סדנא לנוער מצטיין-23.5 במועדון אשדוד

זה המקום למידע על לימוד ילדים, בקשות לפעילויות בבית ספר ואולי הדרכות ללימוד ההורים

סדנא לנוער מצטיין-23.5 במועדון אשדוד

הודעהעל ידי lior_iz » 26/04/2015 20:06

סדנא לנוער המצטיין!
כחלק מהגברת פעילות הנוער בשנה זו ועל מנת לחזק את המצטיינים בנוער הנכם מוזמנים לסדנא הראשונה לנוער המצטיין.
הסדנא תתקיים בתאריך 23.5.2015 בין השעות 18:00 – 9:45
במועדון השחמט אשדוד, רח' הארז 5

• הסדנא תכלול הרצאות של טובי המאמנים בארץ. חלק מהזמן יוקדש לעבודה אישית וקבוצתית ותרגול החומר הנלמד.
• ההרצאות יערכו בקבוצות קטנות כאשר החלוקה לקבוצות תעשה לפי הרמה.
• בהפסקת הצהריים המשתתפים יקבלו פיצות.כיבוד קל ושתייה יוגשו במהלך כל היום.
• דמי השתתפות: 80 ₪ עד ה-10.5 ,תוספת תשלום בסך 40 ₪ למשלמים לאחר תאריך זה. התשלום ייעשה בשליחת צ'ק או במזומן במשרדי האיגוד עד ל-14.5.
• רשימת מוזמנים מצורפת.
• לפרטים והרשמה: אלון כהן רביבו [email protected]


איגור ביטנסקי אלון כהן רביבו ליאור איזנברג
קפטן נבחרת הנוער אחראי הרשמה לסדנא יו"ר ועדת הנוער
lior_iz
משתמש קבוע
 
הודעות: 897
הצטרף: 24/03/2005 20:18

Re: סדנא לנוער מצטיין-23.5 במועדון אשדוד

הודעהעל ידי lior_iz » 26/04/2015 20:07

רשימת מוזמנים:
רמון טריגר מתן גורודצקי
שקד תפארת רונית לויטן
עידן אדר יאיר פרחוב
אור ברונשטיין אסיף סולומון
דן פולג איתן רוזן
יאיר פרחוב אנסטסיה וולר
לימור אלטשול מאיה נוביק
מיכל להב אור גלובוס
סופיה טופורקובה ליאור מוסיוק
ינאי בן ארי מקס ניימן
שהם כהן-רביבו יניב יובל
אלישע לוקין טל פרי
בורוחובסקי אביטל ליעם קופלוף
שטיינברג ניצן נועם גדסי
קובו אורי אינדי בר
רשף עומר עידו עמיתי
זנן יבגני איליה זוייב
בקלצ'וק יהונתן עומרי אופק
גרינברג איל גיא צירילמן
אהרונוביץ איתמר מקס פבזנר
קלי עומר ירון לויטן
גורוצדקי דוד הודא קאסם
ארנברג אריאל גל שפירא
דרורי סער יואב יוסופוף
זלטין אלכס
סתו ברנר
lior_iz
משתמש קבוע
 
הודעות: 897
הצטרף: 24/03/2005 20:18

Re: סדנא לנוער מצטיין-23.5 במועדון אשדוד

הודעהעל ידי Uri Blass » 27/04/2015 08:12

לא ברור מה הקריטריונים
מדי כושר של המצטיינות והמצטיינים בכל גיל ובדיקה אם הם בסדנא

יש כנראה העדפה להשגים באליפות הארץ וכך למשל סתו ברנר שהפתיע ותפס מקום שלישי באליפות ישראל עד גיל 18 נמצא ברשימה כאשר שחקנים במד כושר גבוה בהרבה ממנו לא ברשימה.
כך שאציין לכל שם גם השגים(יש גם משמעותית יותר בנים מבנות בסדנא)

גיל 18 חן פורת 2026 לא בסדנא

גיל 17 לימור אלטשול 2075 בסדנא השנה לא שיחקה באליפויות ישראל בפסח.
שחר עמיאל 1783 לא בסדנא
תמר ג'ינלי 1752 לא בסדנא
שובל לוי 1700 לא בסדנא

גיל 16
סופיה טופורקובה 2018 בסדנא מקום ראשון בנות גיל 16 שנת 2015
מיכל להב 1997 בסדנא מקום שני בנות גיל 16 שנת 2015
מושב לינור 1701 לא בסדנא מקום רביעי בנות גיל 16 שנת 2015

גיל 15
עדי צימרמן 1858 לא בסדנא(לא פעילה)
צח אסיף 1715 לא בסדנא מקום שלישי בנות גיל 16

גיל 14 טל פרי 1646 בסדנא מקום ראשון בנות גיל 14
אלה צ'רנובילסקי 1531 לא בסדנא מקום שלישי בנות גיל 14
לוטם שירצקי 1530 לא בסדנא

גיל 13
נועה מונטה 1618 לא בסדנא מקום רביעי בנות גיל 14
שירה ניימן 1610 לא בסדנא
אמילי לוין 1592 לא בסדנא מקום שני בנות גיל 14
דיאנה פאר 1552 לא בסדנא

גיל 12
מאיה נוביק 1799 בסדנא מקום שלישי בנות גיל 12
אנסטסיה וולר 1770 בסדנא מקום שני בנות גיל 12
סבטלנה גופמן 1658 לא בסדנא
יעל כהן 1642 לא בסדנא
מישל קטקוב 1541 לא בסדנא
ליאור וטשטיין 1487 לא בסדנא

גיל 11
רונית לויטן 1708 בסדנא מקום ראשון בנות גיל 12
יעל פדרובסקי 1544 לא בסדנא
נועם פורטנוי 1530 לא בסדנא מקום רביעי בנות גיל 12
עדי יפרואימסקי 1516 לא בסדנא
ליאד שאול זיינר 1459 לא בסדנא
ענבל טורקניץ 1400 לא בסדנא
גיל 10
הודא קאסם 1478 בסדנא מקום ראשון בנות גיל 10
שני אלמוג 1435 לא בסדנא מקום שלישי בנות גיל 10
אבלין מריאסין 1362 לא בסדנא
דניאל צימרין 1304 לא בסדנא

גיל 9
נועה פרוקצ'יה 1330 לא בסדנה מקום רביעי בנות גיל 10
שעיה שירן 1313 לא בסדנא

גיל 8
נועם גדסי 1360 בסדנא מקום ראשון בנות גיל 8 מקום שני בנות גיל 10

בנים

גיל 18
אביטל בורוחובסקי 2536 בסדנא
אורי קובו 2449 בסדנא מקום 4 בנים גיל 18
עומר רשף 2417 בסדנא מקום 1-2 בנים גיל 18
טגר ארבקטוב 2193 לא בסדנא
סתו ברנר 1989 בסדנא מקום 3 בנים גיל 18
גיל 17
יבגני זנן 2443 בסדנא לא שיחק באליפויות ישראל לנוער
ניצן שטינברג 2439 בסדנא לא שיחק באליפויות ישראל לנוער
יהונתן בקלצ'וק 2320 בסדנא לא שיחק השנה באליפויות ישראל לנוער
איתמר אהרונוביץ 2299 בסדנא רק חמישי בנים גיל 18
אייל גרינברג 2285 בסדנא מקום 1-2 בנים גיל 18

גיל 16
עומר קלי 2252 בסדנא לא שיחק באליפות ישראל לנוער
זיו בקר 2154 לא פעיל לא בסדנא
רמון טריגר 2133 בסדנא מקום שני באליפות ישראל לנוער גיל 16
אלנתן הוכמן 2099 לא בסדנא
גיל 15
דוד גורודצקי 2275 בסדנא מקום ראשון באליפות ישראל לנוער גיל 16
עידן אדר 2101 בסדנא מקום רביעי באליפות ישראל לנוער גיל 16
תפארת שקד 2100 בסדנא מקום שלישי באליפות ישראל לנוער גיל 16

גיל 14
אריאל ארנברג 2299 בסדנא מקום שני באליפות ישראל לנוער גיל 14
סער דרורי 2252 בסדנא מקום רביעי באליפות ישראל לנוער גיל 14
אלכס זלטין 2160 בסדנא למרות מקום 12 באליפות ישראל לנוער גיל 14
ניסים איליאגוייב 2114 לא בסדנא
אור ברונשטיין 2111 בסדנא אלוף הארץ עד גיל 14
נתנאל סעדון 2023 לא בסדנא
דן פולג 2020 בסדנא מקום שלישי באליפות ישראל לנוער עד גיל 14

גיל 13
יאיר פרחוב 2155 בסדנא מקום ששי עד גיל 14
יותם שוחט 2056 לא בסדנא
אייל גביזון 2028 לא בסדנא

גיל 12
אור גלובוס 2032 בסדנא למרות אי הצלחה עד גיל 12
אלישע לוקין 1978 בסדנא אלוף הארץ עד גיל 12
מתן גורודצקי 1926 בסדנא מקום רביעי עד גיל 12
דניאל איליאגוייב 1917 לא בסדנא
עמית גיטין 1908 לא בסדנא

גיל 11
ינאי בן ארי 1960 בסדנא מקום 8 עד גיל 12(שלישי משותף)
אסיף סולומון 1954 בסדנא מקום 5 עד גיל 12(שלישי משותף)
שוהם כהן רביבו 1936 בסדנא מקום 2 עד גיל 12
מקס ניימן 1873 בסדנא מקום 3 עד גיל 12

גיל 10
ליאור מוסיוק 1938 בסדנא אלוף הארץ עד גיל 10
יובל יניב 1808 בסדנא מקום שני עד גיל 10
אדר גלייזר 1644 לא בסדנא

גל שפירא 1523 בסדנא עשירי בשנתון של גיל 10 אבל רביעי באליפות הארץ עד גיל 10

גיל 9:
ליעם קופלוף 1660 ראשון בשנתון של גיל 9 בסדנא מקום 10-11 בגמר אליפות הארץ עד גיל 10
קונסטנטין אוקין 1637 שני בשנתון של גיל 9 לא בסדנא לא ברור מדוע
עידו מזרחי 1633 שלישי בשנתון של גיל 9 לא בסדנא לא ברור מדוע
איתן רוזן 1616 רביעי בשנתון של גיל 9 בסדנא מקום 13-17 בגמר עד גיל 10 אחרי אוקין ומזרחי
יואב יוסופוף 1408 בסדנא מקום 16-17 בשנתון של גיל 9 אבל שלישי באליפות הארץ עד גיל 10

גיל 8:
מקס פבזנר 1466 בסדנא מקום 1 בשנתון גיל 8 במד כושר ובגמר עד גיל 8 מקום ששי
עידו אמיתי 1453 בסדנא מקום 2 בשנתון גיל 8 במד כושר ובגמר עד גיל 8 מקום שני
פאר ברק 1443 לא בסדנא מקום 3 בשנתון גיל 8 במד כושר ובגמר עד גיל 8 מקום 12

אינדי בר 1376 בסדנא מקום 9 בשנתון גיל 8 במד כושר אבל בגמר עד גיל 8 מקום ראשון

איליה זוייב 1346 בסדנא מקום 11 בשנתון גיל 8 ובגמר עד גיל 8 מקום שלישי
עומרי אופק 1400 בסדנא מקום 6-8 בשנתון גיל 8 ובגמר עד גיל 8 מקום רביעי
אלעד כהן 1415 מקום 1 בגיל 7 לא בסדנא כי לא הצליח בגמר עד גיל 8 והגיע למקום 19 בלבד
ירון לויטן 1414 בסדנא מקום 2 בשנתון של גיל 7 ובגמר עד גיל 8 מקום שביעי
גיא צירילמן 1407 בסדנא מקום 3 בשנתון של גיל 7 ובגמר עד גיל 8 מקום חמישי
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11920
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: סדנא לנוער מצטיין-23.5 במועדון אשדוד

הודעהעל ידי Uri Blass » 27/04/2015 09:36

סיכום לכל קבוצת גיל
17-18 בנים 9 בנות 1(8 הראשונים במד כושר או 5 הראשונים בגמר עד גיל 18 כאשר רק סתו ברנר בקבוצה השניה ולא בראשונה כאשר בבנות רק לימור אלטשול)
15-16 בנים 5 בנות 2(4 הראשונים בגמר ועומר קלי שלא שיחק בגמר כאשר בבנות 2 הראשונות בגמר)
13-14 בנים 6 בנות 1(4 הראשונים בגמר ואלכס זלטין ויאיר פרחוב הבכירים שנשארו במד כושר כאשר בבנות רק טל פרי)
11-12 בנים 7 בנות 3(4 הראשונים בגמר ואור גלובוס ינאי בן ארי ואסיף סולומון שחברים באלוף הבא כאשר בבנות 3 הראשונות בגמר)
9-10 בנים 6 בנות 1(4 הראשונים בגמר ואיתן רוזן וליעם קופלוף מהאלוף הבא כאשר בבנות רק הודא קאסם האלופה עד גיל 10)
7-8 בנים 7 בנות 1(הוזמנו כל 7 הראשונים בגמר עד גיל 8 ונועם גדסי)

סיכום יותר מפורט:
מוזמנים בכל קבוצת גיל

17-18
בנים 9 בנות 1:
פירוט
אביטל בורוחובסקי 2536(18 -)
אורי קובו 2449(18 4)
יבגני זנן 2443(17 -)
ניצן שטיינברג 2439(17 -)
עומר רשף 2417(18 1-2)
יהונתן בקלצ'וק 2320(17 -)
איתמר אהרונוביץ 2299(17 5)
אייל גרינברג 2285(17 1-2)
סתו ברנר 1989(18 3)
לא בסדנא:
טגר ארבקטוב 2193(18 -)
בנות 17-18 1בסדנא:לימור אלטשול 2075(17 -)
לא בסדנא
חן פורת 2026(18 -)
שחר עמיאל 1783(17 -)
תמר ג'ינלי 1752(17 -)
שובל לוי 1700(17 2 מקום שני אחרי צח אסיף או ראשון בין הבנות בקבוצת הגיל שלה באליפות הארץ עד גיל 20)

גיל 15-16(בנים 5 בנות 2)
פירוט
דוד גורודצקי 2275(15 1)
עומר קלי 2252(16 -)
רמון טריגר 2133(16 2)
עידן אדר 2101(15 4)
תפארת שקד 2100(15 3)
לא בסדנא
זיו בקר 2154(16 -)
אלנתן הוכמן 2099(16 12)
בנות:
סופיה טופורקובה 2018(16 1)
מיכל להב 1997 (16 2)
לא בסדנא
עדי צימרמן 1858(15 - לא פעילה)
צח אסיף 1715 (15 3)
מושב לינור 1701 (16 4)

גיל 13-14(בנים 6 בנות 1):
אריאל ארנברג 2299(14 2)
סער דרורי 2252(14 4)
אלכס זלטין 2160(14 12)
יאיר פרחוב 2155(13 6)
אור ברונשטיין 2111 (14 1)
דן פולג 2020(14 3)
לא בסדנא:
ניסים איליאגוייב 2114 (14 18)
יותם שוחט 2056(13 -)
אייל גביזון 2028(13 5(חלוקת מקום 4) )
בנות: טל פרי 1646(14 1)
לא בסדנא:
נועה מונטה 1618(13 4)
שירה ניימן 1610(13 5)
אמילי לוין 1592(13 2)
דיאנה פאר 1552(13 -)
אלה צ'רנובילסקי 1531(14 3)

גיל 11-12(בנים 7 בנות 3)
בנים:
אור גלובוס 2032(12 20-21)
אלישע לוקין 1978(12 1)
ינאי בן ארי 1960(11 8)
אסיף סולומון 1954 (11 5)
שוהם כהן רביבו 1936(11 2)
מתן גורודצקי 1926(12 4)
מקס ניימן 1873(11 3)
לא בסדנא:
דניאל איליאגוייב 1917(12 9-10)
עמית גיטין 1908(12 6-7)
בנות
מאיה נוביק 1799(12 3)
אנסטסיה וולר 1770(12 2)
רונית לויטן 1708(11 1)
לא בסדנה

סבטלנה גופמן 1658(12 5)
יעל כהן 1642(12 8)
יעל פדרובסקי 1544 (11 6)
מישל קטקוב 1541(12 7)
נועם פורטנוי 1530(12 4)
עדי יפרואימסקי 1516(11 -)

גיל 9-10(6 בנים ובת אחת)
ליאור מוסיוק 1938(10 1)
יובל יניב 1808(10 2)
ליעם קופלוף 1660(9 10-11)
איתן רוזן 1616(9 13-17)
גל שפירא 1523(10 4)
יואב יוסופוף 1408(9 3)

לא בסדנא
אדר גלייזר 1644 (10 -)
קונסטנטין אוקין 1637 (9 7)
עידו מזרחי 1633 (9 9)
בנות:
הודא קאסם 1478(10 1)
לא בסדנא
שני אלמוג 1435(10 3)
אבלין מריאסין 1362(10 5)
נועה פרוקצ'יה 1330(9 4)
שעיה שירן 1313(9 6)
דניאל צימרין 1304(10 10)


גיל 8
כל 7 הראשונים בגמר עד גיל 8 בסדנא
נועם גדסי ששמינית גם בסדנא.
מד כושר אכן לא משקף כאן בהכרח אבל גם תחרות אחת לא בהכרח משקפת.
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11920
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: סדנא לנוער מצטיין-23.5 במועדון אשדוד

הודעהעל ידי פז » 27/04/2015 14:34

גם לי ולמועצת השחמט השחמט של ישראל לא ברורים הקריטריונים.
כולנו נשמח אם ליאור יפרסם את הקריטריונים .
במקביל אנסה לברר מול חברי הוועדה איך התקבלו ההחלטות
ואפרסם את ממצאי עוד הערב.
פז
זומבי
 
הודעות: 5056
הצטרף: 04/01/2005 21:32

Re: סדנא לנוער מצטיין-23.5 במועדון אשדוד

הודעהעל ידי נעם דובב » 27/04/2015 19:29

נכון לעכשיו, טגר ארבקטוב וסופיה טופורקובה רשומים תחת הפדרציה הרוסית, ואילו סבטלנה גופמן רשומה תחת הפדרציה האוקראינית.

תמר ג'ינלי לא שיחקה קרוב לשנה.
נעם דובב
משתמש ותיק
 
הודעות: 1435
הצטרף: 01/08/2011 13:31

Re: סדנא לנוער מצטיין-23.5 במועדון אשדוד

הודעהעל ידי פז » 27/04/2015 21:53

חברים,

כפי שפורסם במהלך היום במועצת השחמט של ישראל:

מבירור ראשוני נודע לי שהקובעים היו ביטנסקי וליאור.
המקור הוסיף שאין קריטריונים ברורים.
פז
זומבי
 
הודעות: 5056
הצטרף: 04/01/2005 21:32

Re: סדנא לנוער מצטיין-23.5 במועדון אשדוד

הודעהעל ידי lior_iz » 11/05/2015 10:51

נעדכן כי בין המאמנים הבכירים שנבחרו להרצות בסדנא הראשונה נמנים רבי האמנים ואלופי ישראל לשעבר איליה סמירין וויטלי גולוד. לאור הביקוש ופניות נערים מצטיינים הוחלט כי כל שחמטאי נוער עד גיל 20 בעל מד כושר 2100 ומעלה רשאי להרשם ולהינות מסדנת איכות זו. לאור השינוי ההרשמה המוקדמת הוארכה לכלל המוזמנים והרשאים להשתתף עד ל-17.5! רצ"ב הזמנה(ללא העדכונים שהתווספו) בהצלחה! מס' המקומות מוגבל בהחלט!


http://chess.org.il/users/ShowNewsUpdat ... ntTypeId=1
lior_iz
משתמש קבוע
 
הודעות: 897
הצטרף: 24/03/2005 20:18

Re: סדנא לנוער מצטיין-23.5 במועדון אשדוד

הודעהעל ידי lior_iz » 19/05/2015 11:12

נותרו עוד מס' מקומות בודדים בהחלט!
lior_iz
משתמש קבוע
 
הודעות: 897
הצטרף: 24/03/2005 20:18


חזור אל הדרכה, חוגים וקייטנות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד