ליגות נוער 2013

כל הליגות כל הגביעים וכל חצאי נקודות הבונוס..

Re: ליגות נוער ל2013/4

הודעהעל ידי חגי פרנק » 26/12/2013 08:03

זה מאד מתסכל מנהל מועדון שמשקיע בילד עד 1900 וכל מנהלי המועדונים יודעים שזה קשה מאד ורוב הילדים בכלל לא מתקרבים לזה ואז הילד נוטש אותך לאנחות בחסות האב...
ח.פרנק
חגי פרנק
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי erenberg5 » 26/12/2013 08:17

חגי פרנק כתב:זה מאד מתסכל מנחל מועדון שמשקיע בילד עד 1900 וכל מנהלי המועדונים יודעים שזה קשה מאד ורוב הילדים בכלל לא מתקרבים לזה ואז הילד נוטש אותך לאנחות בחסות האב...

אם התכוונת אלי אז יש לך טעות גדולה בהבנה,גם יואל מטעה,אריאל הגיע לכפר סבא מעל 2040 אבל ירד לצורך עלייה מסיבה מקצועי.
ודרך אגב לא מכיר מנהל מועדון שהשקיע באריאל,זה הכל מכיסי.
היה בפורת שזה מועדון פרטי, שרמי מצפה שכולם ישחקו חינם.
erenberg5
משתמש ותיק

הודעהעל ידי פז » 26/12/2013 08:30

erenberg5 כתב:
חגי פרנק כתב:זה מאד מתסכל מנחל מועדון שמשקיע בילד עד 1900 וכל מנהלי המועדונים יודעים שזה קשה מאד ורוב הילדים בכלל לא מתקרבים לזה ואז הילד נוטש אותך לאנחות בחסות האב...

אם התכוונת אלי אז יש לך טעות גדולה בהבנה,גם יואל מטעה,אריאל הגיע לכפר סבא מעל 2040 אבל ירד לצורך עלייה מסיבה מקצועי.

מסכים בהחלט עם שמוליק.
הוא שילם ממיטב וכספו והוא לא רכוש ששייך לאף אחד.
ברוב המועדונים רוב הילדים משלמים תשלום מלא, הילד והאבא צריכים לעשות מה שטוב לילד "נטו" ולא לחשוב על שום דבר אחר.
מצד שני המועדון תמיד יכול להתגאות שהשחקן יצא ממנו.
פז
זומבי

הודעהעל ידי חגי פרנק » 26/12/2013 09:37

erenberg5 כתב:

אף ילד מעולם לא עזב את אלקנה למעט שילה שעזבב לשנה וחזר בגלל שלמד בשל"פ באזור אשקלון.
הילדים באלקנה משלמים במיטב כספם ובכל זאת אני והמדריכים משקיעים בהם את הנשמה ולוקחים אותם לכל תחרות בליווי שלנו, מארגנים להם שיעורים ושיעורים פרטיים, מארגנים ליגות ותחרויות ובונים לכל אחד תוכנית התקדמות אישית.

רוב הילדים לא מוכשרים מספיק לעבור את ה1700. אם יש כבר מעטי מעטים שעוברים ובגדול(כמו אצלנו שילה ואילן שהגיעו לדרגת מועמד בכיר לאמן למרות שהם דתיים ומגיל 14 לומדים עד מאד מאוחר וחלקם בפנימיות) ועוד 4-5 שהגיעו ל1950 אז מעבר שלהם למועדון אחר הוא מכה קשה מאד למועדון. לי זה לא קרה אבל אני לא מקנא במי שזה קרה לו.

עמירם יודע שאני מתנגד לנדידה של רוב טובי השחקנים לכפר סבא. זה אולי טוב לכ"ס וטוב לשחקנים אבל פגיעה מוראלית קשה למועדונים שגידלו אותם.
העמדה שלי לא פופולרית בקרב הורים ובקרב ראשי מועדון כ"ס שהילדים באים אליהם מרצונם הטוב ולא משום לחץ של מועדון כפר סבא ובכל זאת אני חושב שזה מאד פוגע במועדוני האם המסורים.

אני יודע שאם ילד כמו אילן היה עובר למועדון אחר זה היה גורם לי צער עצום. היו לו הצעות כי הוא באמת תותח אבל הוא נשאר נאמן לאלקנה.
ח.פרנק
חגי פרנק
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי erenberg5 » 26/12/2013 10:00

את אורי ניומן אתה מכיר,היה באלקנה ולפני 2 שנים עבר לכפר סבא.
יש משהוא בעמירם ועידו שמחזיקים את כולם שם בלי מריבות ואכילות אדם.
גם את כפר סבא עזבו,מרסל ובקלצוק וזה אומנם חבל למועדון אבל לא קרה כלום.
מרסל מאז שעזבה פורחת וכן בקלצוק.
erenberg5
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Uri Blass » 26/12/2013 10:19

חגי פרנק כתב:
erenberg5 כתב:

אף ילד מעולם לא עזב את אלקנה למעט שילה שעזבב לשנה וחזר בגלל שלמד בשל"פ באזור אשקלון.
הילדים באלקנה משלמים במיטב כספם ובכל זאת אני והמדריכים משקיעים בהם את הנשמה ולוקחים אותם לכל תחרות בליווי שלנו, מארגנים להם שיעורים ושיעורים פרטיים, מארגנים ליגות ותחרויות ובונים לכל אחד תוכנית התקדמות אישית.

כמו שכתבת הילדים משלמים במיטב כספם מה שאומר שהילדים משלמים בשביל השיעורים שהם מקבלים כך שלהתלונן שהמועדון השקיע בילד ואחר כך הילד עוזב אותו לא נראה לי תלונה הוגנת במצב הזה.

אם המועדון באמת מממן הדרכה במיוחד לילד מוכשר כלשהו אז יש לו בסיס מוסרי לדרוש שהילד ישאר במועדון(ולדעתי במקרה כזה זה דבר שרצוי לעשות כבר בהתחלה כלומר להגיע להבנה עם ההורים שבתמורה להדרכה הילד נשאר במועדון או מחזיר את הכסף שהמועדון השקיע בו).
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי יואל לוי » 26/12/2013 10:20

שמוליק ארנ . , שלום .
הזכרת כאן " שהשקעת מכיסך" ולא המועדון וכו' .
זה נכון לגבי כל הנערים ברחבי הארץ = הורים משלמים עבור הדרכה .
החכמה , לשלם עבור הדרכה איכותית .. וראיה לטווח רחוק , ולך יש את זה .
למיטב ידיעתי מועדון פורת מדריך בסטנדרט גבוה ויש קבלות ( למשל , בנך אריאל ועוד .. )
העברת אריאל לכפ"ס הוא צעד חכם ומתבקש , כי יש שם עוד אפשרויות מגוונות לקידום .
יואל לוי
משתמש ותיק

הודעהעל ידי erenberg5 » 26/12/2013 10:25

יואל לוי כתב:שמוליק ארנ . , שלום .
הזכרת כאן " שהשקעת מכיסך" ולא המועדון וכו' .
זה נכון לגבי כל הנערים ברחבי הארץ = הורים משלמים עבור הדרכה .
החכמה , לשלם עבור הדרכה איכותית .. וראיה לטווח רחוק , ולך יש את זה .
למיטב ידיעתי מועדון פורת מדריך בסטנדרט גבוה ויש קבלות ( למשל , בנך אריאל ועוד .. )
העברת אריאל לכפ"ס הוא צעד חכם ומתבקש , כי יש שם עוד אפשרויות מגוונות לקידום .

יואל תודה רבה.

יואל מה האימייל שלך?
erenberg5
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Oded Ross » 28/12/2013 23:49

היום בסיבוב האחרון בליגה ארצית נוער תל-אביב התרחש אירוע יוצא דופן במשחק בין שתי קבוצות די שוות ברמתן: קבוצה אחת ניצחה 0-4 (אירוע לא שכיח כשלעצמו אם נניח שרמת הקבוצות אכן שווה) ומיד לאחר מכן הקבוצה השנייה גמלה לה ב-4-0 משלה.

ראיתי במקרים בודדים בארצית נוער או ליגה ג' מפגשים בהם קבוצה הפסידה במשחק הראשון ואז ניצחה על האפס בשני או להפך, אבל לא זכור לי מקרה בו היו שני נצחונות על האפס, אחד לכל קבוצה.

אם נצא מנקודת הנחה שהרמה בכל אחד מהלוחות שווה, ובהתחשב בזה שבאופן יחסי ברמות האלה תיקו הוא לא תוצאה נפוצה (נניח 40% סיכוי לנצח לכל שחקן ו-20% לתיקו), אז הסיכוי שאחת הקבוצות תנצח על האפס בסיבוב נתון הוא 4^0.4 = 0.0256, ואת זה צריך להכפיל ב-2 (לא משנה איזה קבוצה ניצחה על האפס), כלומר קצת יותר מ-5% לניצחון 0-4 של קבוצה כלשהי.
הסיכוי של הקבוצה השנייה לנצח על האפס במשחק השני הוא שוב 0.0256, ואת זה צריך להכפיל במספר הראשון, או במילים אחרות 2^0.0256 * 2 = 0.0013, כלומר 0.13%, שזה 1 ל-763.
בכל מחוז של 6 קבוצות בליגה הארצית יש בסך הכל 15 מפגשים (כפולים) בעונה, והיו תשעה מחוזות, כלומר אירוע כזה אמור להתרחש שם פעם בערך פעם בשש שנים.

(נ.ב. אני מודע לעובדה שההסתברות שההודעה תעניין מישהו שאינו עונה לשם אורי בלאס לא יותר גבוהה מהאירוע המתואר :wink: )
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי פז » 29/12/2013 00:00

Oded Ross כתב:....
(נ.ב. אני מודע לעובדה שההסתברות שההודעה תעניין מישהו שאינו עונה לשם אורי בלאס לא יותר גבוהה מהאירוע המתואר :wink: )

שוב אתה טועה!
פז
זומבי

הודעהעל ידי Oded Ross » 29/12/2013 00:04

אתה טועה. זה שההסתברות לאירוע מסוים נמוכה לא אומר שהוא לא יכול לקרות. במקרה זה, שעוד מישהו יתעניין בנתונים הסטטיסטיים לעיל.
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי פז » 29/12/2013 00:56

Oded Ross כתב:אתה טועה. זה שההסתברות לאירוע מסוים נמוכה לא אומר שהוא לא יכול לקרות. במקרה זה, שעוד מישהו יתעניין בנתונים הסטטיסטיים לעיל.

אתה שוב טועה!
כוונתי הייתה שלדעתי זה כן מעניין את קוראי הפורום ולא רק את הבלאס.
פז
זומבי

הודעהעל ידי erenberg5 » 29/12/2013 09:10

Oded Ross כתב:היום בסיבוב האחרון בליגה ארצית נוער תל-אביב התרחש אירוע יוצא דופן במשחק בין שתי קבוצות די שוות ברמתן: קבוצה אחת ניצחה 0-4 (אירוע לא שכיח כשלעצמו אם נניח שרמת הקבוצות אכן שווה) ומיד לאחר מכן הקבוצה השנייה גמלה לה ב-4-0 משלה.

ראיתי במקרים בודדים בארצית נוער או ליגה ג' מפגשים בהם קבוצה הפסידה במשחק הראשון ואז ניצחה על האפס בשני או להפך, אבל לא זכור לי מקרה בו היו שני נצחונות על האפס, אחד לכל קבוצה.

אם נצא מנקודת הנחה שהרמה בכל אחד מהלוחות שווה, ובהתחשב בזה שבאופן יחסי ברמות האלה תיקו הוא לא תוצאה נפוצה (נניח 40% סיכוי לנצח לכל שחקן ו-20% לתיקו), אז הסיכוי שאחת הקבוצות תנצח על האפס בסיבוב נתון הוא 4^0.4 = 0.0256, ואת זה צריך להכפיל ב-2 (לא משנה איזה קבוצה ניצחה על האפס), כלומר קצת יותר מ-5% לניצחון 0-4 של קבוצה כלשהי.
הסיכוי של הקבוצה השנייה לנצח על האפס במשחק השני הוא שוב 0.0256, ואת זה צריך להכפיל במספר הראשון, או במילים אחרות 2^0.0256 * 2 = 0.0013, כלומר 0.13%, שזה 1 ל-763.
בכל מחוז של 6 קבוצות בליגה הארצית יש בסך הכל 15 מפגשים (כפולים) בעונה, והיו תשעה מחוזות, כלומר אירוע כזה אמור להתרחש שם פעם בערך פעם בשש שנים.

וקם יורש לאורי בלאס
erenberg5
משתמש ותיק

הודעהעל ידי חגי פרנק » 29/12/2013 09:37

erenberg5 כתב:את אורי ניומן אתה מכיר,היה באלקנה ולפני 2 שנים עבר לכפר סבא.
יש משהוא בעמירם ועידו שמחזיקים את כולם שם בלי מריבות ואכילות אדם.
גם את כפר סבא עזבו,מרסל ובקלצוק וזה אומנם חבל למועדון אבל לא קרה כלום.
מרסל מאז שעזבה פורחת וכן בקלצוק.

אורי ניומן זה דוגמא רעה. הוא בכלל לא גר באלקנה אלא שלושת רבעי שעה נסיעה משם(כשאין פקקים ואין סגירה במחסום מה שקורה הרבה פעמים) בקרני שומרון. לימדתי שם שנים רבות ושייכתי את הקבוצה של קרני שומרון טכנית לאלקנה בגלל שלא היה להם עמותה.
אורי עבר לגור בכפר סבא ובגלל זה עבר לשם.
מלבד זאת בקרני שומרון לא הייתה תשתית ללמד ילד ברמה שלו והוא צפה בעשרות רבות של הרצאות של רב האמן הדתי לאוניד יודאסין בשביל להתקדם וכך עבר את המאמן שלו חגי פרנק.
אני מלמד בהצלחה רבה כבר שנים ילדים של שנה ראשונה ושניה ובמאמץ רב גם מלמד "שיטתי" בשנה שלישית אבל משנה רביעית ומעלה אני משחרר את ילדי קרני שומרון הלאה.

אורי כאמור לא מאלקנה. אילו היה באלקנה יכול להתאמן עם אחד משני האמנים הבינלאומיים שלימדו אז באלקנה.
ח.פרנק
חגי פרנק
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי lior_iz » 29/12/2013 22:09

ולנושא אחר מה קורה עם הפלייאוף בארצית יש החלטה מי עולות ?
lior_iz
משתמש קבוע

הקודםהבא

חזור אל ליגות וגביע

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים