חסימת משתמש

היות והאתר ממש בחיתוליו, ניתן להגיד עוד במהלך הניתוח הקיסרי, אפשר להציע רעיונות לשיפור ושינוי, כמו גם לדווח על תקלות

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15

חסימת משתמש

הודעהעל ידי Oded Ross » 29/09/2010 04:00

עודד גרדנויץ' הפך היום למשתמש הראשון מזה כמעט חמש שנים(!) שנחסם - בינתיים לשבוע, ואני מקווה שלא יהיה צורך בפרק זמן ארוך יותר בהמשך.
הדרי ציטט את הודעתו האחרונה בחלקים, והוסיף לה תגובות שבהחלט משקפות גם את דעתי.
גרדנויץ כתב:
hadari כתב:
גרדנויץ כתב:אורי שלום,

התגובה שלי אינה אישית.
אני מציע לכל אחד ואחד מהם, ולכולם יחד כגוף שחצני ומתנשא שנכשל, להניח את המפתחות,ללכת הביתה ולהשאיר את העבודה לטובים, רציניים ומנומסים מהם...

הבנת?

צר לי עודד אבל לאור התגובות שלך כאן המסקנה המתבקשת היא שאתה (אתה ולא אחר!) הוא זה שצריך להניח את המפתחות וללכת הביתה ויפה שעה אחת קודם.

הדרוש שלום,

אני חושב שרוב חברי הפורום וציבור השחמטאים ביכלל מסכים איתי ולא אתך, והיה רוצה לראות חברים אחרים בהנהלת האיגוד,נמרצים יותר,קשובים יותר,נימוסיים יותר,רציניים יותר ופחות מתנשאים ומשתחצנים.

הבנת?

hadari כתב:
Oded Ross כתב:עודדוש שלום,
רוב חברי הפורום וציבור השחמטאים היה רוצה לראות כאן הודעות שקולות וענייניות כמו התגובה של אריאל להודעתו של ליאור גל, ולא סיסמאות ריקות ונטולות תוכן ("תתפטרו, כולם הביתה") כמו ההודעות שלך.
וזה נכון לא רק לגבי הנושא הזה.

הבנת?

בחיי שזה היה הדבר הראשון שעלה לי לראש מיד כשראיתי את ההודעה של גרדנוויץ אבל ראיתי שכבר הקדמת אותי. בכבוד כמו שאומרים, לא הייתי מצליח לכתוב את זה טוב יותר...

גרדנויץ כתב:מי אתה שתדבר בשם כל חברי הפורום? רגשי הגדלות שלך מעבירות אותך על דעתך?
אני סבור שהיה טוב לכולנו אם הם היו מתפטרים, המנכ"ל ראשון והיתר אחריו, ונמקתי היטב כיצד הגעתי למסקנה הזו ומי אתה חצופון שתשפוט איזה הודעה ריקה מתוכן ואיזו מלאת אינטריגות?
מדוע אינך מתבטא בנושא ורק מתלקק כמו הדרי שם לכולם? יש לך אינטרסים ?

נ.ב
היה הוגן יותר אם אתה בתור אינטרסנט תסתום את הפה ולא תגיב כלל בנושא...

הבנת?

ראשית אני מבקש בכל לשון אפשרית של בקשה שלא לגעת בהודעה הזו, למקרה שמישהו הרגיש שהוא קרוב לנקודת האל-חזור ומניף את גרזן העריכה. העונש הכי גדול שגרדנוויץ' יכול לקבל הוא שההודעה הבאמת מבזה הזו תישאר כפי שהיא.

לעצם העניין: ומי אתה שתדבר בשם כל חברי הפורום (או רובם)? מי אתה שתקבע ש

גרדנויץ כתב:
רוב חברי הפורום וציבור השחמטאים ביכלל מסכים איתי ולא אתך, והיה רוצה לראות חברים אחרים בהנהלת האיגוד,נמרצים יותר,קשובים יותר,נימוסיים יותר,רציניים יותר ופחות מתנשאים ומשתחצנים.

???

אם אתה מנסה לבסס את מעמדך בפורום כאספסוף מתלהם הממלא את ככר העיר וזורק עגבניות רקובות לכיוון הבמה ובכלל לא חשוב מי עומד שם - הרי שאתה עושה עבודה מופלאה. משום מה נדמה לך שעמדה בנושא הנדון היא בינארית, כלומר או שאתה "איתם" או שאתה "נגדם", וזה גורם לך לבוא ביציאות מביכות דוגמת

גרדנויץ כתב:
כיצד אינך מבין שקיימת כאן בעייה ואתה עדיין מצדיק אותם?

אילו רק היית טורח להבין מה אתה קורא היתה נמנעת ממך הפאדיחה הזו. בינתיים אתה רק גורם נזק לשמך הטוב ככל שיש כזה ואני אישית מציע לך להיגמל מהרגליך המגונים בהקדם.

הנחסמים ב-2005 היו ילדים שהספימו ושני מבוגרים שהתנהגו (אז) כמו ילדים והספימו תוך מעבר מכוון על כללי הפורום (אני לא סופר במניין זה אדם מעורער בנפשו [עובדתית] שפתח כאן מספר שמות משתמש כפי שניתן לראות מכמה נושאים בתת-פורום זה). העניין הוא שרובם לא היו שונים בתכלית בפורום מבמציאות. עודד גרדנויץ' כן - קשה להאמין שהאדם נעים ההליכות שרובנו מכירים הוא אותו אחד שמרשה לעצמו להשתלח בבני-שיחו בכל נושא בו הוא מגיב, כאילו בפורום אינטרנטי הכללים שחלים בשיחה בין שני אנשים או יותר לא קיימים. בפורום זה קיימת כידוע חובת הזדהות - כפי שהסביר אריאל למצטרף החדש ליאור גל לא ניתן לומר שהביקורת על האיגוד, מוצדקת או לא, היא "מאחורי הגב" - ודעתי היא שאדם לא צריך לכתוב פה הודעה למישהו אחר שהוא לא היה מוכן להגיד לו פנים אל פנים. אין כמעט הודעות של גרדנויץ' שאני יכול להאמין שהוא היה אומר לבן-שיחו גם בשיחה בארבע עיניים. כפי שכל מי שהיה פה בחודש האחרון יכול להבין, החסימה היא בהחלט לא רק בגלל התגובה הזאת אלי, אלא שלל תגובות דומות לאנשים אחרים, ואני רק מצר על כך שחיכיתי עם זה עד עכשיו [גם ב-2005 נתתי לכמה אנשים למתוח את החבל יותר מדי].
כפי שאמרתי גם אז לנחסמים (בטרם הפרו שוב את הכללים ונחסמו) - כן, אני קובע פה את הכללים, זה תפקידי כמנהל הפורום, ומי שזה לא מוצא חן בעיניו מוזמן ללכת לכתוב במקום אחר אם ימצא כזה, או לחילופין לפתוח פורום משלו ולעשות שם מה שמתחשק לו.
הבעיה היא שהוא לא גורם רק נזק לשמו הטוב אלא גם לרמת הדיונים הכללית בפורום ולצורה בה הוא מצטייר (אני יכול להבין למה ליאור גל ראה נושא אחד שהוא "השתלט" עליו וחשב שזה מייצג את כלל המגיבים, למרות שזה לא נכון) וזה דבר שאני לא מוכן לעבור עליו לסדר היום. הוא כבר קיבל הזהרה בעניין וזה לא עזר, אני מקווה שהימים הקרובים שיהיו לו לעשות חושבים יעזרו קצת יותר.
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

Re: חסימת משתמש

הודעהעל ידי pazaland » 29/09/2010 10:31

לדעתי האישית הגזמת עם החסימה הזו , בהנחה שאתה עושה הקבלות לעבר .
אני זוכר שלמאיר פשוט צנזרת את המילה המפורסמת לפני שחסמת אותו .
לפני שאתה עושה צעד כל כך קיצוני , ראוי היה שקודם תצנזר את תגובותיו "הבוטות" ורק אם הוא ממשיך וחוזר על זה , אז לחסום אותו .
ההתרשמות שלי שקצת התגעגעת לשכרון הכוח , ו-5 שנים בלי זה , זה באמת יותר מידי בשבילך :wink:
דרך אגב , כמו שאתה וכמו שהוא מדברים ועושים הכללה על "רוב חברי הפורום" , אז אני אתפוס טרמפ על העניין ואגיד שלדעתי רוב חברי הפורום לא לקחו את שטויותיו של עודדוש ברצינות תהומית כמו שאתה עשית , אלא הבינו שמדובר בקשישא חסר חיים שקצת רוצה להתפרק .
אני למשל הייתי חוסם את אבנר על זה שהוא תומך בטרור הפלסטיני , והוא כתב פה תגובות חמורות מאוד שלא היו עוברות באף פורום אחר , אבל אצלך ביזוי אזרחי ישראל שגרים במקום ש"אין עליו קונצנזוס" הוא משהו כנראה לגיטימי ואולי אפילו "מותר" .
אם אתה חוסם בן אדם על הבעת דעה , משתלחת ככל שתהיה , ולא על ספאם (כמו על אותם משתמשים "עבריינים" מהעבר הרחוק) , אז תעשה את זה עד הסוף , ללא אפלייה .
אין לי ספק שאבנר משתלח במתנחלים גם במציאות "פנים מול פנים" , אבל קצת יומרני מצדך לקבוע שעודדוש לא עשה/עושה/יעשה את השתלחויותיו בחברי האיגוד במציאות .
נסחפת לאללה בקביעה הנחרצת הזו שלך לגבי "נועם הליכותיו" :oops:
לסיכום , אני חושב שאתה מפחד שוב מתביעת דיבה וכנראה קיבלת איזה רמז בעניין ממישהו "שם באיגוד" שנפגע מאיזו שטות כזו או אחרת שעודדוש פלט , אבל כמובן שאני לא יכול להוכיח את זה וזו השערה פרטית שלי ומסתבר שלא רק אבנר יודע לבנות תאוריית קונספירציה :mrgreen:

נ.ב
Oded Ross כתב:. הוא כבר קיבל הזהרה בעניין וזה לא עזר, אני מקווה שהימים הקרובים שיהיו לו לעשות חושבים יעזרו קצת יותר.

הסטוריה בפורום :shock: :shock: :shock: :shock:
שגיאת כתיב של עודד רוס :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
נערך לאחרונה על ידי pazaland בתאריך 29/09/2010 10:54, נערך פעם אחת בסך הכל.
pazaland
משורר הפורום

הודעהעל ידי hadari » 29/09/2010 10:54

לא רציתי להגיב בהתחלה אבל אם זה כבר הופך לסוג של דיון אז גם אני אתרום את חלקי:

1. למרות הודעותיו של גרדנוויץ' המדברות בעד עצמן אני לא חושב שצריך לא לחסום אותו וגם לא לערוך אותן. אני גם לא הייתי חוסם/עורך את אבנר, וגם לא אף אחד אחר זולת מקרים קיצוניים של פגיעה בבטחון המדינה, עבירות צנזורה/הפרת צווי איסור פרסום וכדומה. לא הגענו למצב כזה ואני מתקשה להאמין שאי פעם נגיע.
2. בהמשך ל 1 וגם בהמשך לדברים שעודד כתב לפני כן, אני מתייחס לכתיבה בפורום כאל שיחת סלון. מכיוון שבשיחת סלון לא ניתן לערוך אנשים אלא לכל היותר להתמודד עם דבריהם, טפשיים/מתגרים/לא מבוססים ככל שיהיו, אני בעד שזה יהיה המצב גם בפורום.
3. אני לא חושב שעודד שיכור כוח ולהערכתי לא זו הסיבה שבגללה הוא חסם את גרדנוויץ'
4. אני לא יודע אם הוא נסחף בעניין "נועם הליכותיו" של גרדנוויץ', ואני בהחלט מסכים שדמותו הפורומית שונה בתכלית מדמותו הלא פורומית.

pazaland כתב:לסיכום , אני חושב שאתה מפחד שוב מתביעת דיבה וכנראה קיבלת איזה רמז בעניין ממישהו "שם באיגוד" שנפגע מאיזה שטות כזו או אחרת שעודדוש פלט , אבל כמובן שאני לא יכול להוכיח את זה וזו השערה פרטית שלי ומסתבר שלא רק אבנר יודע לבנות תאוריית קונספירציה :mrgreen:

כן, באמת מזמן אף אחד לא רקח פה איזה תאוריית קונספירציה...
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Uri Blass » 29/09/2010 10:58

לי לא נראה שעודד רוס הגזים,ואני בהחלט מסכים עם תוכן הודעתו.

אני מכיר את עודד גרדנויץ(ואני בהחלט לא שמעתי אותו מתבטא כלפי אנשים בחיים האמיתים באותו אופן שהוא מתבטא בפורום).
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי pazaland » 29/09/2010 11:18

אתה מחמיץ את הנקודה , אורי , בדיוק כמו המנהל .
ממתי לדבר בפורום זה "אחד לאחד" מול המציאות ? קשקוש !! :oops: :oops: :oops:

hadari כתב:לא רציתי להגיב בהתחלה אבל אם זה כבר הופך לסוג של דיון אז גם אני אתרום את חלקי:

כן , שמענו עליך...
הרי ברור שאתה חייב להגיב על כל תגובה של פזלנד וזו לא פעם ראשונה שאתה "נגרר" אחריי...אתה יותר גרוע מנרקומן :D
לפעמים נדמה לי שאם אני לא הייתי פה בפורום , בכלל לא היתה לך דעה על שום נושא שבעולם , אבל זו כנראה עוד תאוריית קונספירציה שרקחתי לעצמי על הבוקר , שאתה לא מסוגל לסתום את הפה , ואתה חייב , פשוט חייב להגיב על כל דבר חכם שפזלנד אומר , אבל האמת האמיתית היא , שאין לך באמת מה להגיד ואין לך דעה "עצמאית וראשונית" משלך , אלא אתה לא יותר מטרמפיסט . להוכחת עוצמת טיעוניי , הרי ברור שלעולם לא היינו יודעים על הכשרון שלך בחריזה , לולא אני הייתי חורז פה ראשון :cool:
הבנת ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pazaland
משורר הפורום

הודעהעל ידי יהודה » 29/09/2010 14:25

Uri Blass כתב:לי לא נראה שעודד רוס הגזים,ואני בהחלט מסכים עם תוכן הודעתו.

אני מכיר את עודד גרדנויץ(ואני בהחלט לא שמעתי אותו מתבטא כלפי אנשים בחיים האמיתים באותו אופן שהוא מתבטא בפורום).

חסכת לי (ניסוח) הודעה. מסכים בהחלט. עודד היה ידיד טוב שלי עד שהוא גילה את המקלדת...
תחשוב על המשמעות של הדברים שאתה עושה!!!
יהודה
אחראי

הודעהעל ידי Oded Ross » 29/09/2010 16:58

hadari כתב:לא רציתי להגיב בהתחלה אבל אם זה כבר הופך לסוג של דיון אז גם אני אתרום את חלקי:

1. למרות הודעותיו של גרדנוויץ' המדברות בעד עצמן אני לא חושב שצריך לא לחסום אותו וגם לא לערוך אותן. אני גם לא הייתי חוסם/עורך את אבנר, וגם לא אף אחד אחר זולת מקרים קיצוניים של פגיעה בבטחון המדינה, עבירות צנזורה/הפרת צווי איסור פרסום וכדומה. לא הגענו למצב כזה ואני מתקשה להאמין שאי פעם נגיע.
2. בהמשך ל 1 וגם בהמשך לדברים שעודד כתב לפני כן, אני מתייחס לכתיבה בפורום כאל שיחת סלון. מכיוון שבשיחת סלון לא ניתן לערוך אנשים אלא לכל היותר להתמודד עם דבריהם, טפשיים/מתגרים/לא מבוססים ככל שיהיו, אני בעד שזה יהיה המצב גם בפורום.
3. אני לא חושב שעודד שיכור כוח ולהערכתי לא זו הסיבה שבגללה הוא חסם את גרדנוויץ'
4. אני לא יודע אם הוא נסחף בעניין "נועם הליכותיו" של גרדנוויץ', ואני בהחלט מסכים שדמותו הפורומית שונה בתכלית מדמותו הלא פורומית.

אני מסכים שהפורום הוא סוג של שיחת סלון אינטרנטית, אבל אם בסלון שלי היה נערך דו-שיח או רב-שיח, כזה שכל מי שרוצה מוזמן לקחת בו חלק באופן תרבותי, ומישהו היה מתפרץ לדיון ומתבטא בצורה וב"ווליום" שגרדנויץ' מפגין פה, הוא היה עף משם מהר מאוד.
pazaland כתב:דרך אגב , כמו שאתה וכמו שהוא מדברים ועושים הכללה על "רוב חברי הפורום" , אז אני אתפוס טרמפ על העניין ואגיד שלדעתי רוב חברי הפורום לא לקחו את שטויותיו של עודדוש ברצינות תהומית כמו שאתה עשית , אלא הבינו שמדובר בקשישא חסר חיים שקצת רוצה להתפרק .
אני למשל הייתי חוסם את אבנר על זה שהוא תומך בטרור הפלסטיני , והוא כתב פה תגובות חמורות מאוד שלא היו עוברות באף פורום אחר , אבל אצלך ביזוי אזרחי ישראל שגרים במקום ש"אין עליו קונצנזוס" הוא משהו כנראה לגיטימי ואולי אפילו "מותר" .
אם אתה חוסם בן אדם על הבעת דעה , משתלחת ככל שתהיה , ולא על ספאם (כמו על אותם משתמשים "עבריינים" מהעבר הרחוק) , אז תעשה את זה עד הסוף , ללא אפלייה .
אין לי ספק שאבנר משתלח במתנחלים גם במציאות "פנים מול פנים" , אבל קצת יומרני מצדך לקבוע שעודדוש לא עשה/עושה/יעשה את השתלחויותיו בחברי האיגוד במציאות .
נסחפת לאללה בקביעה הנחרצת הזו שלך לגבי "נועם הליכותיו" :oops:
לסיכום , אני חושב שאתה מפחד שוב מתביעת דיבה וכנראה קיבלת איזה רמז בעניין ממישהו "שם באיגוד" שנפגע מאיזו שטות כזו או אחרת שעודדוש פלט , אבל כמובן שאני לא יכול להוכיח את זה וזו השערה פרטית שלי ומסתבר שלא רק אבנר יודע לבנות תאוריית קונספירציה :mrgreen:

אם כך שיתפרק במקום אחר, יש אלפי פורומי אינטרנט, הוא לא חייב דווקא את זה.
מובן שאני לא מסכים עם דעותיו הפוליטיות של אבנר, אבל אני בעד דיונים פוליטיים כל עוד הם ברמה ראויה ותחומים בנושאים ב"צעירים" שמוקדשים להם. אף לא אחת מהחסימות - הקודמות והנוכחית - היתה בשל צנזורה על הבעת דעות, אלא עניין התנהגותי כללי.
יומרני? נסחפתי? כמו שאתה רואה כל מי שניהל איתו שיחה במציאות מסכים עם הקביעה הזאת.
ובעניין השטות האחרונה (זה באמת מזכיר את 2005, מזמן אתה ומאיר לא הסכמתם על משהו כה מופרך :lol: ), לטעמי ההודעה החריפה והנוקבת ביותר בנושא הזה היתה של גדי מרקוביץ', והיא היתה מנומקת ובעלת בסיס מסוים, בניגוד לסיסמאות הריקות מתוכן של גרדנויץ', וזאת ללא קשר לדעתי האישית בעניין - ואני לא חייב לקחת צד בכל נושא בפורום. לא קיבלתי רמז מאף אחד באיגוד, ואם הייתי מקבל פנייה כזו לא הייתי מסתיר את זה.
pazaland כתב:
Oded Ross כתב:. הוא כבר קיבל הזהרה בעניין וזה לא עזר, אני מקווה שהימים הקרובים שיהיו לו לעשות חושבים יעזרו קצת יותר.

הסטוריה בפורום :shock: :shock: :shock: :shock:
שגיאת כתיב של עודד רוס :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

צר לי לאכזב אותך, צורת הכתיב הזו אולי פחות מקובלת אבל חוקית, בדקתי עכשיו באבן-שושן רק כדי לוודא. אבל אני בטוח שאם תחפש ממש טוב תמצא שגיאת כתיב באחת מ-6000 ומשהו ההודעות שלי :wink:
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי פז » 29/09/2010 17:57

למנהל הפורום!

ובתקווה שלא תזנצר הודעה זו!

ראשית עלי לציין שערכתי לפני כמה שעות שיחה טלפונית נוקבת
עם מנהל הפורום וזאת אחרי ששמעתי על מעשיו מפעילי שחמט בארץ אשר הביעו בפני את מורת רוחם מהמעשה!

לעניות דעתי מעשה זה של מנהל נגרם מכמה סיבות ומעלה כמה תהיות:

א.רצון לשמור על יחסים קורקטים עם איגוד השחמט -
שאם זה נכון זהו מעשה רופס של ניגוד איטנרסים(ומטעמי אתיקה לא ארחיב
בגלל שלא קיבלתי את אישורו של המנהל לצטט משיחתנו)

ב.אם המנהל מעיד על עצמו כי הוא איש פתוח ומוכן לשמוע כמעט הכל
למה הוא צינזר את השיר "טמבל" שיר הומוריסטי את רלוונטי גם להיום.
אם למנהל יש "בייצים"(לא בייציצים) אנא תן לפרסם את שיר הטמבל!
ותוכיח שאני טועה....

ג.שכרון כוח-שהיה תמיד מצוי בידיו של המנהל!(אולם לא נראה כי זו הסיבה העיקרית)

ד.משיחתי עם מנהל הפורום הבנתי מנימת קולו שהוא לא שלם עם המעשה(לדעתי)
לאחר מעשה לא אתי זה אני חושב שעל מנהל הפורום להשעות את עצמו(לפחות לשבוע) מניהול הפורום
(לצערי אני יודע יותר ואיני יכול להרחיב)
נ.ב.
לא סיימתי אבל אני צריך להשלים פערים בנושא "איגוד שחמט חסר תועלת"

הפז.
פז
זומבי

הודעהעל ידי Oded Ross » 29/09/2010 17:58

אני לא חייב להוכיח לך כלום וגם לא לאף אחד אחר פה, ואני מציע לך לחשוב טוב לפני שאתה הולך רחוק יותר (לכיוון התבטאויותיך כאן בעבר).
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי פז » 29/09/2010 18:21

Oded Ross כתב:אני לא חייב להוכיח לך כלום וגם לא לאף אחד אחר פה, ואני מציע לך לחשוב טוב לפני שאתה הולך רחוק יותר (לכיוון התבטאויותיך כאן בעבר).

________________________________________________-

אתה מאיים עלי?

אם כן אל תשכח שגם לי יש כדורים בקנה :lol: :lol: (והם כואבים הרבה יותר)!!!!
פז
זומבי

הודעהעל ידי פז » 29/09/2010 18:44

Oded Ross כתב:אני לא חייב להוכיח לך כלום וגם לא לאף אחד אחר פה, ואני מציע לך לחשוב טוב לפני שאתה הולך רחוק יותר (לכיוון התבטאויותיך כאן בעבר).

אני מציע שבמקום לאיים תענה לגופו של עניין!
פז
זומבי

הודעהעל ידי חגי פרנק » 01/10/2010 00:51

אני חושב שעודד מנהל את הפורום בשיקול דעת. החסימה לשבוע ראויה הגם שיתכן ואני הייתי מתאפק עוד קצת ושולח אזהרה לעודד ג.

יש אדם מאד נחמד שבקרוב חוגג 60 בשם עודד גרדנויץ ממועדון הפועל פת. האם הוא סבא של הילד הזה שנחסם? אולי כדאי לדבר איתו שירסן את הנכד שלו.

ושאלה אחרונה. מי היה "הקצב" שהספים את הפורום ב2005? האם הוא זוהה לבסוף.

נראה לי שהפז קצת נלחץ שחזרו לחסום אנשים והוא משליח זאת על עצמו. מאיר, לא הכל קשור אליך. אם חסמו את עודד זה לא אומר שעוד רגע חוסמים גם אותך(ואולי כן?)
אם מנהל הפורום חוסם מישהו פעם בכמה שנים לשבוע לאזהרה זה בהחלט סביר ואם עודד יחליט לחסום אותי אני אכבד את זה ואבדוק במה טעיתי בכיבוד חוקי הפורום.
ח.פרנק
חגי פרנק
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי hadari » 01/10/2010 00:54

חגי פרנק כתב:יש אדם מאד נחמד שבקרוב חוגג 60 בשם עודד גרדנויץ ממועדון הפועל פת. האם הוא סבא של הילד הזה שנחסם? אולי כדאי לדבר איתו שירסן את הנכד שלו.

אני מתקשה להחליט האם זה יותר מצחיק כיציאת "סטגדש!" או כמשפט תמים שבאמת לא מבין מיהו הנחסם. בכל מקרה: :lol: :lol: :lol:
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי avnerchess » 01/10/2010 02:44

pazaland כתב:אני למשל הייתי חוסם את אבנר על זה שהוא תומך בטרור הפלסטיני , והוא כתב פה תגובות חמורות מאוד שלא היו עוברות באף פורום אחר , אבל אצלך ביזוי אזרחי ישראל שגרים במקום ש"אין עליו קונצנזוס" הוא משהו כנראה לגיטימי ואולי אפילו "מותר" .

מכיוון שגם "דפקתי" ליהודה חידון כשהתערבתי בדיון לא לי,
אני מכריז על השעיה מרצון לתקופה לא תחומה בזמן של הודעות שאינן שחמט טהור (אם בכלל)
avnerchess
משתמש ותיק

הודעהעל ידי יהודה » 01/10/2010 03:04

avnerchess כתב:
pazaland כתב:אני למשל הייתי חוסם את אבנר על זה שהוא תומך בטרור הפלסטיני , והוא כתב פה תגובות חמורות מאוד שלא היו עוברות באף פורום אחר , אבל אצלך ביזוי אזרחי ישראל שגרים במקום ש"אין עליו קונצנזוס" הוא משהו כנראה לגיטימי ואולי אפילו "מותר" .

מכיוון שגם "דפקתי" ליהודה חידון כשהתערבתי בדיון לא לי,
אני מכריז על השעיה מרצון לתקופה לא תחומה בזמן של הודעות שאינן שחמט טהור (אם בכלל)

ואני מכריז על סיום ההשעיה.
תחשוב על המשמעות של הדברים שאתה עושה!!!
יהודה
אחראי

הבא

חזור אל ענייני האתר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד