ליגה לאומית 2011

כל הליגות כל הגביעים וכל חצאי נקודות הבונוס..

ליגה לאומית 2011

הודעהעל ידי Super Pat Sir » 23/12/2010 09:46

בסוף שבוע זה נפתחים משחקי הליגה הלאומית לשנה זו (2 הסיבובים הראשונים).

http://www.chess.org.il/siteFiles/1/31/3609.asp

שימו לב , בין הזרים של אליצור פ"ת מופיע סנן סיוגירוב.
Super Pat Sir
זומבי

Re: ליגה לאומית ל2011 (טבלה מרוכזזת)

הודעהעל ידי Super Pat Sir » 26/12/2010 19:24

טבלה מרוכזת של הליגה הלאומית

מהבלוג הבא :

http://isrchess.ucoz.ru/tabl/league2011.html
Super Pat Sir
זומבי

Re: ליגה לאומית ל2011 (טבלה מרוכזזת)

הודעהעל ידי Super Pat Sir » 02/01/2011 12:35

Super Pat Sir כתב:טבלה מרוכזת של הליגה הלאומית

מהבלוג הבא :

http://isrchess.ucoz.ru/tabl/league2011.html

באתרים הרוסיים (chesspro (cpuruo ao) ובאתר (e3e5 - ) באירועים בעולם מביאים את סיכום 2 סיבובים הראשונים של הליגה הישראלית בהסתמך באתר השחמט הישראלי ברוסית המצוטט למעלה.

http://isrchess.ucoz.ru/news/vtoroj_tur ... 12-26-1123
Super Pat Sir
זומבי

Re: ליגה לאומית ל2011

הודעהעל ידי Super Pat Sir » 27/02/2011 17:40

בסוף השבוע הקרוב יתחדשו משחקי הליגה הלאומית . ב4.3 סיבוב מרוכז באשדוד.
Super Pat Sir
זומבי

Re: ליגה לאומית ל2011 סלולרי של מלווים

הודעהעל ידי Super Pat Sir » 09/03/2011 18:40

אני לא יודע אם ראיתם אתמול בנושא של ליגה ברוסיה נקבעו קנסות לנציגי קבוצה שהסללולרי שלהם מצלצל.

בתקנון הליגה העליונה ברוסיה נקבע קנס כספי על צלצול סללורי באולם המשחקים בזמן המשחקים גם לנציגי הקבוצות (זאת אומרת קפטנים , מאמנים ת מלווים וכד' או שחקנים שסיימו את מישחקם ) .

מה דעתכם ?
Super Pat Sir
זומבי

הודעהעל ידי hadari » 10/03/2011 08:48

Super Pat Sir כתב:אני לא יודע אם ראיתם אתמול בנושא של ליגה ברוסיה נקבעו קנסות לנציגי קבוצה שהסללולרי שלהם מצלצל.

בתקנון הליגה העליונה ברוסיה נקבע קנס כספי על צלצול סללורי באולם המשחקים בזמן המשחקים גם לנציגי הקבוצות (זאת אומרת קפטנים , מאמנים ת מלווים וכד' או שחקנים שסיימו את מישחקם ) .

מה דעתכם ?

אני כמובן בעד, אבל זה בהחלט לא מספיק.

אני הייתי שמח אם מועדונים היו לוקחים יוזמה ומנסים להילחם בתופעה הבזויה הזו, כולל בתחרויות אישיות ולא רק קבוצתיות. הצרה היא שממש בדומה לעניין פרישת שחקנים מתחרויות שרבות דובר בו כאן בפורום ובפורום של הרצליה, לרוב הגדול של המועדונים נוח להעלים עין ולכן נראה ששום דבר דרמטי לא הולך להשתנות בעניין.

ומעל הכל הייתי כמובן שמח אם איזושהי "תרבות שחמטית" (אם אפשר לקרוא לזה ככה) היתה מחלחלת ליותר שחמטאים. זה לא היה מזיק לנו אם היינו מתחשבים יותר בשחקנים אחרים, מכבים טלפונים גם אם סיימנו לשחק, לא נעמדים מעל לראש של שחקן בדוחק זמן ומתחילים לדבר בקולי קולות וכו', ועוד יותר זה לא היה מזיק אם היינו נמנעים מזה לא כי איזו סנקציה מאיימת עלינו אלא פשוט "סתם" כי זה נורא נורא מפריע.
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי גרדנויץ » 11/03/2011 10:58

hadari כתב:["]
מעל הכל הייתי כמובן שמח אם איזושהי "תרבות שחמטית" (אם אפשר לקרוא לזה ככה) היתה מחלחלת ליותר שחמטאים. זה לא היה מזיק לנו אם היינו מתחשבים יותר בשחקנים אחרים, מכבים טלפונים גם אם סיימנו לשחק, לא נעמדים מעל לראש של שחקן בדוחק זמן ומתחילים לדבר בקולי קולות וכו', ועוד יותר זה לא היה מזיק אם היינו נמנעים מזה לא כי איזו סנקציה מאיימת עלינו אלא פשוט "סתם" כי זה נורא נורא מפריע.

אני סבור שאיש כמו הדרי ראוי שישמש בתפקיד ניהולי הן באיגוד והן בפורום כדי שהדברים יראו אחרת...
גרדנויץ
משתמש ותיק

הודעהעל ידי hadari » 11/03/2011 14:52

ואם לחזור לרגע לנושא המקורי:

לא ברור למה עד לרגע זה לא עודכנו באתר האיגוד תוצאות משחקי יום רביעי (שהוקדמו משבת), וזה כבר סוף השבוע השני ברציפות שזה (לא) קורה.
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי גרדנויץ » 11/03/2011 15:19

hadari כתב:ואם לחזור לרגע לנושא המקורי:

לא ברור למה עד לרגע זה לא עודכנו באתר האיגוד תוצאות משחקי יום רביעי (שהוקדמו משבת), וזה כבר סוף השבוע השני ברציפות שזה (לא) קורה.

בחייך הדרי, באמת אינך יודע למה? למה אתה מצפה מהאנשים האלה?
גרדנויץ
משתמש ותיק

הודעהעל ידי hadari » 11/03/2011 15:23

גרדנויץ כתב:
hadari כתב:ואם לחזור לרגע לנושא המקורי:

בחייך הדרי, באמת אינך יודע למה? למה אתה מצפה מהאנשים האלה?

אז הנה, במקום להשמיץ את "האנשים האלה" בוא וניתן להם צ'אנס. נכון, הם היו צריכים לחשוב על זה לבד וזה לא דבר מאד מסובך, אבל מילא. הנה הערנו, אני בטוח שהם (או לפחות חלקם) קורא פה ובוא נבחן אותם בפעם הבאה.
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי חגי פרנק » 11/03/2011 16:25

תגידו אתם אדיוטים? את התוצאות מדווחים רק ראשי הקבוצות ולאנשי האיגוד אין קשר לזה.
ח.פרנק
חגי פרנק
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי hadari » 11/03/2011 16:39

חגי פרנק כתב:תגידו אתם אדיוטים? את התוצאות מדווחים רק ראשי הקבוצות ולאנשי האיגוד אין קשר לזה.

א. תרגע
ב. זה שאני לא יודע את זה לא הופך אותי לאידיוט
ג. אני מבין שזה עניינם של ראשי הקבוצות בלבד, ומבחינת האיגוד התוצאות גם יכולות שלא להיות מדווחות בכלל. או אולי שיהיו מדווחות אבל לא אכפת לכם שלא יופיע באתר.

נהדר, מה אני אגיד לך. העיקר שזו לא אחריותכם ולא נוגע לכם בכלל.

שבת שלום
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי חגי פרנק » 11/03/2011 17:13

בדיוק!!! יפה דברת. דיווח התוצאות לפי התקנון הוא באחריות הקבוצות כדלהלן:
האיגוד מטיל סנקציות על מי שלא מדווח בזמן וכאן תפקידו.

ג) תוצאות המפגש יוזנו למערכת האיגוד בצורה מקוונת, דרך אתר האיגוד, במסך המיוחד לדיווח תוצאות. בליגה הלאומית ובליגה הארצית הדיווח חייב להיות מוזן למערכת עד יום ראשון שמייד לאחר המפגש. בליגות אחרות הדיווח יוזן למערכת, בצורה מקוונת, לא יאוחר מ-3 ימים לאחר מועד המפגש. בכל מקרה של דיווח לא מובן יהיה מנהל הליגה רשאי לדרוש מהקבוצה לשלוח את טופס הדיווח המקורי.
(ד) מנהל הליגה רשאי לפסול טופס דיווח שלא מולאו בו כל הפרטים ו/או אינו חתום ע"י שני האחראים לקבוצות, תוך הודעה למדווח.
(ה) אי-דיווח מצד קבוצה יהווה עבירה על כללי הליגה, והקבוצה תהיה צפויה לאחד העונשים הקבועים בהם.
(ו) במקרה של אי-דיווח מצד קבוצה כלשהי, קובע הדיווח של הקבוצה היריבה.
(ז) אם לא התקבל דיווח משתי הקבוצות, הקבוצה המארחת תקבל 0 נקודות ומנהל הליגה יקבע את מספר הנקודות שתקבל הקבוצה האורחת לפי שיקול דעתו.
(ח) קבע מנהל הליגה תוצאה עקב אי-דיווח והוכח לו , לאחר מכן, כי קוימו הוראות ס"ק ג', ישנה מנהל הליגה את החלטתו, ואם נפסק עונש עקב אי-דיווח, יבוטל העונש.
(ט) מסירת דיווח כוזב על תוצאות מפגש ליגה מהוה עבירה חמורה על כללי הליגה, ותגרור העמדה לדין משמעתי של המדווח ושל מועדונו.
ח.פרנק
חגי פרנק
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי hadari » 11/03/2011 18:53

חגי פרנק כתב:בדיוק!!! יפה דברת. דיווח התוצאות לפי התקנון הוא באחריות הקבוצות כדלהלן:
האיגוד מטיל סנקציות על מי שלא מדווח בזמן וכאן תפקידו.

ג) תוצאות המפגש יוזנו למערכת האיגוד בצורה מקוונת, דרך אתר האיגוד, במסך המיוחד לדיווח תוצאות. בליגה הלאומית ובליגה הארצית הדיווח חייב להיות מוזן למערכת עד יום ראשון שמייד לאחר המפגש. בליגות אחרות הדיווח יוזן למערכת, בצורה מקוונת, לא יאוחר מ-3 ימים לאחר מועד המפגש. בכל מקרה של דיווח לא מובן יהיה מנהל הליגה רשאי לדרוש מהקבוצה לשלוח את טופס הדיווח המקורי.
(ד) מנהל הליגה רשאי לפסול טופס דיווח שלא מולאו בו כל הפרטים ו/או אינו חתום ע"י שני האחראים לקבוצות, תוך הודעה למדווח.
(ה) אי-דיווח מצד קבוצה יהווה עבירה על כללי הליגה, והקבוצה תהיה צפויה לאחד העונשים הקבועים בהם.
(ו) במקרה של אי-דיווח מצד קבוצה כלשהי, קובע הדיווח של הקבוצה היריבה.
(ז) אם לא התקבל דיווח משתי הקבוצות, הקבוצה המארחת תקבל 0 נקודות ומנהל הליגה יקבע את מספר הנקודות שתקבל הקבוצה האורחת לפי שיקול דעתו.
(ח) קבע מנהל הליגה תוצאה עקב אי-דיווח והוכח לו , לאחר מכן, כי קוימו הוראות ס"ק ג', ישנה מנהל הליגה את החלטתו, ואם נפסק עונש עקב אי-דיווח, יבוטל העונש.
(ט) מסירת דיווח כוזב על תוצאות מפגש ליגה מהוה עבירה חמורה על כללי הליגה, ותגרור העמדה לדין משמעתי של המדווח ושל מועדונו.

תענוג. עכשיו כשאני יודע שהכל נעשה על פי התקנון באמת שהוקל לי ואין ספק ששנתי תערב הלילה.

תראו, זה לא שאני מסתובב חסר מנוחה מאז יום רביעי ושואל את עצמי מה עשו אליצור, באמת שלא. אבל אנחנו כנראה רוצים להיות "גדולים" רק כשזה נוגע לתקציבים ורק כשצריך להתבכיין על כמה שהענף הזה על סף קריסה למרות שהוא ענף מאד מצליח. אם מישהו שאל את עצמו פעם מה הסיבה שהכדורגל מקבל כמה שהוא מקבל והשחמט תמיד מזדנב לו איפשהו בסוף, שישאל את עצמו קודם האם יתכן מצב שבו תוצאה של משחק כדורגל בליגת העל (ואפילו משחק אמצע טבלה משמים) לא תדווח במשך שלושה ימים ולא תהיה ידועה לאיש (פרט למי שנכח במשחק עצמו) למשך אותה תקופה.

שבת שלום
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Dani23 » 11/03/2011 20:16

אני חושב שהפעם אין סיבה לתקוף את האיגוד, הקבוצות שמשחקות ביום שישי בד"כ לא מדווחות על התוצאות מרצונן עד הסיבוב המרוכז ביום שישי כדי לא לחשוף את ההרכבים והזרים שאולי הם הביאו במיוחד למשחקים. אם הן היו מדווחות, לקבוצות היריבות הייתה אפשרות להתכונן.
"A chess game is divided into three stages: the first, when you hope you have the advantage, the second when you believe you have an advantage, and the third... when you realize you are going to lose"
Dani23
Nd6+

הבא

חזור אל ליגות וגביע

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים