ליגה א' הדרים

כל הליגות כל הגביעים וכל חצאי נקודות הבונוס..

Re: ליגה א' הדרים

הודעהעל ידי גרדנויץ » 27/02/2011 12:27

ניר דינס כתב:למרבה האירוניה, צבי שוורצבורד סירב להצעת תיקו (על רקע המשחק מכבי - ברצלונה) והפסיד.

.

נראה לי שעדיף לקבוצתכם שצבי יתיעץ לגבי הצעות תיקו ויפסיק ליעץ בנושא...
גרדנויץ
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Super Pat Sir » 27/02/2011 16:57

גרדנויץ כתב:
ניר דינס כתב:למרבה האירוניה, צבי שוורצבורד סירב להצעת תיקו (על רקע המשחק מכבי - ברצלונה) והפסיד.

.

עודד , אתה לעומת זאת לא היתה צריך להתייעץ עם אף אחד והישגתה תוצאה יפה. (אולי תביא כאן את העמדה בה הסכמתם לתיקו .לטעמי עמדה די מעניינת). ואיך נותרו לכם כל כך הרבה כלים עם כל כך מעט זמן ?
Super Pat Sir
זומבי

הודעהעל ידי hadari » 01/03/2011 09:06

ניר דינס כתב:טוב, מאחר ושמוליק והדרי לא נכחו במשחק האחרון, אספר אני את מאורעות יום ה' האחרון.

עם הגעתי לאולם המשחקים, קידם את פני צבי שוורצבורד בפנים קודרות. הוא לקח אותי הצידה וסיפר לי שבסיבוב הקודם
קרה מקרה מצער מאוד. מאחר ולא היה זכור לי שמישהו נפטר במהלך הסיבוב שאלתי אותו במה מדובר. הוא המשיך ואמר בקול רציני כשל שוער בית קברות, שהדרי לא הסכים לתיקו ולכן הפסיד סתם. עוד הוא הוסיף ושאל אם אני מסכים להתייעץ איתו כקפטין הקבוצה בענייני תיקו. מיהרתי להסכים, מאחר וראיתי שזה חשוב לו מאוד. בכלל אמנם אנחנו משחקים בליגה "ת" (כמו שאשתי נוהגת לומר) אבל ניהול הקבוצה של צבי מתאים לליגת האלופות, כולל תזכורות שלוש פעמים בשבוע.

אם צבי נשמע לך כמו שומר בבית קברות הרי שמיד אחרי אותו משחק מקולל אני נשמעתי ונראיתי כמו דייר בבית הקברות. אגב, כמו בנושא התנאים במועדון המארח גם כאן אי אפשר לתלות את הסיבה להפסד בכך שלא התייעצתי, אלא בכך שלא הצלחתי לסדר את הראש ולהבין שתיקו זה כנראה המקסימום שאצליח להוציא מהעמדה הנתונה. אני לא חושב שלהתייעץ עם שחקן אחר (ואפילו יהיה קפטן נערץ) שלא יושב ליד השולחן ולא "חי" את העמדה זה מעשה נבון, אם כי בעתיד ברור שאעשה זאת ולו מהמורא שאני חש. מצד שני אם זה מה שקורה כשאני "חי" את העמדה, אולי עדיף כבר להתייעץ עם השומר בבית הקברות...

ניר דינס כתב:אה, והיה גם משחק שחמט. שלאם קיבל הקרבה בח7 והתפרק מהר מאוד. לידי ישב אדם שלא הכרתי, ששמו כמדומני עמית לוי.

עמית לוי הוא כוכב העבר של מכבי ת"א כדורגל. לכוכב ההווה של עירוני ת"א ע"ש צ'רניאק קוראים אלי עמית.

האם זה אומר שבסיבוב הבא נתחלף בתפקידים? כלומר שאני אהיה זה שיקבל את פני הבאים ואבשר להם בקול של שומר בבית קברות על המקרה המצער שאירע בסיבוב שעבר?

ניר דינס כתב:עבדכם הנאמן היה היחיד שניצח במשחק שלא כל כך הזכיר שחמט. ככל הנראה גם הראש שלי וגם הראש של היריב
היו במשחק של מכבי - ברצלונה. אבל הוא שם כלי ומשם לא הייתה דרך חזרה.

אל תצטנע. אתה שב ומוכיח שבוע אחרי שבוע מיהו המקצוען היחידי בקבוצה המקרטעת שלנו ובצוותא עם שמוליק אתם היחידים שהתייצבו מעל ל 50%. אם הייתי רוצה לנחס הייתי מזכיר את הישגיך האחרונים בליגה (כולל השנה שעברה) אבל אין לי שום סיבה לעשות את זה... :wink:
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי גרדנויץ » 01/03/2011 10:51

Super Pat Sir כתב:
גרדנויץ כתב:[quot

.

עודד , אתה לעומת זאת לא היתה צריך להתייעץ עם אף אחד והישגתה תוצאה יפה. (אולי תביא כאן את העמדה בה הסכמתם לתיקו .לטעמי עמדה די מעניינת). ואיך נותרו לכם כל כך הרבה כלים עם כל כך מעט זמן ?[/quote]

משה, אתה יכול להסביר לי כיצד עושים זאת?
גרדנויץ
משתמש ותיק

הודעהעל ידי hadari » 01/03/2011 11:13

גרדנויץ כתב:משה, אתה יכול להסביר לי כיצד עושים זאת?

עזוב, לא נסבך אותך. קודם תלמד לצטט...
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי גרדנויץ » 01/03/2011 15:10

hadari כתב:
גרדנויץ כתב:משה, אתה יכול להסביר לי כיצד עושים זאת?

עזוב, לא נסבך אותך. קודם תלמד לצטט...

הסברת משהו על סוגריים, אבל זה גדול עלי...קארו קאן לא נכנסת לי לראש, אז אתה רוצה שאני אלמד לצטט?
גרדנויץ
משתמש ותיק

הודעהעל ידי hadari » 01/03/2011 15:58

גרדנויץ כתב:קארו קאן לא נכנסת לי לראש, אז אתה רוצה שאני אלמד לצטט?

ציטוט לא נכנס לך לראש, אתה רוצה שנלמד אותך לשים דיאגרמה?
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי hadari » 18/03/2011 01:52

הערב שיחקנו משחק השלמה מול טייבה. הפעם אין ספוילרים, ומי שרוצה לדעת את התוצאה שימתין בסבלנות. מה חשבתם, שזה יעבור לכם בלי סיפור?

כוכב הקבוצה שמוליק יצחקי נעדר זה הסיבוב השני ברציפות והפעם מחמת מבחן במבוא לכלכלה, אך מי שעוקב כאן מעת לעת אחרי נושאים שכנים ראה בוודאי את הבקיאות שהפגין באחד מנושאי הליבה של המבחן, אי לכך אני סמוך ובטוח ששמוליק שלנו ידלג בקלילות מעל למשוכה הזו. בהעדרו של שמוליק התייצבה הקבוצה עם שני מקצוענים בהרכב (שלאם בלוח הראשון ודינס בלוח השלישי), שועל הקרבות הותיק לוצוב בלוח הרביעי, ועוד איזה שחקן דרדל'ה שאך זה חזר מהשעיה (אחת המוצדקות אם לא ה!) בלוח השני.

עד השעה 8 לערך לא נרשמו אירועים מיוחדים. סתיו ברנר הסתובב עטור הילת מד כושר בין השולחנות וחיפש לשווא אטרקציות, כספי המכהן כמורה מחליפה (רפואה שלמה למורה הקבוע(ה) עודד רוס!) נראה אף הוא בסביבה אך נמנע ובצדק מלהיכנס לחדר מחשש שמא ידבק ברמה הירודה ימים ספורים לפני הנסיעה הצפויה לתחרות בצרפת, ואילו השחקנים מצדם התענגו על הבופה שיועד בכלל למאזיניו של א.ב. יהושע שהרביץ תורה באולם הגדול. גישושי פתיחה נרשמו בשלושה מתוך ארבעת הלוחות, כשרק ניר דינס מוותר על שלב הגישושים (זאת כנראה עקב העדרותו מהתדרוך הטקטי) ועובר מיד להתגוששות ישירה ולא מעודנת במיוחד עם מלך היריב. הקפטן הנערץ צבי שוורצברד התקשה לכבוש את התרגשותו ונצפה מחייך מאוזן לאוזן נוכח עמדתו המרנינה למראה של דינס. הדקות נקפו, ונראה היה שיריבו של דינס במצב נואש וללא כל יכולת לאבטח את מלכו כהלכה. לפתע, עוד אני ישוב ליד שולחני ומאזין בעל כורחי לכרסומי בייגלה קולניים בניסיון למצוא תכנית משחק מניחה את הדעת (אני חושב שצריך לאסור בתקנון על הגשת בייגלה בזמן משחקים!), היכתה בחדר המשחקים הקטן רעידת אדמה בעוצמה של 9 בסולם דינס. מנתוני המכון הססמוגרפי התברר כי מוקד הרעש היה בערוגה ה5 בשולחן השלישי, אך גלי הצונאמי הורגשו היטב בשאר הלוחות ואט אט התגודדנו כולנו סביב משחקו של דינס לחזות בפלא (אגב, לא נרשמו רמות קרינה חריגות). התברר כי יריבו של האחרון מצא משום מקום הגנה ספקטקולרית מלווה בהקרבת פרש מסעירה ב-ה5, חיוכו הרחב של שוורצברד הלך ונמוג ככל שמחוגי השעון התקדמו להם ועננה כבדה ריחפה מעל גורלה של הנקודה הצפויה שכבר עשתה דרכה לטופס הדיווח. הערכות המומחים דיברו באותה עת על קרב ארוך וממושך שעוד נכון לכוחותינו בשולחן 3, כשאין לפסול את האפשרות כי עם שוך הערפל יתברר שדינס נותר בלי רגלי ועם חצי תאוותו בידו. אך דינס שקורץ כנראה מחומר אחר הוכיח שוב בפעם המי יודע כמה מקצוענות מהי, לעג לכל הערכות המומחים והינדס ליריבו הקרבת מלכה מהסרטים שלידה גם משחק האלמוות של אנדרסן נראה כמו עוד משחק פוזיציוני משמים וחסר ברק. לוצוב עוד הספיק להעלות אותנו ליתרון 0:1, ומיד אחריו השלים גם דינס את המלאכה והעניק לנו מרווח בטחון הולם לקראת ההתפצרות שעוד נכונה לנו בשני הלוחות הראשונים.

שלאם שנראה היה כל העת בעמדה מבטיחה נסוג אט אט לשערו, בעוד ראני מצראווה מצדו תוקף גלים גלים ומייצר משחק נגדי ראוי. אך כמאמר הקלישאה כשלא מבקיעים בצד אחד סופגים בצד השני: ראני (כך נטען בהמשך) החמיץ נצחון וסירב לחזרה על המסעים, ולשלאם שלנו זה הספיק כדי לייצר מתפרצת אחת ולגמור את הסיפור.

המשחק שלי היה משעמם למדי בתחילתו, עד שלקראת הסיום הצלחתי להשיג (לא בלי עזרת היריב) יתרון קלאסי בסיום של רצים שוני צבע עם עוד שני צריחים על הלוח לכל צד. דווקא כשנראה היה שהלפיתה הולכת ומתהדקת עד לסוף הבלתי נמנע בחרתי (שלא במפתיע) לגלם את תפקיד האחות הרחמניה, זו שלא נעים לה לתקוע את המסמר האחרון בדרך ל 0:4 הראשון בליגה א' הדרים השנה, זו שמוכרחה לקלקל את הרסיטל הקבוצתי באקורד שגוי ובזיוף צורם. לחובתי יאמר שממש נכנסתי לתפקיד, ובכל פעם מחדש הענקתי ליריבי עוד ועוד הזדמנויות לחמוק מציפורני עד שכבר לא נשארו לי ציפורניים. מעמדי כמקדיח תבשילים מדופלם שעוד לפני המשחק היה מבוסס דיו קיבל גושפנקא נוספת, ובאמת שלא ברור מה עוד צריך לקרות כדי שאראה נצחון השנה בליגה המזורגגת הזו.

סוף דבר: ניצחנו כמעט על האפס, אבל למען האמת התוצאה הזו היתה פחות או יותר צפויה. יותר פרטנית, נראה שאצלנו בקבוצה עולם כמנהגו נוהג: שלאם מכרסם הן בבייגלה והן ביריבים, לוצוב כהרגלו מפגין יציבות מרשימה, דינס מוכיח שכן תדרוך לא תדרוך, כן גשם לא גשם - הוא בא לעבודה, צבי מנצח על המקהלה בכשרון אין קץ, ורק סחבק ממשיך להיכנס עם המצילתיים במקום הלא נכון ולחלק נקודות לכל דורש מי בחצאים ומי בשלמות.
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי שמוליק » 18/03/2011 14:01

לאחרונה אני מקבל מחמאות גדולות יותר דווקא שאיני משחק , אזכור זאת לעתיד .
לא יודע אם זה היה "בקלילות" , אבל סיכויים טובים שאכן דילגתי מעל המשוכה .

הניצחון מקפיץ אותנו למקומות 2-4 . בשבוע הבא משחק קריטי מול פ"ת החזקה ( שנמצאת בשיוויון נקודות איתנו ) .
שמוליק
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי ניר דינס » 18/03/2011 15:32

אני אמשיך במסורת הסיקור האלטרנטיבי:

בשעה 6:53 בעודי הולך לכיוון בית השחמט, קיבלתי שיחת נזיפה מקפטן צבי שוורצבורד - מדוע אני מאחר, נסיוני להסביר לו כי לא ניתן לאחר לפני הזמן לא צלח וכך מצאתי את עצמי בגילי המתקדם ומצבי הגופני הרעוע, אץ רץ כבן תשחורת לבית השחמט.

עם הגעתי לבית השחמט, גיליתי כי לכבוד מועדון השחמט הסימפטי של טירה, החליט צבי לזמן את יהודה שלאם
החזק, את לוצוב הותיק והיציב ואת הדרי הלוחם הפילוסוף.

המשחק שלי שייט על מי מנוחות, כאשר היריב מנווט את עצמו לעמדה אבודה מבלי להזדקק לסיוע מצידי.
דא עקה, כי בצומת הדרכים שבמסע ה13 לערך בין מסע זהיר שבעקבותיו זכייה כפויה לבין מסע פזיז המפסיד רגלי
בחרתי בהפסד הרגלי. יאמר "לזכותי" שבאותו שלב, הראה השעון שלי 1:31 דקות וכמו בכל יום חמישי מאוד רציתי לחזור הבייתה לראות את הבן שלי. יאמר לזכות היריב, שהוא מצא שני מסעים יחידים בעמדה סבוכה.

למרבה המזל, בהמשך סבל יריבי מאותה החולשה ממש, כאשר במקום לקחת את הרגלי המוטל לרגליו, העדיף לזכות באמצעות מזלג יומרני, המפסיד צריח בסדרת מסעים כפוייה.

המשחק לצידו של הדרי הינו חוויה מרתקת, שכן מתברר כי הנ"ל חווה את המציאות שני רבדים, הן ברובד הבלתי אמצעי
המשותף לכלל בני האדם, והן ברובד הפרוזאי/ פיגורטיבי בו הוא מתבונן במציאות מבעד למנסרת ההודעות בפורום, אותן הוא מנסח במוחו הקודח, במקביל ובמשולב למציאות עצמה.

עצם ההבטה בהדרי בעת שהוא מתרכז למצוא את המסע הנכון על הלוח ובאותו הזמן ממש, מנסח את ההודעה שמתארת את אותו המסע עשויה לגרום לסחרחורת לשחמטאי המצוי.

את הערב סיימתי בצפייה בפרק האחרון של פלפלים צהובים. ספויילר - הילד נשאר אוטיסט.
מי שביתו עשוי זכוכית שלא יזרוק אבנים
ומי שביתו אבן שלא יזרוק זכוכיות.
ניר דינס
משתמש קבוע

הודעהעל ידי יהודה » 18/03/2011 15:53

נראה לי שנה הבאה אני אנסה לסדר לי איזה קבוצה בליגה א' הדרים...
תחשוב על המשמעות של הדברים שאתה עושה!!!
יהודה
אחראי

הודעהעל ידי hadari » 18/03/2011 18:33

יהודה כתב:נראה לי שנה הבאה אני אנסה לסדר לי איזה קבוצה בליגה א' הדרים...

אם אתה בונה על דינס או עלי אז בקצב הזה נראה לי ששנינו לא נהיה בשנה הבאה בליגה א' הדרים, והמבין יבין...
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי IC » 19/03/2011 13:07

הסיקור ללא ספק עולה על המשחקים, אבל אני חושש שנדרש לפרסם במלואו את המשחק של ע"וד דינס כדי לפסוק האם הדרי מוליך שולל את קהל הצופים, או שאכן קרו דברים ספקטקולריים למכביר.
IC
משתמש ותיק

הודעהעל ידי hadari » 20/03/2011 10:02

IC כתב:הסיקור ללא ספק עולה על המשחקים, אבל אני חושש שנדרש לפרסם במלואו את המשחק של ע"וד דינס כדי לפסוק האם הדרי מוליך שולל את קהל הצופים, או שאכן קרו דברים ספקטקולריים למכביר.

איזה מזל. עשרות בדיות כתבתי כאן לאורך השנים, והנה הפעם הראשונה שבה עולה פקפוק באמיתות הדברים היא במקרה גם הפעם הראשונה שבה הכל אמת לאמיתה.

עורך דינס לבטח עומד עכשיו ברחוב חולוני ראשי ומתפעל מהעדלאידע הססגונית בזמן שהזאטוט מנסה להעפיל אל כתפיו, אבל בטוחני שלכשיתפנה מעיסוקיו יאות לפרסם את הפנינה מיום חמישי ולזכות אותי מכל אשמה.
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי גרדנויץ » 25/03/2011 08:31

שלום חברים,
אתמול היה למועדוני הכבוד לארח את הקבוצה המצוינת עירוני ת"א ע"ש צ'רניאק. ראש וראשון יש לציין את ראש הקבוצה המסור והדומיננטי צבי שוורצברד שממלא את תפקידו בנאמנות טוטלית ואת התוצאות רואים בטבלה שכידוע אינה משקרת...
שלאם, שמוליק, דינס, הדרי ואחרים בקיצור חבל על הזמן. שמוליק, לוחם ללא חת, אחרי שנקלע למצב קשה/אבוד קם מהקרשים והיכה את יריבו אוהד קראוס שוק על ירך, אף שהיה בחיסרון טיב משמעותי. כנ"ל שלאם שהתגונן והיה נחות ברוב השלבים התגונן וסבל בשקט, ולאט לאט השווה ובסיום גבר על יריבו יובל הלוינג. הלוח הרביעי היה שקול כל המשחק ואכן הסתיים בתיקו. בלוח השלישי פתח עו"ד ניר דינס, שהגיע הפעם ללא חליפה, בפתיחה ה4 ג5 ג3, אליה לא התכונן כראוי יריבו שי סולן, ובמשחק ללא כל טעויות מצידו היכה את יריבו ללא תנאי-משחק גדול של שחקן גדול! ניר ואני החלפנו מבטים נבוכים נוכח השטויות שאנו כותבים בפורום אחד על השני...

נ.ב
אני מעדיף לכתוב על משחקם של אחרים ולא על שלי והמבין יבין...
גרדנויץ
משתמש ותיק

הקודםהבא

חזור אל ליגות וגביע

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים