ליגה לאומית 2014

כל הליגות כל הגביעים וכל חצאי נקודות הבונוס..

Re: ליגה לאומית 2014

הודעהעל ידי shtrubi » 30/05/2014 17:35

שלום לכל החברים סיכום הליגה הלאומית מנקודת מבטי:
כרגיל כמו בשנים האחרונות אנחנו מגיעים לסיבוב האחרון שמצבנו שביר למזלנו השנה
גורלנו היה בידינו והצלחנו שנה נוספת להישאר למרות שהיה קשה מאוד
התחלת הליגה הייתה מוצלחת מבחינתנו עם ניצחונות על הרצליה ואשדוד.
היה גם ניצחון על ראשון שלא נספר בסופו של דבר .חבל שהקבוצה לא סיימה את העונה ושחלק מהקבוצות והשחקנים נפגעו.
אני ידעתי שהולך להיות קשה למרות שאחרי סיבוב 6 מצבנו נראה טוב מאוד עם מרחק גדול מהתחתית, בסיבובים הבאים חיכו לנו 4 הקבוצות החזקות בארץ
שמול קבוצות כמו שלנו ארבעתן הם מועדוני על בליגה.(אשדוד באר שבע כפר סבא וראשון לציון). רק כדי להבין את החוזק של הקבוצות הללו שבהרכב החזק ביותר שלהן
הלוח האחרון שלהם יכול להיות בקלות לוח ראשון בליגה לאומית.
אז בארבעת הסיבובים הללו צברנו 3.5 נקודות בסך הכל.
בסך הכל הליגה השנה הייתה מחולקת לשתי הגדולות אשדוד ובאר שבע ראשון וכפר סבא שהם הרמה השנייה הרצליה ופתח תקווה שהן לדעתי קבוצות חזקות מאוד ונמצאות ברמה השלישית
וכל השאר שמתחרות כנגד הירידה.
בסופו של דבר נשארנו וכל הכבוד לכל חברי הקבוצה שלי עידו נתן ארקדיוס מיה עמוס ודודי ששיחקו ועזרו לנו להישאר עוד עונה בליגה.
מבחינה אישית התוצאה שלי השנה בליגה הייתה בינונית 5 מ-11 אך הייתה לי חוויה לשחק נגד איבנצוק ולצאת בתיקו למרות שהייתי צריך לנצח...
הצעות תהיות ומסקנות לשנה הבאה: להמשיך עם שיטת הבית חוץ היה מאוד נחמד שהשחקנים מהמועדון שלנו באו למועדון ויכלו לצפות ברבי אמנים ובקבוצות חזקות
וצריך לאמץ את זה ולא לעשות סיבובים מרוכזים אלא רק בסוף הליגה.
שנה הבאה יש 3 קבוצות מפתח תקווה 2 מבאר שבע 2 מכפר סבא כל הכבוד למועדונים הללו שהצליחו לעלות כמה קבוצות ללאומית אך דעתי היא וכבר אמרתי אותה שצריך למצוא פתרון למצב הזה
שבו למועדון כמה קבוצות בליגה הלאומית.
אז שיהיה לנו קיץ נחמד עם הרבה תחרויות באופק(שבוע הבא בפורת:)) וניפגש בשנה הבאה בליגה הלאומית .
שבת שלום
שי פורת.
shtrubi
משתמש קבוע

הודעהעל ידי Uri Blass » 30/05/2014 17:59

מעניין איך מציעים לקבוע פתרון למצב שלמועדון יש יותר מקבוצה אחת בלאומית.
זה לא כל כך פשוט,ואם יקבעו שלמועדון יכולה להיות רק קבוצה אחת בלאומית אז יתקבל מצב שבליגה ארצית דרום אף קבוצה לא עולה ללאומית כי כל הקבוצות בליגה ארצית דרום יהיו מיוצגות שנה הבאה בלאומית לא בזכות קבוצות מליגה ארצית דרום(כמובן שאפשר לקבוע שבמחוז מסויים אין עולות ללאומית ומקטינים את מספר היורדות כאשר יהיו יורדות מלאומית רק אם יהיו מחוזות בארצית שבהם קבוצה שכבר מיוצגת בלאומית לא תזכה במקום הראשון).

הנה פירוט המצב בליגה ארצית דרום:

1)אליצור מערב פתח תקוה מקום ראשון כבר מיוצגת בלאומית על ידי קבוצה אחרת של אליצור פתח תקוה.
2)מועדון השחמט אשדוד ב מיוצגת בלאומית על ידי האלופה של הלאומית.
3)מועדון השחמט באר שבע ג מיוצגת בלאומית על ידי סגנית האלופה.
4)אוניברסיטת תל-אביב א תהיה מיוצגת בלאומית על ידי קבוצה אחרת של אוניברסיטת תל-אביב שזכתה במקום הראשון בליגה ארצית מרכז.
5)מועדון השחמט באר שבע י מיוצגת בלאומית על ידי סגנית האלופה.
6)מועדון השחמט באר שבע ב מיוצגת בלאומית על ידי סגנית האלופה.
7)גן המושבה ראשון לציון מיוצגת בלאומית על ידי הקבוצה הבכירה של ראשון לציון.
8)עתיד אשדוד מיוצגת בלאומית על ידי האלופה.
9)מועדון השחמט באר שבע ו מיוצגת בלאומית על ידי סגנית האלופה.
10)הפועל "ישראל" רמת אליהו ראשל"צ מיוצגת בלאומית על ידי הקבוצה הבכירה של ראשון לציון.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי erenberg5 » 30/05/2014 19:25

shtrubi כתב:שלום לכל החברים סיכום הליגה הלאומית מנקודת מבטי:
כרגיל כמו בשנים האחרונות אנחנו מגיעים לסיבוב האחרון שמצבנו שביר למזלנו השנה
גורלנו היה בידינו והצלחנו שנה נוספת להישאר למרות שהיה קשה מאוד
התחלת הליגה הייתה מוצלחת מבחינתנו עם ניצחונות על הרצליה ואשדוד.
היה גם ניצחון על ראשון שלא נספר בסופו של דבר .חבל שהקבוצה לא סיימה את העונה ושחלק מהקבוצות והשחקנים נפגעו.
אני ידעתי שהולך להיות קשה למרות שאחרי סיבוב 6 מצבנו נראה טוב מאוד עם מרחק גדול מהתחתית, בסיבובים הבאים חיכו לנו 4 הקבוצות החזקות בארץ
שמול קבוצות כמו שלנו ארבעתן הם מועדוני על בליגה.(אשדוד באר שבע כפר סבא וראשון לציון). רק כדי להבין את החוזק של הקבוצות הללו שבהרכב החזק ביותר שלהן
הלוח האחרון שלהם יכול להיות בקלות לוח ראשון בליגה לאומית.
אז בארבעת הסיבובים הללו צברנו 3.5 נקודות בסך הכל.
בסך הכל הליגה השנה הייתה מחולקת לשתי הגדולות אשדוד ובאר שבע ראשון וכפר סבא שהם הרמה השנייה הרצליה ופתח תקווה שהן לדעתי קבוצות חזקות מאוד ונמצאות ברמה השלישית
וכל השאר שמתחרות כנגד הירידה.
בסופו של דבר נשארנו וכל הכבוד לכל חברי הקבוצה שלי עידו נתן ארקדיוס מיה עמוס ודודי ששיחקו ועזרו לנו להישאר עוד עונה בליגה.
מבחינה אישית התוצאה שלי השנה בליגה הייתה בינונית 5 מ-11 אך הייתה לי חוויה לשחק נגד איבנצוק ולצאת בתיקו למרות שהייתי צריך לנצח...
הצעות תהיות ומסקנות לשנה הבאה: להמשיך עם שיטת הבית חוץ היה מאוד נחמד שהשחקנים מהמועדון שלנו באו למועדון ויכלו לצפות ברבי אמנים ובקבוצות חזקות
וצריך לאמץ את זה ולא לעשות סיבובים מרוכזים אלא רק בסוף הליגה.
שנה הבאה יש 3 קבוצות מפתח תקווה 2 מבאר שבע 2 מכפר סבא כל הכבוד למועדונים הללו שהצליחו לעלות כמה קבוצות ללאומית אך דעתי היא וכבר אמרתי אותה שצריך למצוא פתרון למצב הזה
שבו למועדון כמה קבוצות בליגה הלאומית.
אז שיהיה לנו קיץ נחמד עם הרבה תחרויות באופק(שבוע הבא בפורת:)) וניפגש בשנה הבאה בליגה הלאומית .
שבת שלום
שי פורת.

LIKE
erenberg5
משתמש ותיק

הקודם

חזור אל ליגות וגביע

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים