פסטיבל ע"ש דב פורת - תחרות הנוער - 25-27.9 - פרסים כספיים!

ספרו על הצלחותיכם בתחרות האקטיבית האחרונה או מפלותיכם בתחרות ימי שלישי.

פסטיבל ע"ש דב פורת - תחרות הנוער - 25-27.9 - פרסים כספיים!

הודעהעל ידי Nir-Klar » 21/08/2018 21:47

פסטיבל דב פורת 2018– תחרות הנוער
בחסות ראש העיר ישראל זינגר

שחקן/ית נכבד/ה

הנך מוזמן/ת לתחרות הנוער שתיערך במסגרת פסטיבל השחמט ע"ש דב פורת ז"ל,
במועדון השחמט רמת-גן, רח' מאיר בעל הנס 14. רשאים להשתתף ילידי 2000 ואילך.
התחרות תיערך בימים שלישי, רביעי וחמישי 25,26,27/9/2018.

התחרות תחולק ל-3 רמות:
ראשית– שחקנים בעלי מד-כושר 1900 ומעלה; משנית א' –שחקנים בעלי מד-כושר עד 1900;
שלישית–שחקנים בעלי מד-כושר עד 1500.
שחקנים בעלי מד כושר בין 1800 ל-1900 רשאים לבחור בין תחרויות 1-2.
כל המשתתפים נדרשים להיות בעלי כרטיס שחמטאי בתוקף!

קצב המשחקים: ברמות 1-2: 90 דק' לשחקן + תוספת של 30 שניות למסע;
ברמה 3: 50 דק' לשחקן + 10 שניות למסע בסיבוב כפול (2 משחקים מול אותו יריב בכל סיבוב).

לוח הזמנים:
התייצבות, גמר הרשמה מאוחרת–שלישי 25/9/2018 עד לשעה 10:30.
סיבוב 1– שלישי 25/9 11:00-15:00
סיבוב 2– רביעי 26/9 10:00-14:00
סיבוב 3 – רביעי 26/9 15:00-19:00
סיבוב 4 – חמישי 27/9 10:00-14:00
סיבוב 5 – חמישי 27/9 15:00-19:00
טקס סיום – חמישי 27/9 מיד בגמר כלל המשחקים.

הפרסים יחולקו לפי הפירוט הבא:
ראשית: מקום 1–1000 ₪ וגביע; מקום 2 –600 ₪; מקום 3 –300 ₪; מצטיין מועדון ר"ג ושחקן מפתיע – 200 ₪.
משנית: מקום 1 – 350 ₪ וגביע; מקום 2 –250 ₪; מקום 3 –150 ₪; מפתיע - תחרות חינם בסבב תחרויות.
שלישית: מקום 1 –גביע; מקומות 2-3 ושחקן מפתיע –מדליה.

במקרה של שוויון נקודות הפרסים למקומות הראשונים יחולקו בשיטת הורט (חצי מסכום הפרס יחולק שווה בשווה וחצי לפי בוכהולץ קאט 1). פרס המפתיע ייקבע לפי עליה צפויה במד-כושר.
הנהלת התחרות שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים במידת הצורך.
הפרסים יחולקו במסגרת טקס הסיום, שייערך מיד בתום גמר סיבוב 5.

דמי השתתפות (ברישום מוקדם):
180 ₪; חברי מועדון רמת-גן – 160 ₪; שחקנים בדרגת אמן ומעלה –85 ₪.
לשחקנים שישתתפו בתחרות זו יוענקו הנחות בדמי ההשתתפות בשאר תחרויות הפסטיבל.
דמי השתתפות בכל 3 התחרויות (נוער, מהיר ובזק) בתשלום מראש: 330 ₪ לאורחים, 280 ₪ לחברי המועדון.

שימו לב! הרשמה ביום התחרות כרוכה בתוספת של 20 ₪!
ביום התחרות ניתן יהיה להירשם עד חצי שעה לפני התחלת הסיבוב הראשון על בסיס מקום פנוי בלבד.

יש להבטיח את מקומכם ע"י הרשמה בכרטיס אשראי בכתובת:
https://www.ezpay.co.il/Payment.aspx?id=15467
יש לציין לאיזו רמה נרשמים ואם מעוניינים גם לשחק בשח מהיר או בבזק בתחתית העמוד בהערות.
תאריך אחרון לרישום מוקדם: יום ב' 24/9 בשעה 20:00. הרשמה מראש ללא תשלום אינה תקפה!

מצפים לראותכם,
ניר קלאר – מנהל התחרות

לבירורים:

ניר קלאר [email protected] טל. 054-5544035
Nir-Klar
משתמש קבוע
 
הודעות: 486
הצטרף: 19/12/2004 20:41

Re: פסטיבל ע"ש דב פורת - תחרות הנוער - 25-27.9 - פרסים כספיים!

הודעהעל ידי Nir-Klar » 04/09/2018 22:41

רשימת משתתפים עדכנית - 3.9.18:
ראשית:
1.|גיא צירילמן, |1964
2.|אלעד כהן, |1789
3.|ליאור קדוש, |1772
4.|יונתן אוריצקי, |2015
5.|ליאם טל שחר, |1872
6.|הראל ויסברג, |1850
7.|יעקב סוקולינסקי, |2024
8.|יהלי סוקולובסקי, |2150
9.|בני איזנברג, |2152
10.|גל שפירא, |1900
11.|אסף גורשטיין, |2096
12.|איל נוי, |1943
13.|רוי וגמן, |2000


משנית:
1.|יואב דוכן, |1703
2.|יאיר ויסברג, |1691
3.|יעל פדרובסקי, |1738


שלישית:
1.|גלעד רוזמן, |1249
2.|כפיר וול, |1460
3.|מיקה אינגל, |1388
4.|גבריאל שנדלוב, |1423
5.|יובל יום טוב, |1387
6.|ארז יום טוב, |1335
Nir-Klar
משתמש קבוע
 
הודעות: 486
הצטרף: 19/12/2004 20:41

Re: פסטיבל ע"ש דב פורת - תחרות הנוער - 25-27.9 - פרסים כספיים!

הודעהעל ידי אטיוד-רמת גן » 23/09/2018 11:09

רשימת שחקנים עדכנית:
ראשית -
1.|גיא צירילמן, |1964
2.|אלעד כהן, |1789
3.|ליאור קדוש, |1772
4.|יונתן אוריצקי, |2015
5.|ליאם טל שחר, |1872
6.|הראל ויסברג, |1850
7.|יעקב סוקולינסקי, |2024
8.|יהלי סוקולובסקי, |2150
9.|בני איזנברג, |2152
10.|גל שפירא, |1900
11.|אסף גורשטיין, |2096
12.|איל נוי, |1943
13.|רוי וגמן, |2000
14.|אדר גלייזר, |1811
15.|מישל קטקוב, |1937
16.|ראם שרמן, |1888
17.|ינאי בן ארי, |2153
18.|אלון וייסגור, |1993
19.|זורי צ'אצ'אשווילי, |2137
20.|דויד ורני, |1994
21.|אורי יניב, |2044
22.|רועי ארליך, |2075
23.|אסיף סולומון, |2163
24.|תומר פיינמן, |2123
25.|יובל יניב, |2234
26.|גל נאמן, |1861
27.|ארי גוז, |2029
28.|ניסים איליאגוייב, |2376
29.|רועי צמח, |2149
30.|נדב צמח, |2043
31.|עידו גורשטיין, |2400
32.|אייל גביזון, |2214
33.|אלדר פרידלנד, |2000
34.|אלון אפרתי, |1847
35.|יונתן ניסים, |2107

משנית א' -
1.|יואב דוכן, |1703
2.|יאיר ויסברג, |1691
3.|יעל פדרובסקי, |1738
4.|בן מלכין, |1680
5.|ליאד שאול-זיידנר, |1739
6.|תמיר קינן, |1542
7.|אורי נאמן, |1493
8.|עמית נוימן, |1554
9.|אייל ביאליק, |1739
10.|עופר ביאליק, |1477
11.|ליאור וטשטיין, |1671
12.|מיכאל בלומנטל, |1626
13.|יהלי שרגיל בן-סירה, |1484
14.|מיכאל וייסמן, |1758
15.|דריה צדקה-דראל, |1728
16.|מאיה לפושניאן, |1540
17.|עידן שרמן, |1600
18.|יהונתן אזולאי, |1609
19.|אור נגר, |1744
20.|ניתאי לביא, |1504

משנית ב'-
1.|גלעד רוזמן, |1249
2.|כפיר וול, |1460
3.|מיקה אינגל, |1388
4.|גבריאל שנדלוב, |1423
5.|יובל יום טוב, |1387
6.|ארז יום טוב, |1335
7.|נויה אדלן, |1495
8.|דניאל הלל, |1463
9.|שון מלכין, |1400
10.|וארי בזבלוק, |1400
11.|תומר שטרנפלד, |1400
12.|ג'ייסון לאור, |1388
13.|רון שרמן, |1416
14.|יונתן ובר, |1423
15.|אורי סויברט, |1295
16.|אלעד אוחנה, |1360
17.|עידו אברהם, |1400
18.|איתי ברונרוט, |1424
19.|שגב בן חורין, |1401
20.|אביתר צדקה-דראל, |1408
21.|יואב גל, |1402
22.|יובל גל, |1230
23.|אלדד קליין, |1409
24.|גל גביזון, |1496
25.|גיא סיון, |1409
26.|אלמוג גדמו, |1385
27.|רועי ויקס, |1400
28.|עידו ויקס, |1429
29.|אסף גולדשטיין, |1433
30.|עילי גדות, |1393
31.|אמיר שקד, |1452
32.|אלון ניסים, |1468
33.|שליו פז, |1213
אטיוד-רמת גן
משתמש קבוע
 
הודעות: 376
הצטרף: 06/03/2011 14:05


חזור אל תחרויות בארץ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

cron