לאיזה פורום מומלץ לעבור?

היות והאתר ממש בחיתוליו, ניתן להגיד עוד במהלך הניתוח הקיסרי, אפשר להציע רעיונות לשיפור ושינוי, כמו גם לדווח על תקלות

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15

לאיזה פורום אתם רוצים לעבור

1)הפורום של האיגוד
1
14%
2)הפורום של הרצליה
3
43%
3)הפורום של נתניה
1
14%
4)פורום אחר(נא לפרט)
2
29%

סך הכל הצבעות : 7

לאיזה פורום מומלץ לעבור?

הודעהעל ידי Uri Blass » 07/11/2008 12:10

הודעה זאת נכתבת בהנחה פסימית שבעית ההצפה בפורום הזה לא תפתר.

אדם לא קיבל גישה ממיכאל או עודד כאשר מיכאל כתב לי שאין לו ידע טכנולוגי וזמן כדי לטפל בבעיה ,ואני מניח לצורך הדיון שגם אין לו ידע טכנולוגי או זמן כדי לתת גישה לאדם(אחרת הייתי רואה לפחות הודעה של אדם שהוא קיבל גישה ויתחיל לטפל בבעיה)..
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי [THE] KILLER » 09/11/2008 10:57

הרשה לי לתקן אותך, למיכאל אומנם אין ידע או זמן לתקן את הבעייה, אך בהחלט יש לו גישה, הוא אחרי הכל האדמין, אם לא אין גישה, לאף אחד אין גישה, חוץ מזה, ממי אתה חושב שקיבלתי גישה בפעם הקודמת? :roll:

אני מניח שהוא ועודד פשוט נעלמו, ולי אין דרך ליצור איתם קשר, נקווה לטוב :?
אל תסתכלי בקנקן, לכי תעשי קפה!
Save water!!! Drink beer
I say no to drugs but they dont listen
Women, can't live with them, can't ship them all to Canada
[THE] KILLER
מנהל

Re: לאיזה פורום מומלץ לעבור?

הודעהעל ידי Oded Ross » 09/11/2008 21:31

Uri Blass כתב:הודעה זאת נכתבת בהנחה פסימית שבעית ההצפה בפורום הזה לא תפתר.

אדם לא קיבל גישה ממיכאל או עודד כאשר מיכאל כתב לי שאין לו ידע טכנולוגי וזמן כדי לטפל בבעיה ,ואני מניח לצורך הדיון שגם אין לו ידע טכנולוגי או זמן כדי לתת גישה לאדם(אחרת הייתי רואה לפחות הודעה של אדם שהוא קיבל גישה ויתחיל לטפל בבעיה)..

מזל שאתה לא צריך לשלם קנסות על כל הנחה שגויה שלך... :wink:

בסוף החודש הפורום יחגוג יום-הולדת 5, לא יזיק אם לכבוד האירוע הוא יעבור עוד חיזוק ומתיחת פנים.
אנחנו נהיה פה גם בשביל לציין את מספר 10.
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי hadari » 09/11/2008 21:48

Oded Ross כתב:בסוף החודש הפורום יחגוג יום-הולדת 5, לא יזיק אם לכבוד האירוע הוא יעבור עוד חיזוק ומתיחת פנים.
אנחנו נהיה פה גם בשביל לציין את מספר 10.

נו שיהיה במזל. כמו שהפורום נראה בשבועות האחרונים מה שהכי הייתי רוצה לתת לו ליומולדת זה עוגה בפרצוף קומפלט כולל נרות (דולקים), אבל למה להרוס את החגיגיות. בואו נקווה שהיום יצאנו לדרך חדשה, וסליחה שזה נשמע כמו משפט מנאום בחירות.

אז מה, נגמר הצונאמי?
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Oded Ross » 09/11/2008 21:51

אנחנו בשלבי שינוי מזג-האוויר. אני מקווה שנסיים לעשות מה שצריך לפני הגל הבא. אם לא, אז יהיו עוד יום-יומיים של בבל"ת (ושאר איברים) לפני שהעסק יתייצב. :?
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי DanielP » 09/11/2008 22:07

Oded Ross כתב:בסוף החודש הפורום יחגוג יום-הולדת 5, לא יזיק אם לכבוד האירוע הוא יעבור עוד חיזוק ומתיחת פנים.

מתיחת פנים? יכול להיות... אבל יש דבר אחד שהפורום לא צריך וזה הגדלת חזה...
()"")
( 'o')")
( ,,)(")(")
DanielP
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Uri Blass » 10/11/2008 14:21

[THE] KILLER כתב:הרשה לי לתקן אותך, למיכאל אומנם אין ידע או זמן לתקן את הבעייה, אך בהחלט יש לו גישה, הוא אחרי הכל האדמין, אם לא אין גישה, לאף אחד אין גישה, חוץ מזה, ממי אתה חושב שקיבלתי גישה בפעם הקודמת? :roll:

אני מניח שהוא ועודד פשוט נעלמו, ולי אין דרך ליצור איתם קשר, נקווה לטוב :?

מה שאני יודע זה שהם לא נעלמו כי עובדה שמיכאל ענה לי על המסר הפרטי שלי עוד הרבה לפני ההודעה הזאת,ואני יודע גם שעודד רוס שלח לך אימייל עוד הרבה קודם.

לגבי השאלה למי יש גישה אז בהחלט יכול להיות מצב שה"רובוטים" השתלטו על הפורום ורק להם יש גישה.
אם אני רואה שבעיה לא מטופלת במשך שבועות אז הגיוני לשער שהיא גם לא תטופל.
Uri Blass
אחראי

חזור אל ענייני האתר

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים