לבקשת הקהל (ועודד רוס בראשו) . מיכאל מלקין - אמיר פורת

אנא פרסמו את משחקיכם הטובים כאן, כמו גם את משחקיכם הפחות טובים שיש בהם לקח לכולם, או סתם שאלו לעצות בעמדות נתונות

Re: קצת תגובות, כי אני חייב....

הודעהעל ידי IC » 08/03/2009 00:12

mazemeshane כתב:1.להדרי, זה אתה אמרת שאני סוציליסט, לא אני (אתה אפילו יכול להגדיר אותי כקפיטליסט, וכרגע גם כ "בעל עסק", אבל עם רגישות חברתית).אני ער מאוד לבעיות שיש בסואליזם, אבל חוסר המוסר של הקפיטליזם (ובמשבר האחרון אתה יכול לראות את זה טוב מתמיד), גרוע יותר בעיני!!!

2. לכספי - תשמע, שתי הרגליים שלי גם ככה בסכנה, לאור עליית הסוכר בדמי.אני מודה שלפעמים אורי מעצבן אותי, אבל (ברוח טובה), זו בעייה שלי...ואני יודע לקרוא לוח מצויין, אבל הרבה יותר מדי פעמים אני מנסה לשחזר מהראש.(כתבתי בטופס מדויק).חוצמזה,אני מניח שגם אתה לא נולדת יודע...

3. ליודל'ה - שמע,בנוגע להחלפת הרצים הלבנים: ככה טל אמר לי, הוא משהו יודע, אני מניח...(אולי הוא לא לסקר, אבל לסקר לא היה מעודכן כמוהו..).
בקשר ל"פוקסים" - המזל הולך עם הטובים.בוא נגיד שבלי להשתחצן, אם אני מסוגל לבנות דבר כזה, כושר חישוב הוא לא הבעייה שלי (אתמול ניצחתי שוב : ) ), בטח לא ביחס לרמת מד הכושר שלי....
עכשיו נשאר לי רק "לשלוט בטירופים" (הגדרה של עודד רוס)...

אמיר

לגבי 2 אני מאחל שתמשיך לשחק עוד שנים רבות ותלמד, לגבי 3 אני חייב לציין שהיה ברור מקור ההערה לי לפחות גם בלי ההסבר שלך, וההבדל הוא שטל או שחקן אחר חזק באופן כללי אומר בערך שלשחור טוב להחליף את הרץ ושרז6 זה טעות, אבל אצלך זה הפך להיות עניין של חיים ומוות ובכל מקרה גם אם הלבן משחק רה2 במקום רד3 או שאתה לא משחק פזה7 העמדה נשארת הייתה ותשאר באזור השיוויון ולכן ההערה שלך נראית קצת בולטת לעין.
IC
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Oded Ross » 08/03/2009 01:35

אמיר ויאיר, אתם מוזמנים לחדש את אחד הדיונים בצעירים (קפיטליזם/מלחמה/יש אלוהים?), פורום "קרבות" מיועד למסעים על הלוח המשובץ ולא לקרבות מילוליים או לדיונים על קרבות שהנפגעים בהם הם אנשים אמיתיים ולא כלי שחמט.
אני נותן לכם כמה שעות להעתיק את הודעותיכם לשם לפני שבעמוד 2 של הנושא ההודעה של ישראל תישאר לבד.
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

שוב תגובות

הודעהעל ידי mazemeshane » 08/03/2009 20:00

1. לעודד - אתה ראשי להעביר כל תגובה שלי לאן שתרצה (לא אני העליתי את הנושא ולא ממש הייתה לי כוונה להמשיך את הדיון, ואני מניח שגם לא ליאיר, כבר נואשנו מלשכנע אחד את השני. פה ושם, מותרת עקיצה...).

2. לישראל - אני לא ממש יודע לגבי המסע הספציפי, שום דבר הוא לא חיים או מוות. עקרונית, ברור לגמרי שהרץ הלבן של הלבן הוא החזק שלו,והרץ הלבן של השחור הוא החלש שלו, לכן הגיוני לשחוק להחליף, וללבן למנוע החלפה (ושני הצדדים עשו את ההיפך..).

אמיר
"אנחנו עושים יותר מדי כסף, כדי לקנות דברים שאנחנו לא צריכים, כדי לעשות רושם על אנשים שלא איכפת לנו מהם.יום אחד הרבה אנשים יבינו את זה ויקימו מחדש את הקיבוץ...." - עמוס עוז
mazemeshane
משתמש מתחיל

הקודם

חזור אל קרבות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים