פורום השחמט של ישראל בסכנת סגירה

היות והאתר ממש בחיתוליו, ניתן להגיד עוד במהלך הניתוח הקיסרי, אפשר להציע רעיונות לשיפור ושינוי, כמו גם לדווח על תקלות

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15

פורום השחמט של ישראל בסכנת סגירה

הודעהעל ידי פז » 13/11/2014 09:35

חברים שלום,
בעקבות הארועים האחרונים נודע לי שפורום השחמט
של ישראל בסכנת סגירה.
במקרה וזה יקרה(בתקווה שלא) אתם מתבקשים לעבור לפורום האיגוד.
באתר האיגוד.
אנא הפיצו.
פז
זומבי

Re: פורום השחמט של ישראל בסכנת סגירה

הודעהעל ידי יואל לוי » 13/11/2014 10:55

לא רוצה להאמין שזה יקרה !
בפורום של האיגוד לא תהיה ביקורת חפשית ודיון חפשי כמו כאן .
מטבע הדברים שהפורום הוא = של האיגוד .
ואל תשכחו שהפורום כאן משרת מועדונים ופעילי שחמט בהרבה מידע שוטף וחיוני
לקהל השחמט בארץ לעומת פורום האיגוד שנראה כמעט שומם וריקני .
יואל לוי
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Uri Blass » 13/11/2014 11:04

קיבלתי מסר פרטי עם איום בתביעה על לשון הרע בעקבות ההודעות של שמוליק ארנברג נגד האחראים על הפורום.

הגיוני שהפורום יסגר בעקבות איומים אלו כי אנשים לא רוצים שיגישו תביעות נגדם.
אם זה יקרה אל תשכחו להודות לשמוליק ארנברג על סגירת הפורום כי האיש פשוט לא יודע לשתוק.

בין אם הוא דובר אמת ובין אם הוא לא דובר אמת(ובעבר היו טענות לא נכונות שהוא כתב כאן כך שלא הייתי סומך עליו כמקור אמין של מידע) יש דברים שלא צריך לפרסם,וחבל שהוא לא מבין את זה.

אני לא מחקתי את הדברים כי אני לא המנהל הראשי של הפורום ,ובכל מקרה הסמכויות שלי מוגבלות כך שאם אמחק את הדברים מתת פורום אחד אז מי שכותב יוכל להציב אותם בתת פורום אחר שממנו לא אוכל למחוק.
חוץ מזה אני לא יודע מה עמדתו של עודד רוס בנושא אבל מנסיון העבר אני חושב שיש סיכוי סביר שהוא מתנגד למחיקה.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי erenberg5 » 13/11/2014 11:11

אני מאוד מתפלא שהוא יוזם צעד כזה,אדם שהשקיפות היא נר לרגליו.

אין פה לשון הרע,אלו דברים שפורסמו בעבר,אפשר גם לתבוע את חגי על לשון הרע.

אני אפתח פורום חדש.

אורי אל תפחד,אני האפשר לך לכתוב בפורום החדש למרות שיש חילוקי דעות ביננו
הוא תמיד מאיים זו שיטתו,אין לו שיניים,הוא גם מצוטט בפורום בכתיבת דברים קשים אז גם אותו אפשר לתבוע
אורי ראשי האיגוד יודעים כבר שהוא איים עליך.

גם הפז וחגי שהשקיפות היא נר לרגליו יכתבו בפורום החדש.
erenberg5
משתמש ותיק

הודעהעל ידי erenberg5 » 13/11/2014 12:28

פרשת השבוע:

שתף
הדפסה
דוא"ל לתגובות (0)
בחברון נפטרה שרה בגיל 127, ואברהם האבל מחפש חלקת קבר לאשתו. תושבי המקום, החיתיים, מציעים לו חלקת קבורה בחינם; הוא מסרב ורוכש מחיתי אחר בשם עפרון את מערת המכפלה בסכום עתק: ארבע מאות שקל כסף.

אברהם זקן בא בימים, והגיעה השעה לחפש אחר בת-זוג מתאימה לבנו אהובו, יצחק. הוא קורא לעבדו המסור אליעזר ומשביע אותו: צא אל ארץ מולדתי ומצא שם שידוך מתאים. אם הנערה לא תרצה לבוא עמי לארץ כנען, האם אקח את בנך לחרן? שואל אליעזר, ואברהם משיב בשלילה מוחלטת. בורא העולם ישלח את מלאכו לפניך ותמצא שידוך מתאים, הוא מוסיף. העבד המסור נשבע שאכן כך יעשה.

אל העיר ארם נהרים מגיע אליעזר לפנות ערב כשעמו עשרה גמלים וכל טוב. הוא עומד ליד הבאר ונושא תפילה לבורא עולם: בנות העיר יוצאות לשאוב מים. אבקש מהן להשקות אותי מים, והנערה אשר תעשה זאת ברצון ואף תאמר "שתה, וגם את גמליך אשקה", היא תהיה כלתו של יצחק.

עוד תפילתו על שפתיו, ונערה יפת תואר הגיעה אל הבאר. היתה זו רבקה, נכדתו של נחור – אחי אברהם. אליעזר מבקש ממנה להשקותו מים; היא אומרת "שתה, וגם לגמליך אשאב"; העבד הנפעם ממהר להעניק לה תכשיטים כמתנה.

רבקה מזמינה את אליעזר לבית הוריה שם הוא מגולל את סיפורו. רבקה מביעה הסכמה נלהבת לשידוך, ומשפחת רבקה שולחת אותה עם אליעזר בברכות ובאיחולים.

אל כנען שבה השיירה לפנות ערב ובאותה העת עמד יצחק בשדה והתפלל. כשראתה אותו רבקה, ירדה מן הגמל וכיסתה את ראשה לכבודו.

יצחק מביא את כלתו, רבקה, אל אוהל אמו; הוא נושא אותה לאישה, ואוהב אותה.

אברהם נושא אישה נוספת בשם קטורה, וגם היא יולדת לו בנים. בגיל 175 הוא נפטר מן העולם, ונקבר בחלקה שרכש בעצמו: מערת המכפלה.

גם לישמעאל נולדים בנים, והוא נפטר בגיל 137.

כל הזכויות שמורות. אם נהנית מהתוכן בעמוד זה, תוכל להפיץ אותו ה
erenberg5
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Dgadasi » 13/11/2014 13:44

erenberg5 כתב:פרשת השבוע:

שתף
הדפסה
דוא"ל לתגובות (0)
בחברון נפטרה שרה בגיל 127, ואברהם האבל מחפש חלקת קבר לאשתו. תושבי המקום, החיתיים, מציעים לו חלקת קבורה בחינם; הוא מסרב ורוכש מחיתי אחר בשם עפרון את מערת המכפלה בסכום עתק: ארבע מאות שקל כסף.

אברהם זקן בא בימים, והגיעה השעה לחפש אחר בת-זוג מתאימה לבנו אהובו, יצחק. הוא קורא לעבדו המסור אליעזר ומשביע אותו: צא אל ארץ מולדתי ומצא שם שידוך מתאים. אם הנערה לא תרצה לבוא עמי לארץ כנען, האם אקח את בנך לחרן? שואל אליעזר, ואברהם משיב בשלילה מוחלטת. בורא העולם ישלח את מלאכו לפניך ותמצא שידוך מתאים, הוא מוסיף. העבד המסור נשבע שאכן כך יעשה.

אל העיר ארם נהרים מגיע אליעזר לפנות ערב כשעמו עשרה גמלים וכל טוב. הוא עומד ליד הבאר ונושא תפילה לבורא עולם: בנות העיר יוצאות לשאוב מים. אבקש מהן להשקות אותי מים, והנערה אשר תעשה זאת ברצון ואף תאמר "שתה, וגם את גמליך אשקה", היא תהיה כלתו של יצחק.

עוד תפילתו על שפתיו, ונערה יפת תואר הגיעה אל הבאר. היתה זו רבקה, נכדתו של נחור – אחי אברהם. אליעזר מבקש ממנה להשקותו מים; היא אומרת "שתה, וגם לגמליך אשאב"; העבד הנפעם ממהר להעניק לה תכשיטים כמתנה.

רבקה מזמינה את אליעזר לבית הוריה שם הוא מגולל את סיפורו. רבקה מביעה הסכמה נלהבת לשידוך, ומשפחת רבקה שולחת אותה עם אליעזר בברכות ובאיחולים.

אל כנען שבה השיירה לפנות ערב ובאותה העת עמד יצחק בשדה והתפלל. כשראתה אותו רבקה, ירדה מן הגמל וכיסתה את ראשה לכבודו.

יצחק מביא את כלתו, רבקה, אל אוהל אמו; הוא נושא אותה לאישה, ואוהב אותה.

אברהם נושא אישה נוספת בשם קטורה, וגם היא יולדת לו בנים. בגיל 175 הוא נפטר מן העולם, ונקבר בחלקה שרכש בעצמו: מערת המכפלה.

גם לישמעאל נולדים בנים, והוא נפטר בגיל 137.

כל הזכויות שמורות. אם נהנית מהתוכן בעמוד זה, תוכל להפיץ אותו ה

שמוליק, הפעם הגזמת! מה נסגר איתך?
Dgadasi
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי erenberg5 » 13/11/2014 13:49

וולה התבלבלתי חשבתי שאני מפרסם בפורום החדש של האיגוד שחגי הקים מחדש

מה יש קצת דברי תורה, שזה בעדיפות על פני השחמט שהוא אופיום להזויים.
erenberg5
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Uri Blass » 17/11/2014 07:56

אני מציע לעבור לשטויות של שחמטאים במקרה שהפורום יסגר,ושם לנהל דיון לאן לעבור אם רוצים לעבור(כי בכל זאת שטויות של שחמטאים איננו מסגרת מסודרת של פורום).

מהמידע שקיבלתי האפשרות שתוגש תביעה על לשון הרע(בין היתר נגד מיכאל שהוא מנהל הפורום) היא בהחלט אפשרות ריאלית
,ואם זה יקרה אני לא יודע אם מיכאל יחליט בתגובה לסגור את הפורום או לא.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי ערן » 17/11/2014 10:41

Uri Blass כתב:מהמידע שקיבלתי האפשרות שתוגש תביעה על לשון הרע(בין היתר נגד מיכאל שהוא מנהל הפורום) היא בהחלט אפשרות ריאלית
,ואם זה יקרה אני לא יודע אם מיכאל יחליט בתגובה לסגור את הפורום או לא.

לא צריך להיות מומחה בתחום בכדי להבין, שלאור הנסיבות הקיימות והידועות, חגי בעצמו חשוף, לכל הפחות לתביעה שכנגד על לשון הרע ולכל היותר (ביחד ולחוד עם האיגוד) לתביעה נזיקית (כספית). על כן לא הייתי ממליץ לו לרוץ ולעורר מתים.

על חשיבות הפורום אין מה להרחיב ועל כן במסגרתו, אני מציע את עזרתי למיכאל בסוגיה זו, במידה וחלילה יידרש לה.

נ.ב. לא כל כך מהר ניתן צו מניעה קבוע לסגירת פורום ו/או אתר אינטרנט.

ערן דרורי
ערן
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי erenberg5 » 22/11/2014 16:09

כל הכבוד למנהלי האתר שלא נכנעו ללחצים,כמו עודד רוס שאין הרבה כמותו בארץ.

לדעתי מנהל אתר לא יכל להיות מנהל בשני אתרים,היות והוא מנהל בפורום בכיר יותר אני חושב שמן הדין,יתן את הדין מנהל פורום השחמט של האיגוד בשל מה נקרא חוסר לויאליות לעודד רוס ויפרוש או יילקחו סמכויותיו הניהולית מפורום זה.

אין כפל מבצעים בסופר!!!!!!!!!!!!!!!!!

תחליט למי אתה לויאלי,לעודד רוס או למישהוא אחר.
erenberg5
משתמש קבוע
erenberg5
משתמש ותיק

הודעהעל ידי יואל לוי » 22/11/2014 19:11

מצטרף לשמוליק !
החלטה נבונה להחזיר את הפורום שעולה בכמה דרגות על פורום האיגוד שנראה יחסית ריקני .
גם אם דיון מסוים התדרדר לענינים אישיים , יש לטפל ולצמצם את התופעה הזו ככל האפשר .
מכאן ועד סגירת פורום .... זה מרחיק לכת מדי !
הפורום הזה משרת אלפי שחקנים . והרבה מועדונים ופעילים שמנהלים את חיי השחמט לפי המידע הרב שיש בו .
שוב .. כל הכבוד לעודד ולמי שהשפיע בכוון הזה .
יואל לוי
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Uri Blass » 22/11/2014 20:02

א)אני לויאלי לעודד רוס(אחרת הייתי מוחק יותר),וזה לא שאני נגד הזכות להביע ביקורת מאחר שאת מרבית הביקורת שהובעה כאן נגד חגי פרנק לא הייתי מוחק גם אילו הייתי מנהל יחיד.
יש הרבה אנשים שביקרו את חגי פרנק שלא הייתי מוחק את ההודעות שלהם ביניהם רב אמן יהודה גרינפלד, דוד גדסי,מאיר פז,ויואל לוי(2 האחרונים למשל ביקרו את חגי פרנק בטענה שאין מספיק גביעים לבנות באליפות הארץ לנוער).
ב)אם המדיניות של עודד רוס היא לא למחוק הודעות שצריך למחוק אז אני לא רוצה להיות אחראי בפורום הזה.
ג)אני לא בדעה שעצם היותי מנהל בפורום של האיגוד זה חוסר לויאליות לעודד רוס.
אילו הייתי לא לויאלי לעודד רוס אז הייתי מוחק למרות שהוא כתב לי לא להתערב.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי erenberg5 » 22/11/2014 20:17

Uri Blass כתב:א)אני לויאלי לעודד רוס(אחרת הייתי מוחק יותר),וזה לא שאני נגד הזכות להביע ביקורת מאחר שאת מרבית הביקורת שהובעה כאן נגד חגי פרנק לא הייתי מוחק גם אילו הייתי מנהל יחיד.
יש הרבה אנשים שביקרו את חגי פרנק שלא הייתי מוחק את ההודעות שלהם ביניהם רב אמן יהודה גרינפלד, דוד גדסי,מאיר פז,ויואל לוי(2 האחרונים למשל ביקרו את חגי פרנק בטענה שאין מספיק גביעים לבנות באליפות הארץ לנוער).
ב)אם המדיניות של עודד רוס היא לא למחוק הודעות שצריך למחוק אז אני לא רוצה להיות אחראי בפורום הזה.

החלטתי שאני לא מתחיל פה ויכוחי סרק
רק תרשה לי לציין שאיך שהפורום הזה נסגר, מיהרת להיות מנהל פורום מתחרה בזה של עודד ולפיכך על עודד לשלול את זכויות המנהל שלך באתר זה.
לא קראת נכון את המפה ועכשיו הבנת שתישאר שם לבדך בפורום המשעמם והמצונזר
מנהל של עצמך ועוד אחד.
אתה רשאי לכתוב פה כמו כל אחד מהשורה אבל אתה לא יכל להיות מנהל בשני פורומים.
erenberg5
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Dgadasi » 22/11/2014 22:12

erenberg5 כתב:
Uri Blass כתב:א)אני לויאלי לעודד רוס(אחרת הייתי מוחק יותר),וזה לא שאני נגד הזכות להביע ביקורת מאחר שאת מרבית הביקורת שהובעה כאן נגד חגי פרנק לא הייתי מוחק גם אילו הייתי מנהל יחיד.

החלטתי שאני לא מתחיל פה ויכוחי סרק
רק תרשה לי לציין שאיך שהפורום הזה נסגר, מיהרת להיות מנהל פורום מתחרה בזה של עודד ולפיכך על עודד לשלול את זכויות המנהל שלך באתר זה.
לא קראת נכון את המפה ועכשיו הבנת שתישאר שם לבדך בפורום המשעמם והמצונזר
מנהל של עצמך ועוד אחד.
אתה רשאי לכתוב פה כמו כל אחד מהשורה אבל אתה לא יכל להיות מנהל בשני פורומים.

אורי, לצערי אני חושב ששמוליק צודק. נטשת את עודד בשעתו הקשה ועברת לפורום המתחרה. כל אחד אחר היה מסיק את המסקנות ועושה את הצעד המתבקש...
Dgadasi
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי Uri Blass » 22/11/2014 23:09

שמוליק לא צודק כי קודם כל אני לא בתפקיד מנהל כאן אלא בתפקיד אחראי.
אני לא מפיק שום תועלת מהיותי אחראי פה כך שאם יורידו אותי מהתפקיד הזה אז זה כלל לא מפריע לי.
גם קודם הייתי אחראי בלי סמכויות של ממש ,ואפילו לא יכולתי למחוק הודעות בחלק מתתי הפורומים.
כמו כן למיטב ידיעתי אני לא יכול לבטל את היותי אחראי בפורום(ורק מי שמינה אותי יכול לשנות את הרישום שלי כאחראי).

חוץ מזה אני גם לא מפיק תועלת מהיותי מנהל בפורום של האיגוד אבל הייתי מוכן להתנדב לתפקיד אחרי שביקשו ממני.
אני לא רואה בנכונות זאת להתנדב נטישה של עודד רוס,ואני לא חושב שיש סתירה בין תפקידים בפורום האיגוד ותפקידים בפורום הזה(זה לא שמרוויחים כסף מאחד התפקידים כך שאין פה שום ניגוד עניינים).
Uri Blass
אחראי

הבא

חזור אל ענייני האתר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים