ידידנו אורי בלאס מנוטרל באיכילוב אחרי ניתוח ברגל

קפה שחמט, כמעט כמו קפה ארומה, נועד לשיחות עמוקות על עולם השחמט שלא בנושאים המפורטים מטה

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15

ידידנו אורי בלאס מנוטרל באיכילוב אחרי ניתוח ברגל

הודעהעל ידי rami baquiche » 16/02/2009 18:48

:oops:

קיבלתי טלפון מידידנו אורי בלאס שלאחר התנגשות חזיתית שבר ירך ונאלץ לעבור ניתוח בבית חולים איכילוב.
הוא שוכב כרגע משועמם ומדופרס במחלקה האורטופדית.
זאת הסיבה להיעלמותו האחרונה.
איחלתי לו הבראה מהירה ככל היותר וחזרה אלינו.
הפורום בהחלט שומם ללא הגיגיו הפילוסופיסטטיסטיים... :cool:
"הטרגדיה של האישה היא כשהיא מתבגרת והופכת להיות כמו אמא שלה, הטרגדיה של הגבר היא כשהוא לא..." (אוסקר ויילד)
rami baquiche
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי igor_1977 » 18/02/2009 14:16

רפואה שלמה מכל הלב, ושיחזור אלינו במהרה.
!!! FORZA JERUSALEM TET CC
igor_1977
משתמש קבוע

הודעהעל ידי ניר רשף » 18/02/2009 15:39

אורי החלמה מהירה
ניר רשף
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Super Pat Sir » 18/02/2009 19:58

אורי , תשוב במהרה לאיתנך .
Super Pat Sir
זומבי

הודעהעל ידי Uri Blass » 19/02/2009 16:15

סוף סוף יצאתי מאיכילוב למרכז שיקומי רעות ביד אליהו,וזאת הודעה ראשונה שאני כותב באינטרט מאז שנפצעתי ביום רביעי.

עדיין אין לי גישה קבועה לאינטרנט כי אני לא כותב ממחשב שלי אבל יסדרו לי את זה תוך יום עד שלושה ימים.

עריכה:קצת פרטים על הפציעה שלי.

נפצעתי אחרי שפשוט הלכתי מהר או אפילו קצת רצתי על קטע שהוא לא מדרכה ולא כביש,ופשוט נפלתי לי על החול וירך שמאל שלי פשוט נשברה מהפציעה ולא יכולתי לקום.

הפציעה היתה ביום רביעי בשעה 7 בערב.
בהתחלה עוד קיוויתי שאוכל לקום לבד.
הגעתי לבית חולים איכילוב קצת אחרי 8 ,ועשו לי ניתוח בירך אחרי 3 בלילה בו קיבעו את השבר.

יש לי נכון לרגע זה 28 מסמרים ברגל
עריכה נוספת(אני מתכוון לברזלים שבהם קיבעו את השבר שאני כותב מסמרים).
נערך לאחרונה על ידי Uri Blass בתאריך 19/02/2009 16:24, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי ניר דינס » 19/02/2009 16:21

איחולי החלמה מהירה לבביים
מי שביתו עשוי זכוכית שלא יזרוק אבנים
ומי שביתו אבן שלא יזרוק זכוכיות.
ניר דינס
משתמש קבוע

הודעהעל ידי Uri Blass » 19/02/2009 16:27

תודה לכל אלו שאיחלו לי החלמה מהירה.

אני עדיין לא בטוח אם יש אפשרות שאוכל לחזור לתחרות בהרצליה.

כרגע אני לא במצב שאני רוצה לשחק כי יש לי קצת כאבים ברגל שאני לא בטוח שלא יתגברו(אני לוקח באופן קבוע כדורים נגד כאבים נגד הפציעה,אבל אם ארגיש יותר טוב יכול להיות שארצה לשחק ואז זה תלוי אם אפשר יהיה להעביר אותי על כסא גלגלים להרצליה,ועוד לא דיברתי על הנושא הזה עם המשפחה שלי.

עריכה:אחרי קריאה בפורום של הרצליה אני רואה שהודיעו שפרשתי מהתחרות ,ויכול להיות שטוב יותר שכך כי עדיף שאני לא אתחרה בתנאים לא תנאים מבחינתי.

חשבתי למשל שאם ארצה לחזור לתחרות אז כמובן אודיע על כך אבל לא ברור לי אם זה יהיה אפשרי להשלים את הסיבובים בחודש מרץ(למשל בהנחה שארצה לשחק אבל לא אהיה במצב שזה סביר מבחינתי לשחק לפני 1.3).

זה כמובן לא הוגן מבחינת פרסים במקרה שאני זוכה בפרס כי אני מקבל הגרלה קלה בסיבובים האחרונים,וגם בסיבובים האלו כי אלו שמקבלים bye כך שברור שאם זה אפשרי שאמשיך את התחרות ואשחק את המשחקים נגד כל אלו שקיבלו bye מן הראוי שלא אזכה בפרס בלי קשר לתוצאותי.

במחשבה נוספת בכל מקרה זה לא הוגן כי אלו שקיבלו נקודה וניצחו כגון מנחם שטיינמץ יכולים לא לרצות להשלים משחק נגד שחקן חזק יחסית כך שאין לי תלונות על ההחלטה שאני פורש מהתחרות(אני בכל מקרה לא הודעתי לשלמה שאין שום סיכוי שאני חוזר לתחרות אלא שאין כל סיכוי שאשחק בסיבוב 4,ויש סבירות גבוהה שאני פורש).

אין לי שום תלונות על ההחלטה שאני פורש לפני שהודעתי סופית שאני פורש ובודאי שלא מדובר
בהחלטה לא סבירה.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי hadari » 19/02/2009 17:06

אורי קודם כל החלמה מהירה ומלאה מכל הלב!

אני לא הדובר של מועדון הרצליה כמובן, אבל לדעתי לאור הנסיבות המיוחדות של המקרה אולי דווקא כן יעדיפו שתשלים את המשחקים כשתוכל מאשר שתפרוש. 1 במרץ זה עוד שבוע, לדעתי עדיף שיתנו לך תיקו לצורך הגרלה ואח"כ תשלים הכל מאשר שנישאר עם אי זוגי. העיוות הוא לא מי יודע כמה קיצוני, כי בין כה וכה אין הגרלות קשות וקלות כאשר משחקים 14 שחקנים ב-9 סיבובים שוויצריים, ככל שנתקדם ההגרלות יתעוותו מעצמן גם ככה. בהלוך זה בעיה עבורי אבל אם בחזור זה עוזר לך אז יש לך טרמפ עד הבית כל יום שני עד סוף התחרות. אבל שוב, כדאי לדבר עם שלמה או משה ולשאול אם יש בכלל טעם.

בכל מקרה, הבריאות לפני הכל ואני מאחל לך שכל ההתלבטויות לגבי התחרות בהרצליה יהיו רלוונטיות, זו תהיה העדות הטובה ביותר לכך ששבת לאיתנך!
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Uri Blass » 19/02/2009 19:34

תודה לאריאל הדרי
הייתי בדרך של כתיבת הודעה די ארוכה לא ממחשב שלי(אודיע כאן שיהיה לי מחשב) שנמחקה,ולא אחזור על כולה בינתים,ואתמצת רק את עיקרי ההודעה.

1)הרגשתי די נטוש בבית חולים איכילוב ואני חושב שהחולים מקבלים יחס לא טוב בבתי חולים וזה לא בעיה שלי בלבד.
חלק מהסיבה היא שיש פחות מדי רופאים ואחיות אבל זאת לא הסיבה היחידה.
2)למזלי משפחתי עזרה לי שרוב הזמן היתה מישהי לידי(שכרו אחות שתהיה לידי בלילה אחרי הימים הראשונים), ובכל זאת 1 היוותה בעיה.
3)אני בינתים עדיין במצב שאני אצטרך כדורים נגד כאבים,ואני לא יודע מתי אצא ממנו.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי Oded Ross » 20/02/2009 00:17

החלמה מהירה אורי.
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי יהושע » 20/02/2009 11:08

אורי, תרגיש טוב ובמהרה !!!

חוץ מזה, יש לי שאלה - תענה רק אם היא לא נשמעת חצופה מדי (כי זה לא ענייני).

האם פציעה זו מגיעה משום מקום, ללא היסטוריה של פציעות באיזור הזה ? אם כן, האם הרופאים הסבירו לך מה 'עורר' את הפציעה ? האם זה יכול להיות קשור להיעדר/צמצום פעילות גופנית ?

אני שואל כי זה מעניין לדעת, בתור ציבור שחמטאים הנוהג לשבת הרבה מאוד ולפעמים להמעיט בפעילות ספורטיבית, אם ההשלכות של זה אכן ישירות (או שבמקרה שלך אין כל קשר).

ושוב, תרגיש מצויין ותנצל את הזמן לשיפור ההבנה העמדתית !!! :-)
יהושע
משתמש קבוע

הודעהעל ידי Uri Blass » 20/02/2009 18:09

אני יכול לומר שדוקא הלכתי פעמיים לחדר כושר לפני הפציעה,והלכתי מהר או אפילו רצתי בזמן הפציעה.

הרופאים לא הסבירו לי מה עורר את הפציעה אבל לדעתי הפציעה שאיננה פציעה אופינית לאנשים בגילי נבעה
מהעובדה שהמקום שנפלתי איננו מקום שטוח כך שהרגל לא בדיוק נעצרה בזמן הנפילה,וקצת המשיכה להדרדר ופגיעה חוזרת באותו מקום בהחלט יכולה לגרום לשבר.

למזלי אני מקבל הרבה גישה לאינטרנט במקום החדש שלי שהוא למעשה גם בית חולים אבל בית חולים שיקומי ולא בית חולים איכילוב.

כבר התקינו לי מחשב בחדר שלי אבל הבנתי שמהירות הגלישה לאינטרנט שם איטית ובינתים עדיין לא השתמשתי במחשב שהתקינו לי בחדר,ודוקא בעמדות שפתוחות לכל יש לי הרבה חופש לכתוב כי לא משתמשים בהם הרבה.

חוץ מזה אני באופן כללי לא מרגיש טוב עדיין(אני לא יכול להגיד שכואב לי פחות), ואני לא אופטימי שאני אהיה עוד שבוע במצב שארצה בכלל לשחק שח בהרצליה.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי Uri Blass » 09/03/2009 20:42

עדכון:

אני עדיין בבית החולים השיקומי
הרגל שלי מתפקדת יותר טוב אבל עדיין יש כאבים בתנועות מסויימות ויש תרגילים שאני צריך לעשות למרות שהם גורמים לכאבים,וחוץ מזה יש מדי פעם כאבים זמנים.

אני מקווה שעוד כשבועיים אוכל לדרוך על הרגל,ושמאוחר יותר הרגל תחזור לעצמה.
בינתים לא שיחקתי בליגה,והבעיה העיקרית לא היתה יכולת ריכוז אלא שלא הייתי בטוח שזה לא מסוכן שאני אנסה להגיע לכפר סבא על כסא גלגלים,ושאני לא מסכן את הרגל שלי.

בינתים תרגלתי בפיזיותורפיה גם קביים וגם הליכון אבל משיקולי בטיחות אני עדיין לא משתמש בהם לבד.

יש לי פיזיותורפיסטית שעוזרת לי בשם תמי.
בפעם האחרונה שהיא התנצלה על זה שהיא הכאיבה לי(ולפעמים היא בהחלט גורמת לי כאבים כאלו שאני לא יכול להיות בשקט) עניתי לה שהתפקיד שלה אינו לרחם עלי אלא לעזור לי(זה בהחלט בסדר אם היא מכאיבה לי באופן רציני כל עוד זה לטובת הרגל שלי ,ואני סומך עליה שהיא פועלת לטובת הרגל שלי).
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי Uri Blass » 16/03/2009 18:54

עדכון:אתמול עשו לי צילום והיום קיבלתי אישור דריכה על הרגל של עד 25 קילו.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי Uri Blass » 24/03/2009 09:18

עדכון נוסף:אני צפוי להשתחרר ב2.4 שזה בסוף שבוע הבא.

הנה שיר שחיברתי שחוץ מהמלים שום דבר לא מקורי בו כך שאני משער שתוכלו לנחש בקלות את המנגינה,ואת השיר עליו הוא מתבסס במקרה שאתם מכירים שירים במידה סבירה.

תעני אותי,כאן על המזרון.
תעני אותי,זה נותן לי יתרון.
תעני אותי,זה לטובתי.
תעני,טובה,תהני.
Uri Blass
אחראי

הבא

חזור אל קפה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים