בעית אור כהן

היות והאתר ממש בחיתוליו, ניתן להגיד עוד במהלך הניתוח הקיסרי, אפשר להציע רעיונות לשיפור ושינוי, כמו גם לדווח על תקלות

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15

מה לעשות עם אור כהן?

לחסום את אור כהן
1
14%
למחוק כל הודעה של אור כהן, ושאחד המנהלים פשוט יעתיק ויכתוב אותה
0
אין הצבעות
לא לעשות כלום.
6
86%

סך הכל הצבעות : 7

בעית אור כהן

הודעהעל ידי Uri Blass » 25/05/2009 05:20

אור כהן עושה שימוש לרעה באפשרות לערוך הודעות,ולאחרונה ערך נושא,ופשוט מחק את תוכן הודעתו הראשונית שהציעה דו קרב למד כושר עם יריבים שמתחת ל2400 בקצב של שעתיים למשחק +60 שניות למסע(אני לא בטוח לגמרי שתוספת הזמן היתה 60 שניות) שכל אחד משלם 1000 ש"ח.

אני זוכר שדובר על דו קרב של 4 משחקים שבמקרה של תיקו יהיה דו קרב נוסף בקצב מהיר יותר ובמקרה של תיקו תהיה הכרעה בבליץ.

לצערי לא שמרתי את ההודעה שלו כך שאני לא זוכר בבטחון את התנאים המדוייקים
של הדו קרב.

הנה לינק לנושא.

http://www.chess-il.com/forum/viewtopic.php?t=14796

יש 2 אפשרויות שחשבתי עליהן.

1)לחסום את אור כהן
2)למחוק כל הודעה של אור כהן שהמנהלים פשוט יכתבו אותה מחדש וכך אור כהן לא יוכל לערוך את הודעותיו(אפשר כמובן לצטט כל הודעה של אור כהן אבל זה נראה לי פתרון שפחות נוח לקוראים שהרבה פעמים יאלצו לדלג על הודעה זהה כי אור כהן לא עורך כל הודעה שלו)

מה דעתכם?

אני מתנגד להתנהגות של אור כהן כי לדעתי היא פשוט פוגעת בקוראים.
אנשים קוראים נושא שכותרתו לנעול ורואים תגובות שהן לא מבינים את ההקשר שלהן,וזה בהחלט יכול לפגוע בהנאה של הקוראים.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי hadari » 25/05/2009 10:10

אני לא מבין איפה כאן הבעיה.

הנוסח המדויק של ההודעה המקורית ותנאי הדו-קרב כפי שהוצגו לא ממש רלוונטיים לעניין, אם כי יש לי מה לומר בנושא ואף הייתי עושה את זה אלמלא הבקשה המפורשת של אור לנעול/להימנע מתגובות.

אם זה מאד מפריע לך כדאי אולי לשקול לבטל את אופציית העריכה, וכך יוכל כל משתמש לכל היותר להוסיף הודעת ביאור שתסביר את מה שהוא התכוון לערוך לו רק היה יכול, אבל בכל מקרה אני אישית מתנגד גם לאופציה הזאת.

באופן כללי אני נגד כל התערבות בתכנים, נגד לצנזר ונגד לערוך לפחות בכל מה שקשור ללערוך הודעות של אחרים. אני לא רואה את ה"שימוש לרעה" שעשה אור לטענתך באפשרות לערוך הודעות, הוא השתמש בה בדיוק לצורך שלשמו נועדה. אם זה "יכול לפגוע בהנאה של הקוראים" הם מוזמנים לצאת מהנושא המדובר במחי הקלקת עכבר, זו בהחלט לא גזירה שהם לא יוכלו לעמוד בה. אגב, אור לא היחידי שעשה את זה לאחרונה ולא שמעתי טרוניות בפעם שעברה שזה קרה מצד משתמש אחר (ולא שהיתה סיבה).
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Uri Blass » 25/05/2009 11:06

אנשים שכותבים משהו ומגיבים להם, ואחרי שיש תגובות עורכים ומוחקים את התוכן שאנשים הגיבו לו עושים לדעתי שימוש לרעה באפשרות לערוך הודעות.

אני לא יודע על אדם אחר חוץ מאור כהן שעושה את זה.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי Oded Ross » 26/05/2009 23:39

אני מסכים עם אורי שיש פה שימוש לרעה באופציית העריכה מהסיבות שהוא פרט, ושמדובר בתופעה שחוזרת על עצמה מפעם לפעם, אבל בוודאי שאני לא מתכוון לבטל את אפשרות העריכה בגלל זה, ולעת עתה מי שזה חשוב לו שיצטט אותו.
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי חגי פרנק » 27/05/2009 09:52

שימו לב שכבר אין משתמש בשם אור כהן בפורום. הוא שינה את שמו למשהו אחר שפירושו לא מוכר לי אבל מזכיר לי את סוגי האדם באבולוציה.
ח.פרנק
חגי פרנק
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי Uri Blass » 27/05/2009 10:49

הוא שינה את הכינוי שלו אבל גם קודם כתב בכינוי ימים יגידו ולא בכינוי אור כהן.
והעובדה שאור משנה את הכינוי שלו זה גם דבר שאני לא אוהב אבל בכל מקרה אפשר למצוא את הכינוי האחרון שלו בלינק הבא.

http://www.chess-il.com/forum/viewtopic.php?t=14796
Uri Blass
אחראי

חזור אל ענייני האתר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד