תחרות בחלוקה לכיתות 16.2 שבת קרית אונו

ספרו על הצלחותיכם בתחרות האקטיבית האחרונה או מפלותיכם בתחרות ימי שלישי.

תחרות בחלוקה לכיתות 16.2 שבת קרית אונו

הודעהעל ידי ניר רשף » 18/12/2018 13:33

יום שבת 16.2.2019
במועדון השחמט קריית אונו, רח' יצחק רבין 32.
התחרויות יתקיימו בשיטה שוויצרית 5 סיבובים (כל ילד משחק 5 משחקים),
בחלוקה לארבע קבוצות:
1. גן
2. א'
3. כיתות ב'-ג'
4. כיתות ד'-ז'

לוח זמנים: רישום עד לתאריך 13.2
רישום מאוחר על בסיס מקום פנוי בלבד 9:00-9:30
תחילת תחרות 10:00 (נא להגיע עד 9:40).
טקס סיום 13:30 (זמן משוער)
פרסים:
בכל התחרויות: מקום ראשון גביע, מקום שני-רביעי מדליות.
גביע לבת המצטיינת.
דמי השתתפות 60 ₪ לנרשמים ומשלמים מראש עד לתאריך 12.2.19
לשחקני המועדון (קריית אונו) 50 ₪
ביום התחרות על בסיס מקום פנוי בלבד ובתוספת 20 ₪ .
לפרטים, הרשמה ותשלום לחצו כאן
או www.hamatnas.co.il
או במזכירות תפוח הפיס 03-6356142

לפרטים נוספים:
050-7308083 – עודד רוס
054-8084735 - מתן פולג
050-7584318 – מאיר פז
050-7977812 - ניר רשף
[email protected]

מספר המשתתפים מוגבל - נא להירשם בהקדם
• הנהלת התחרות שומרת על הזכות לשינויים בחלוקה לתחרויות
• מומלץ להגיע עם כריך ושתייה (אין במקום מכירת מזון)
• בתחרויות 1,2,3,4 לא תתאפשר השתתפות של שחקנים
עם מד כושר מעל /1200/1210/1250/1300 בהתאמה
• שחקן שזכה בתחרות קודמת יעלה קטגוריה. בת שזכתה בגביע מצטיינת בתחרות קודמת תתמודד על הפרסים הרגילים בלבד. גביע למצטיינת שטרם זכתה, בתנאי שצברה 2 נק' ומעלה.
ניר רשף
משתמש ותיק
 
הודעות: 1212
הצטרף: 08/01/2005 13:25

Re: תחרות בחלוקה לכיתות 16.2 שבת קרית אונו

הודעהעל ידי Oded Ross » 16/02/2019 15:21

79 ילדים השתתפו ב-4 התחרויות.

חורף לילדים גן 16.2.2019

1 בלקובסקי, גיא 15 42.0 49.0
2 יוסיפוביץ, אדם 13 48.0 55.0
3 גרשון, ניר 12 41.0 49.0
4-5 אבידן, עידו 11 49.0 59.0
אנצל, אילון 11 38.0 45.0
6-10 להב, אריאל 10 46.0 55.0
לוי, איתמר 10 42.0 50.0
קאסם, שהד 10 41.0 49.0 (בת מצטיינת)
סיגלר, ליעד 10 40.0 48.0
גולדברג, עומר 10 38.0 45.0
11 צוברי, אריאל 9 43.0 50.0
12-13 לוי, אופיר 8 48.0 58.0
ונדר, גיא 8 40.0 47.0
14-15 כרמי, אורי 7 46.0 53.0
שפירא, דן 7 40.0 47.0
16 גנס, עידו 3 12.0 22.0


חורף לילדים א 16.2.2019

1 רום, אלון פתח תקוה 14 47.0 56.0
2-3 ברוך, עמית קריית אונו 13 48.0 56.0 (בת מצטיינת)
בן-אליעזר, ירין קריית אונו 13 46.0 55.0
4-5 מוסנאים ובר, אורי קריית אונו 12 48.0 57.0
איילנד, אורן פרדסיה 12 46.0 53.0
6-9 אדלר, עדן קריית אונו 11 47.0 55.0
ורון, עלמה פרדסיה 11 43.0 52.0
עמית, יונתן קריית אונו 11 42.0 51.0
במברון, עופרי קריית אונו 11 40.0 48.0
10-11 פוזנר, רון קריית אונו 10 44.0 52.0
אלון, אמיר קריית אונו 10 44.0 50.0
12-16 שקד, אביב קריית אונו 9 45.0 53.0
צימרמן, עומר 9 44.0 53.0
יניב, אלון קריית אונו 9 40.0 47.0
גרינברג, עידן 9 40.0 47.0
גולן, נועם 9 37.0 43.0
17-19 יונתן, יובל קריית אונו 8 41.0 47.0
קוגלר, תמר קריית אונו 8 38.0 46.0
גל, ירדן רמת גן 8 37.0 43.0
20 כהן, דניאל קריית אונו 7 40.0 48.0
21 כהן, שחר קריית אונו 6 37.0 45.0


חורף לילדים ב-ג 16.2.2019

1 זיו, דניאל ב קריית אונו 15 46.0 53.0
2-5 וינוקור, שון א ראשון לציון 13 51.0 57.0
רום, אגם ג פתח תקוה 13 49.0 60.0
עומרי, עמית ב קריית אונו 13 46.0 55.0
בר-לביא, יונתן א חולון 13 46.0 53.0
6-7 דרור, פלג ג קריית אונו 12 43.0 50.0
להב, זיו ב קריית אונו 12 41.0 48.0
8-14 ויגודמן, שניר ג ראשון לציון 11 51.0 58.0
אלקבץ, הראל ב קריית אונו 11 44.0 52.0
הרכבי, איתן ב 11 44.0 51.0
פינסקי, דויד ב קריית אונו 11 44.0 51.0
טורין, יניב ב קריית אונו 11 42.0 51.0
גורודיסקי, רועי ב קריית אונו 11 41.0 49.0
צוברי, אבישג ב קריית אונו 11 36.0 43.0 (בת מצטיינת; אגם רום שהקדימה אותה זכתה בפרס זה בתחרות קודמת)
15-16 גורבניוב, יאן ג קריית אונו 10 44.0 52.0
ליברמן, איתמר ג 10 40.0 46.0
17-22 בלנק, שחר ג קריית אונו 9 48.0 58.0
לינדנבאום, דניאל ב 9 42.0 51.0
מרגולין הרמן, אופק א קריית אונו 9 42.0 49.0
ברק, יהונתן ב 9 41.0 48.0
ירמיהו, ליאב ב 9 39.0 46.0
גרינברג, רון ג 9 35.0 41.0
23-24 כהן, טל ב 8 42.0 48.0
סוחנוב, אדוורד ב קריית אונו 8 38.0 45.0
25-28 ונדר, רני ב קריית אונו 7 47.0 55.0
זריפי, יונתן ב 7 42.0 49.0
שגב, איתמר ב קריית אונו 7 41.0 48.0
ששון, מתן ב קריית אונו 7 40.0 46.0
29 חלבטובסקי, מאיה ב קריית אונו 6 40.0 47.0
30 טיבי, איברהים ב 2 23.0 29.0


חורף לילדים ד-ז 16.2.2019

1 אשכול, ליליאן ג 1267 פתח תקוה 14 44.0 51.0
2 מוסנאים, דניאל ה 1250 קריית אונו 13 39.0 46.0
3-4 אלון, נדב ג 1280 קריית אונו 12 46.0 55.0
נתיב החיים, אייל ב 1253 ראשון לציון 12 42.0 48.0
5 רענה, זיו ד ראשון לציון 11 47.0 56.0
6-7 ברק, אורון ד חולון 10 43.0 50.0
שקליאר, מוריה ד 1200 ראשון לציון 10 39.0 45.0 (בת מצטיינת - בנוסף למנצחת התחרות)
8-9 פז, מאיה ד 1277 קריית אונו 9 46.0 53.0
הר-זהב, תמיר ד קריית אונו 9 46.0 52.0
10-11 גל, אילון ז רמת גן 7 49.0 55.0
גל, סהר ד רמת גן 7 38.0 44.0
12 דבוש, מתן ו קריית אונו 6 38.0 45.0
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל
 
הודעות: 8789
הצטרף: 30/11/2004 23:07
מיקום: קרית-אונו


חזור אל תחרויות בארץ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים