אקטיבי בחירות 17/9/19 בפתח תקוה!

ספרו על הצלחותיכם בתחרות האקטיבית האחרונה או מפלותיכם בתחרות ימי שלישי.

אקטיבי בחירות 17/9/19 בפתח תקוה!

הודעהעל ידי Peleg » 06/09/2019 14:53

אנו שמחים להזמינכם ליטול חלק בתחרות שח-אקטיבי שתתקיים ביום הבחירות הקרוב :D
התחרות תתקיים ביום שלישי, י"ז באלול תשע"ט, 17.09.19 החל מהשעה 10:00.

מקום התחרות: מרכז השחמט, רח' מייזנר 11, פ"ת.

התחרויות תתקיימנה בחלוקה לרמות, בשישה סיבובים בשיטה השוויצרית,
בקצב של 15 דקות לשחקן+5 שניות למסע.

התחרות תתקיים בשלוש רמות שונות: (החלוקה לרמות תתבצע בהתאם לכמות המשתתפים)

1. ראשית - מיועדת לשחקנים בעלי מד כושר 1850 ומעלה (שחקנים מעל 1800 יוכלו לבחור)
2. משנית - מיועדת לשחקנים בעלי מד כושר 1520-1850 (שחקנים מעל 1450 יוכלו לבחור)
3. שלישית - מיועדת לשחקנים בעלי מד כושר 1200-1520 ו/או עד דרגה שישית

* כלל המשתתפים חייבים להיות בעל כרטיס שחמטאי בתוקף למועד התחרות :!:

דמי השתתפות: 1. ראשית - 80 ₪, לחברי מועדון פ"ת – 60 ₪.
2. משנית ושלישית – 60 ₪, לחברי מועדון פ"ת – 50 ₪.
רבי אמנים ואב"ל שיאשרו השתתפותם מראש פטורים מתשלום
התשלום במזומן, או בהמחאה לפקודת "מועדון השחמט העירוני פ"ת".

מספר טלפון להרשמה : 0537211330 פלג - עדיף וואטסאפ

פרסים:
ראשית: 75% מדמי ההשתתפות יוקצו ל-4 המקומות הראשונים, כאשר מקום 1 – לפחות 1000 ₪!
מצטיין מועדון פ"ת : 200 ₪
משנית: גביע למקום ראשון, ומדליות יוענקו לזוכים במקומות 2-4 ולשחקן המפתיע.
שלישית: גביע למקום ראשון, ומדליות יוענקו לזוכים במקומות 2-4 ולשחקן המפתיע.

ד. לוח זמנים - 1. הגעה והתארגנות: עד השעה 10:00
2. ההגרלה וטקס הפתיחה – בין השעות 10:00-10:30
3. קיום משחקי התחרות: בין השעות 10:30-15:45
4. שעת סיום משוערת: 16:15.

* טקס הפתיחה יחל בדיוק בזמן (שעה 10:00), לאחר שעה זו לא נוכל לאפשר כניסה של שחקנים לתחרות, על מנת שלא לעכב את שאר המשתתפים.

מספר המקומות בתחרות הינו מוגבל, ההרשמה ביום התחרות על בסיס מקום פנוי!!
Peleg
משתמש קבוע
 
הודעות: 649
הצטרף: 07/12/2004 22:50
מיקום: פ"ת

Re: אקטיבי בחירות 17/9/19 בפתח תקוה!

הודעהעל ידי Peleg » 10/09/2019 19:54

רשימת המשתתפים הזמנית בהחלט:

ראשית
1 פוסטני יבגני 2612
2 כספי ישראל 2511
3 ארנברג אריאל 2504
4 זנן יבגני 2503
5 ויינברג נימרוד 2451
6 מינדלין אלון 2430
7 קראוס אוהד 2335
8 גורשטיין אסף 2139
9 ניסים יונתן 2129
10 יניב אורי 2124
11 וגמן רוי 2101
12 דנש נדב 2083
13 רפרון נדז'דה 2051
14 סוקולינסקי יעקב 2019
15 פרידלנד אלדר 2017
16 קדוש ליאור 1939
17 ממין טגיר 1929
18 סמוליאר קלים 1868

משנית
1 סעד ניר 1708
2 ממיה יובל 1696
3 וול כפיר 1653
4 קורשנבאום ליאור 1621
5 סלוצקי נועם 1606
6 שרמן עידן 1541
7 אינגל מיקה בר 1493
8 ניסים אלון 1484

שלישית
1 קורשנבאום יונתן 1484
2 מכאני יובל 1450
3 זלצברג נריה 1442
4 מנייביץ' רום 1408
5 פרידלנד בנצי 1400
6 הר-זהב תמיר 1381
7 שגיא אלישע 1341
8 סביאטץ לירון 1271
9 טפר יאיר 1250

ההרשמה בעיצומה :!:
Peleg
משתמש קבוע
 
הודעות: 649
הצטרף: 07/12/2004 22:50
מיקום: פ"ת

Re: אקטיבי בחירות 17/9/19 בפתח תקוה!

הודעהעל ידי Peleg » 13/09/2019 13:25

לתשומת לבכם :idea:

כרגע מספר המשתתפים עומד על 75, כאשר: 30 משתתפים בראשית, 25 במשנית, ו-20 בשלישית.

מפאת גודל האולם, ניאלץ לעצור הרשמה באם/כאשר מספר המשתתפים יגיע ל-90

רשימות השחקנים המתעדכנות באופן שוטף:

ראשית: https://chess.org.il/Tournaments/Tourna ... x?Id=31684
משנית: https://chess.org.il/Tournaments/Tourna ... x?Id=31685
שלישית: https://chess.org.il/Tournaments/Tourna ... x?Id=31686

שבת שלום וסופ"ש נעים :)
Peleg
משתמש קבוע
 
הודעות: 649
הצטרף: 07/12/2004 22:50
מיקום: פ"ת

Re: אקטיבי בחירות 17/9/19 בפתח תקוה!

הודעהעל ידי Peleg » 14/09/2019 20:38

ההרשמה לתחרות הסתיימה. ניתן להירשם לרשימת ההמתנה, במידה ומישהו יבטל/לא יגיע ביום התחרות תוכלו לנסות את מזלכם
Peleg
משתמש קבוע
 
הודעות: 649
הצטרף: 07/12/2004 22:50
מיקום: פ"ת

Re: אקטיבי בחירות 17/9/19 בפתח תקוה!

הודעהעל ידי Peleg » 18/09/2019 11:51

בתחרות השתתפו לבסוף 119 משתתפים! כן, הצלחנו למצוא מקום, בניגוד להודעה הקודמת :D להלן תוצאות סופיות. ברכות לזוכים!

ראשית
1 יבגני פוסטני, 2612 5.5 22.0 25.0 מקום 1! וזוכה ב-1700 ש"ח
2 יאן גלבורד, 2472 5 21.0 23.5 - מקום 2! וזוכה ב-1350 ש"ח
3-6 דוד גורודצקי, 2532 4.5 22.0 24.5 מקום 3! וזוכה ב-440 ש"ח
ישראל כספי, 2511 4.5 21.0 23.0 מקום 4! וזוכה ב-440 ש"ח
בוריס קנצלר, 2480 4.5 19.0 21.5 זוכה ב-440 ש"ח
אלון מינדלין, 2430 4.5 18.5 20.5 זוכה ב-440 ש"ח
7-14 סמיון דבויריס, 2506 4 20.0 22.5
יהונתן בקלצ'וק, 2466 4 19.5 22.5
ויטלי גולוד, 2499 4 18.0 20.0
פבל צ'רנומורדיק, 2251 4 17.0 19.0
ניסים איליאגוייב, 2360 4 16.5 17.5
אוהד קראוס, 2335 4 16.0 18.0 מצטיין מועדון עירוני פ"ת, זוכה ב-200 ש"ח
יאיר פרחוב, 2371 4 15.0 16.5
נדב דנש, 2083 4 14.0 15.0 מצטיין עד 2200, זוכה ב-200 ש"ח
15-17 אריאל ארנברג, 2504 3.5 21.0 23.5
אורי יניב, 2124 3.5 19.5 22.0
נמרוד ויינברג, 2451 3.5 17.0 19.5
18-26 אסף גורשטיין, 2139 3 17.5 19.0
אדם ז'ימאלוב, 2111 3 16.5 18.5
קפר איליאגוייב, A 2319 3 16.0 17.5
יונתן ניסים, 2129 3 16.0 17.0
יונתן אוריצקי, 2060 3 15.5 16.5
אלדר פרידלנד, 2017 3 15.5 16.5
אברהם מלאכי, 2056 3 15.0 15.5
רז ליפשיץ, 1964 3 14.5 15.5
נועם אוסטרובסקי-ברמן, 1747 3 13.5 14.0
27-33 נימי כספי, 2088 2.5 18.5 21.0
דניאל איליאגוייב, A 2141 2.5 16.5 18.0
אמנון מגן, 2103 2.5 16.5 17.5
אלכס גופמן, 2207 2.5 16.5 17.0
יעקב סוקולינסקי, R 2019 2.5 14.5 16.0
קלים סמוליאר, 1868 2.5 14.0 15.0
נדז'דה רפרון, R 2051 2.5 14.0 14.5
34-38 רוי וגמן, 2101 2 18.0 20.0
בני איזנברג, 2233 2 17.5 18.5
דוד בולקובשטיין, 1939 2 16.5 19.0
איל נוי, 1973 2 13.5 14.5
יואב יוסופוף, 2004 2 13.0 14.0
39-40 ראם שרמן, 2003 1.5 15.5 17.0
אורי זאבי, 1896 1.5 11.5 12.0
41-43 אדריאן מרקוביץ, 1976 1 15.0 16.0
ליאור קדוש, 1939 1 12.0 12.5
מיכאל בלומנטל, 1814 1 11.0 12.0
44 יורי לוויץ, 1930 0.5 12.5 13.5

משנית
1 כפיר וול, 1653 5.5 17.5 19.0 מקום 1! זוכה בגביע
2-4 יותם חזן, 1648 5 19.0 21.0 מקום 2! זוכה במדליית זהב גדולה
ליאור קורשנבאום, 1621 5 16.0 17.0 מקום 3! זוכה במדליית כסף גדולה
עמית נוימן, 1579 5 15.5 17.0 מקום 4! זוכה במדליית ארד גדולה
5-6 איתי בן-נתן, 1673 4.5 21.0 23.0
מתן שמייסר, 1599 4.5 17.5 18.5
7-10 רוסלן לוקיניך, 1751 4 22.0 25.0
ניר סעד, 1708 4 18.5 20.5
יותם פאוסט, 1580 4 16.5 18.5
איתי ריכרדסון, 1713 4 14.0 15.0
11-14 עידו אטר-דץ, 1568 3.5 20.0 23.5 מצטיין פרפורמנס! זוכה במדליית זהב קטנה
יובל ממיה, 1696 3.5 19.0 21.0
עדי מנחם, 1670 3.5 18.5 20.5
איתן לאור ג'ייסון, 1665 3.5 14.0 15.0
15-23 אלירן גנסיה, 1738 3 21.5 24.0
אלירן שילון-רהב, 1525 3 21.0 23.0
עידן שרמן, 1541 3 20.0 22.5
יהונתן בייטנר, 1493 3 19.0 20.5
נועם אטר-דץ, A 1580 3 17.0 18.0
ערן רסקין, 1464 3 16.0 18.0
ניר אינטרטר, 1642 3 16.0 17.5
רון שרמן, 1569 3 15.5 17.0
נועם סלוצקי, 1606 3 11.5 12.5
24-27 עדי כץ, 1567 2.5 16.0 17.0
מיקה בר אינגל, 1493 2.5 14.5 15.5
אור שתיל, 1526 2.5 14.0 15.0
איתי בוגוסלבסקי, 1650 2.5 11.0 12.0
28-32 אלון חכימיאן, 1553 2 17.0 18.0
נויה אדלן, 1561 2 16.5 18.0
רננה קן-דרור, 1584 2 15.0 16.5
אייל קריגמן, 1505 2 14.0 15.0
יפתח פאוסט, 1495 2 13.5 14.5
33-36 עידו וייסבוך, V 1608 1.5 17.5 20.0
ניסן ניסנוב, 1523 1.5 16.0 18.0
יואב וייסבוך, V 1484 1.5 15.5 16.5
יונתן קורשנבאום, K 1484 1.5 12.0 13.0
37 אלון ניסים, 1484 1 16.0 18.0
38 דניאל איסקוז, 1451 0 9.0 10.0


שלישית
1 אורי סויברט, 1445 6 19.0 22.0 מקום 1! זוכה בגביע
2-3 יאיר סממה, 1443 5 20.5 23.5 מקום 2! זוכה במדליית זהב גדולה
אופיר שקד, 1463 5 18.5 20.5 מקום 3! זוכה במדליית כסף גדולה
4 דניאל שוורצמן, S 1391 4.5 16.0 16.5 מקום 4! זוכה במדליית ארד גדולה
5-11 רום מנייביץ', 1408 4 21.0 22.5
אריאל זאבי, 1484 4 20.0 23.0
אלעד אוחנה, 1415 4 19.0 20.0
יונתן חזן, 1428 4 17.5 19.0
מתן סילבר, 1400 4 16.0 17.5
טופז עינב, 1393 4 16.0 17.5
שגיא אלישע, 1341 4 15.0 16.0 מצטיין פרפומנס! זוכה במדליית זהב קטנה
12-14 אופיר משה, 1472 3.5 21.5 25.5
אלמוג גדמו, 1422 3.5 18.0 20.0
מאור אבוהב, 1454 3.5 17.0 18.5
15-23 עמית גילור, 1404 3 19.5 21.0
תמיר הר זהב, 1381 3 18.0 19.5
וארי בזבלוק, 1400 3 18.0 18.5
נועם אבוהב, 1367 3 17.5 20.5
אלרואי אירגאס, 1303 3 16.5 18.5
אגם רום, R 1282 3 16.5 18.0
יובל מכאני, 1450 3 15.5 17.5
נריה זלצברג, 1442 3 15.0 17.0
מתן אנגלנדר, 1336 3 15.0 16.0
24-26 עומר הדר, 1259 2.5 17.0 18.5
לירון סביאטץ, 1271 2.5 15.5 16.0
נועה אביב, 1418 2.5 14.5 16.0
27-31 אפרת אייצ'יס, 1300 2 16.5 18.5
יונתן שוורצמן, S 1263 2 16.0 17.5
בנצי פרידלנד, 1400 2 15.5 17.5
שגב בן-חורין, 1400 2 14.5 15.5
שי נחושתן, 1289 2 11.0 11.5
32-35 עינב שוהם, 1245 1.5 15.0 16.5
גיא רקובשיק, 1207 1.5 15.0 16.5
אלון רום, R 1299 1.5 14.0 14.5
איתי מירהרון, 1202 1.5 13.5 15.0
36 אלדר חלופוביץ', 1278 1 15.0 16.5
37 יאיר טפר, 1250 0.5 15.0 16.5
Peleg
משתמש קבוע
 
הודעות: 649
הצטרף: 07/12/2004 22:50
מיקום: פ"ת


חזור אל תחרויות בארץ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד