אליפות אירופה לתלמידי בתי ספר בפולין

אן ניתן לדון על הצלחותיו של רודשטיין ... אה... קספרוב... אה תחרויות שונות בעולם

אליפות אירופה לתלמידי בתי ספר בפולין

הודעהעל ידי Uri Blass » 02/07/2018 01:49

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_3440/

תוצאות נציגי ישראל:

גיל 7 בנות:
סך הכל 13 משתתפות אמה צירקל 1.5 מקום רביעי ליאל לויטן 1 מקום תשיעי
סיבוב 1:ליאל לויטן מנצחת אמה צירקל תיקו
סיבוב 2:ליאל לויטן מפסידה אמה צירקל מנצחת

2 בנות עם מד כושר בינלאומי(אחת מהן מאזרביג'ן הפסידה לליאל לויטן וניצחה יריבה מטורקיה שעשתה תיקו עם אמה צירקל)

גיל 13 בנות:
סך הכל 33 מתחרות נציגות ישראל:הודא קאסם 1.5 מקום שביעי(מדורגת 4),שני אלמוג 1 מקום 19(מדורגת 20)
סיבוב 1:הודא קאסם גוברת על שני אלמוג
סיבוב 2:הודא קאסם עושה תיקו עם טורקיה ושני אלמוג מנצחת פולניה

גיל 15 בנות:
סך הכל 14 מתחרות נציגות ישראל רונית לויטן מדורגת 2 מישל קטקוב מדורגת 4 ליאור וטשטיין מדורגת 10 יעל פדרובסקי מדורגת 11
רונית לויטן 0.5 מ-2 מקום עשירי מישל קטקוב 1.5 מ-2 מקום רביעי ליאור וטשטיין 0.5 מ-2 מקום 11 יעל פדרובסקי 1 מ-2 מקום 6
סיבוב 1:קטקוב גוברת על פדרובסקי כאשר לויטן תיקו עם אנגליה ווטשטיין מפסידה לטורקיה.
סיבוב 2:קטקוב תיקו עם טורקיה כאשר לויטן מפסידה לטורקיה אחרת וטשטיין תיקו עם פולניה כאשר פדרובסקי גוברת על פולניה אחרת

גיל 7 בנים:
איתי כץ מפסיד לבולגרי סיבוב ראשון(מנחש שפיד"ה זה בולגרי) ומנצח רוסי סיבוב שני.
איתי כץ מדורג 10-15 מתוך 26 כאשר אין לו מד כושר בינלאומי בדומה למחצית משתתפי התחרות.

גיל 9 בנים:
נציגי ישראל מודי קאסם(מדורג 21 כאשר יש 33 בעלי בינלאומי) גיא טבשי ואורי רוטמן חסרי מד כושר בינלאומי סך הכל 52 מתחרים.
תוצאותיהם מודי קאסם 1 מ-2(ניצח סיבוב ראשון רוסי) אורי רוטמן 1 מ-2 תודות לנצחון טכני סיבוב ראשון וגיא טבשי 0 מ-2

גיל 11 בנים:
נציגי ישראל:מקס פבזנר מדורג 10 הראל ויסברג מדורג 12 יוני לייב מדורג 19 ירון לויטן מדורג 22 דני קרבצ'נקו מדורג 24 יונתן אובסינסקי מדורג 25 יאיר ויסברג מדורג 27(סך הכל 49 מתחרים)
תוצאות:מקס פבזנר 1.5 מ-2(ניצח סיבוב ראשון תיקו סיבוב שני)
הראל ויסברג 2 מ-2(ניצח יריבים שמדורגים מתחתיו)
יוני לייב 1.5 מ-2(ניצח סיבוב ראשון תיקו עם מדורג מעליו סיבוב שני)
ירון לויטן 1 מ-2(ניצח סיבוב ראשון)
דני קרבצ'נקו 1 מ-2(ניצח סיבוב ראשון)
יונתן אובסינסקי 0 מ-2(הפסיד למדורגים מעליו)
יאיר ויסברג 1 מ-2(ניצח סיבוב שני)

גיל 13 בנים:
נציגי ישראל:דניאל לייב מדורג 6 אדר גלייזר מדורג 21(סך הכל 36 מתחרים)
תוצאותיהם:
דניאל לייב 2 מ-2 מול מדורגים מתחתיו
אדר גלייזר 1 מ-2 כצפוי.

גיל 15 בנים:
נציג ישראל:יגור סטוליארסקי מדורג שלישי בדירוג המוקדם
ניצח סיבוב ראשון תיקו סיבוב שני.
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11852
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: אליפות אירופה לתלמידי בתי ספר בפולין

הודעהעל ידי Uri Blass » 03/07/2018 11:00

אחרי סיבוב 3:
גיל 7 בנות
אמה צירקל וליאל לויטן ניצחו.
אמה צירקל 2.5 מ-3 מקום שני
ליאל לויטן 2 מ-3 מקום 3-7

גיל 13 בנות:
הודא קאסם הפסידה ושני אלמוג עשתה תיקו
הודא קאסם ושני אלמוג 1.5 מ-3 מקום 15-20 משותף

גיל 15 בנות:
מישל קטקוב תיקו ורונית לויטן ניצחה
מישל קטקוב 2 מ-3 מקום 3-4
רונית לויטן 1.5 מ-3 מקום 5-9

גיל 7 בנים:
איתי כץ הפסיד
איתי כץ 1 מ-3 מקום 15-23

גיל 9 בנים:
מודי קאסם וגיא טבשי ניצחו אורי רוטמן הפסיד.
מודי קאסם 2 מ-3 מקום 8-23
גיא טבשי ואורי רוטמן 1 מ-3 מקום 29-43

גיל 11 בנים
הראל ויסברג הפסיד יאיר ויסברג ניצח מקס פבזנר תיקו יוני לייב תיקו ירון לויטן ניצח
יונתן אובסינסקי ניצח דני קרבצ'נקו הפסיד.

הראל ויסברג יאיר ויסברג מקס פבזנר יוני לייב ירון לויטן 2 מ-3 מחלקים מקומות 7-24
יונתן אובסינסקי ודני קרבצ'נקו מחלקים מקומות 27-41

גיל 13 בנים:
דניאל לייב הפסיד אדר גלייזר ניצח
תוצאותיהם 2 מ-3 מחלקים מקומות 6-14


גיל 15 בנים יגור סטוליארסקי תיקו
תוצאתו 2 מ-3 מחלק מקום 4-13
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11852
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: אליפות אירופה לתלמידי בתי ספר בפולין

הודעהעל ידי Uri Blass » 03/07/2018 23:48

אחרי סיבוב 4 מ-7 או 5 מ-9:(בחלק מהתחרויות בגלל מיעוט משתתפים לא התקיימו היום 2 סיבובים ויש בסך הכל 7 סיבובים)
ליאל לויטן גיל 7 בנות 3 מ-4 מקום 4(2-4 משותף)
אמה צירקל גיל 7 בנות 2.5 מ-4 מקום 5
הודא קאסם גיל 13 בנות 2.5 מ-5 מקום 16(15-20 משותף)
שני אלמוג גיל 13 בנות 2.5 מ-5 מקום 20(15-20 משותף)
רונית לויטן גיל 15 בנות 2.5 מ-4 מקום 5(4-5 משותף)
מישל קטקוב גיל 15 בנות 2 מ-4 מקום 6(6-8 משותף)
איתי כץ גיל 7 בנים 2 מ-5 מקום 19(14-21 משותף)
מודי קאסם גיל 9 בנים 3 מ-5 מקום 19(14-23 משותף)
אורי רוטמן גיל 9 בנים 2 מ-5 מקום 30(29-40 משותף)
גיא טבשי גיל 9 בנים 2 מ-5 מקום 34(29-40 משותף)
מקס פבזנר גיל 11 בנים 4 מ-5 מקום 7(4-7 משותף)
יוני לייב גיל 11 בנים 3 מ-5 מקום 13(12-21 משותף)
הראל ויסברג גיל 11 בנים 3 מ-5 מקום 15(12-21 משותף)
ירון לויטן גיל 11 בנים 3 מ-5 מקום 19(12-21 משותף)
יונתן אובסינסקי גיל 11 בנים 3 מ-5 מקום 21(12-21 משותף)
יאיר ויסברג גיל 11 בנים 2.5 מ-5 מקום 24(22-27 משותף)
דני קרבצ'נקו גיל 11 בנים 2.5 מ-5 מקום 27(22-27 משותף)
אדר גלייזר גיל 13 בנים 3.5 מ-5 מקום 9(4-9 משותף)
דניאל לייב גיל 13 בנים 3 מ-5 מקום 10(10-15 משותף)
יגור סטוליארסקי גיל 15 בנים 3.5 מ-5 מקום 5(4-7 משותף)
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11852
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: אליפות אירופה לתלמידי בתי ספר בפולין

הודעהעל ידי Uri Blass » 04/07/2018 01:50

השוואה בין המצטיינים בבתי ספר באירופה למצטיינים בישראל במד כושר בינלאומי.

גיל 7 ישראלים אין בעלי מד כושר בינלאומי כאשר באירופה אפילו בבנות יש כך שאירופה חזקה יותר.

גיל 8-9 ישראלים בעלי בינלאומי מצטיינים

אוראל ריבשטיין 1434(בתי ספר אוקראיני 1799)
אנגל בר 1387 (בתי ספר רוסי בן 8 מד כושר 1781)
נועם ברמן אוסטרובסקי 1336(בתי ספר פולני 1566)
נועם פייבישבסקי 1335(בתי ספר פולני 1540)
דויד יהל קירש 1272
רז קינברג 1255
מודי קאסם 1236
מיכאל בלומנטל 1224
נועם אטר דץ 1219
אסף גולדשטיין 1212 גיל 8
שחר גוז 1200(בתי ספר מקום 11 פיני 1381)

עליונות ברורה לאירופה בתי ספר.
בבנות אין בכלל ישראליות עם בינלאומי ושוב עליונות לבתי ספר עם 17 בנות בעלות בינלאומי.

גיל 10-11
1)אלי מיליקוו 2081(הולנדי 1944)
2)יונתן אוריצקי 1771(רוסי 1853)
3)גל נאמן 1727(טורקי 1813)
4)גיא צירילמן 1699(פולני 1797)
5)רוי וגמן 1633(טורקי 1780)
6)אלעד כהן 1614(רוסי 1742)
7)עידו אמיתי 1610(פולני 1668)
8)יורי אטינגוף 1589(אנגלי 1602)
9)הראל ויסברג 1589(אנגלי 1588)
10)מקס פבזנר 1555(מקס פבזנר גם באירופה)

בסך הכל מלבד המקום הראשון הרמה באירופה נראית גבוהה יותר.

גיל 10-11 בנות
1)רוני גוטין 1531(רוסיה 1758)
2)נועם גדסי 1511(טורקיה 1637)
3)קורל לאיקיניד 1363(סלובקית 1530)
9)נועה מיצנר 1037(פולניה 1363)

הרמה באירופה חזקה בהרבה.

בנים גיל 12-13
ליאור מוסיוק 2160(טורקי 2000)
יהלי סוקולובסקי 2106(רוסי 1968)
איתן רוזן 2105(טורקי 1921)
יאיר הופמן 2075(פולני 1868)
יובל יניב 2026(פולני 1810)
גיא לוין 2008(רוסי 1774)
בני איזנברג 1941(ישראלי 1740)
עידו מזרחי 1914(אוקראיני 1727)
נדב צמח 1901(רוסי 1722)
הרמה בישראל חזקה יותר

בנות גיל 12-13
הודא קאסם 1722(רוסיה 1805)
אלכסנדרה שמחייב 1532(אנגליה 1791)
דניאל צימרין 1391(רוסיה 1777)
בסיה פודים 1381(הודא עצמה 1773 כי זה לא מעודכן ל1.7)

הרמה בבנות אירופה הרבה יותר חזקה

בנים גיל 14-15
אור גלובוס 2351(ראשון הונגרי 2096)
שוהם כהן רביבו 2248(שני פולני 2029)
ישעיהו צדקיה 2197
אסיף סולומון 2164
יואב מיליקוו 2161
אסף גורשטיין 2155
אורי כוכבי 2108
רועי צמח 2101
ינאי בן ארי 2086
אלישע לוקין 2074
דניאל איליאוגייב 2073
אורן קרת 2067
מתן גורודצקי 2060

הרמה בישראל הרבה יותר גבוהה.

בנות גיל 14-15
1)רונית לויטן 2018(אסטונית 2009)
2)מישל קטקוב 1885(רונית לויטן 1992)
3)אנסטסיה וולר 1731(טורקית 1924)
7)ליאור וטשטיין 1577(טורקית 1730)
הרמה באירופה יותר חזקה ולמרות שהבאתי את אנסטסיה וולר שפרשה עדיין מלבד מקום ראשון יש יתרון ברור לאירופה במד כושר.

בנים גיל 16-17
לישראל שורה של שחקנים מעל 2342 בינלאומי שהוא השחקן המוביל בבתי ספר אירופה (אריאל ארנברג סער דרורי אור גלובוס יאיר פרחוב אור ברונשטיין) כך שהרמה בישראל גבוהה יותר.

בנות גיל 16-17
1)טל פרי 1702(פולניה 2029)
2)נועה מונטה 1650(פולניה 2002)
3)אמילי לוין 1544(פולניה 1881)

שוב ישראל חלשה בבנות.

בקיצור הרמה בישראל גבוהה יותר בבנים גילאי 13 15 17 אבל בכל שאר התחרויות(בנים עד גיל 11 ובנות כל הגילאים) הרמה באירופה גבוהה יותר יחסית לישראל.
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11852
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: אליפות אירופה לתלמידי בתי ספר בפולין

הודעהעל ידי Uri Blass » 05/07/2018 21:35

אחרי סיבוב 5 מ-7 או 6 מ-9:(בחלק מהתחרויות בגלל מיעוט משתתפים לא התקיימו היום 2 סיבובים ויש בסך הכל 7 סיבובים)
ליאל לויטן גיל 7 בנות 4 מ-5 מקום 1(1-3 משותף) מקום ראשון בארץ בנות עד גיל 7
אמה צירקל גיל 7 בנות 2.5 מ-4 מקום 7 (7-8 משותף) לא מדורגת בארץ כאשר 1200 ראשוני נותן לה מקום שביעי משותף בארץ
הודא קאסם גיל 13 בנות 2.5 מ-5 מקום 13(10-15 משותף) מקום ראשון בארץ בנות גיל 12-13
שני אלמוג גיל 13 בנות 2.5 מ-5 מקום 15(10-15 משותף) מקום שלישי בארץ בנות גיל 12-13
מישל קטקוב גיל 15 בנות 3 מ-5 מקום 4(4-5 משותף) מקום שני בארץ בנות גיל 14-15
רונית לויטן גיל 15 בנות 2.5 מ-5 מקום 7(6-8 משותף) מקום ראשון בארץ בנות גיל 14-15
יעל פדרובסקי גיל 15 בנות 2.5 מ-5 מקום 8(6-8 משותף) מקום ששי בארץ בנות גיל 14-15
ליאור וטשטיין גיל 15 בנות 2 מ-5 מקום 10(9-11 משותף) מקום רביעי בארץ בנות גיל 14-15
איתי כץ גיל 7 בנים 2 מ-6 מקום 22(18-24 משותף) מקום עשירי בארץ בנים עד גיל 7
מודי קאסם גיל 9 בנים 3 מ-6 מקום 24(24-30 משותף) מקום שביעי בארץ בנים גילאי 8-9
אורי רוטמן גיל 9 בנים 2 מ-6 מקום 37(37-45 משותף) מקום 253-260 בארץ בנים גילאי 8-9
גיא טבשי גיל 9 בנים 2 מ-6 מקום 42(37-45 משותף) מקום 12 בארץ בנים גילאי 8-9
מקס פבזנר גיל 11 בנים 4 מ-6 מקום 10(9-14 משותף) מקום 10 בארץ בנים גילאי 10-11
הראל ויסברג גיל 11 בנים 4 מ-6 מקום 12(9-14 משותף) מקום 9 בארץ בנים גילאי 10-11
יוני לייב גיל 11 בנים 4 מ-6 מקום 13(9-14 משותף) מקום 13 בארץ בנים גילאי 10-11
יאיר ויסברג גיל 11 בנים 3.5 מ-6 מקום 17(15-17 משותף) מקום 25 בארץ בנים גילאי 10-11
ירון לויטן גיל 11 בנים 3 מ-6 מקום 22(18-27 משותף) מקום 29 בארץ בנים גילאי 10-11
יונתן אובסינסקי גיל 11 בנים 3 מ-6 מקום 23(18-27 משותף) מקום 32 בארץ בנים גילאי 10-11
דני קרבצ'נקו גיל 11 בנים 3 מ-6 מקום 27(18-27 משותף) מקום 27 בארץ בנים גילאי 10-11
דניאל לייב גיל 13 בנים 4 מ-6 מקום 7(6-10 משותף) מקום 13 בארץ בנים גילאי 12-13
אדר גלייזר גיל 13 בנים 3.5 מ-6 מקום 13(11-14 משותף) מקום 31 בארץ בנים גילאי 12-13
יגור סטוליארסקי גיל 15 בנים 4 מ-6 מקום 5(4-8 משותף) מקום 14 בארץ בנים גילאי 14-15

מצטיינים בינתים:
1)ליאל לויטן מקום 1 או 1-3
2)מישל קטקוב מקום 4 או 4-5
3)יגור סטוליארסקי מקום 5 או 4-8
4-6)אמה צירקל רונית לויטן ודניאל לייב מקום 7

במוקד הסיבוב הבא:
1)דניז מטורקיה מול ליאל לויטן לוח ראשון גיל 7 בנות
2)מרגריטה זברבה מול מישל קטקוב לוח ראשון גיל 15 בנות
3)יגור סטוליארסקי בלוח 4 בשחור מול טורקי(גיל 15)
4)דניאל לייב בלוח 4 מול פולני(גיל 13)
5)רונית לויטן מול ליאור וטשטיין בלוח 4 בדרבי ישראלי(גיל 15)
6)אמה צירקל בלוח 5 בלבן גיל 7 בנות
7)יעל פדרובסקי בלוח 5 בלבן גיל 15 בנות
8)מקס פבזנר בלוח 5 בלבן גיל 11 בנים
9)הראל ויסברג-יוני לייב בלוח 6 בדרבי ישראלי(גיל 11)
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11852
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: אליפות אירופה לתלמידי בתי ספר בפולין

הודעהעל ידי Uri Blass » 06/07/2018 16:41

שחקנים בתחרות ודירוגם בעולם.

בנים גיל 7
VELAGAPUDI, Vihan פינלנד מד כושר בינלאומי 1374 ששי בעולם בשנתון בין הבנים(לא כולל בנות) רביעי באירופה.
OCHĘDZAN, Filip פולין מד כושר בינלאומי 1321 מקום 13 בעולם בשנתון בין הבנים שביעי באירופה.
Amelchenko, Platon רוסיה מד כושר בינלאומי 1225 מקום 6 בעולם בשנתון בין הבנים שני באירופה(שנתון נמוך)
BUYUK, Eymen Eren טורקיה מד כושר בינלאומי 1263 מקום 23-24 בעולם בשנתון בין הבנים מקום 11-12 באירופה.

בנות גיל 7:
LAJDAMIK, Kinga פולין מד כושר בינלאומי 1100 מקום 15 בעולם 7 באירופה
ISMAYILOVA, Salbinaz אזרביג'ן מד כושר בינלאומי 1051 מקום 22 בעולם מקום 12 באירופה

בנים גיל 9:
SAMUNENKOV, Ihor אוקראינה מד כושר בינלאומי 1823 מקום 10 בעולם בשנתון מקום 8 באירופה
ZVEREV, Lev רוסיה מד כושר בינלאומי 1731 מקום 6 בעולם בשנתון מקום 4 באירופה(שנתון נמוך)
WIELGUS, Wojciech פולין מד כושר בינלאומי 1652 מקום 25 בעולם בשנתון מקום 13 באירופה

בנות גיל 9:
KUSAKINA, Uliana רוסיה מד כושר בינלאומי 1389 מקום 23 בעולם מקום 13 באירופה
ZAVIVAEVA, Evelina רוסיה מד כושר בינלאומי 1379 מקום 25 בעולם מקום 15 באירופה
NATOLI, Alessia פולין מד כושר בינלאומי 1260 מקום 73 בעולם מקום 42 באירופה
ASLAN, Roza טורקיה מד כושר בינלאומי 1256 מקום 76-77 בעולם מקום 44 באירופה

בנים גיל 11:

HAN, Yichen הולנד מד כושר בינלאומי 1976 מקום 31 בעולם מקום 17 באירופה
CHYNDYGYR, Tamerlan רוסיה מד כושר בינלאומי 1853 מקום 73 בעולם מקום 42 באירופה

בנות גיל 11:
SHVEDOVA, Alexandra רוסיה מד כושר בינלאומי 1758 מקום 2 בעולם מקום 1 באירופה שנתון נמוך(גם בשנתון הגבוה היתה מקום חמישי בבנות)
MUSTU, Hatice Asli טורקיה מד כושר בינלאומי 1611 מקום 32-33 בעולם מקום 19-20 באירופה
KAPICAKOVA, Lucia סלובקיה מד כושר בינלאומי 1567 מקום 43 בעולם מקום 29 באירופה
KOROVINA, Yana רוסיה מד כושר בינלאומי 1528 מקום 58-59 בעולם מקום 40 באירופה

בנים גיל 13:
DOLGUN, Can טורקיה מד כושר בינלאומי 2080 מקום 51-52 בעולם מקום 31 באירופה
EFREMOV, Vladislav רוסיה מד כושר בינלאומי 1968 מקום 126-127 בעולם

בנות גיל 13
KASAEVA, Sofiia רוסיה מד כושר בינלאומי 1858 מקום 33 בעולם מקום 17 באירופה
SHEIKH, Anum אנגליה מד כושר בינלאומי 1791 מקום 14 בעולם מקום 8 באירופה שנתון נמוך
MIKHAILINA, Elena רוסיה מד כושר בינלאומי 1777 מקום 62-63 משותף בעולם מקום 39 באירופה
QASEM, Huda ישראל מד כושר בינלאומי 1722 מקום 87 בעולם מקום 58 באירופה
ABRISQUETA Zudaire, Leyre מד כושר בינלאומי 1770 מקום 65 בעולם מקום 41 באירופה

בנים גיל 15:
MUSIAŁ, Tomasz מד כושר בינלאומי 2023 מקום 259-263 בעולם
STOLYARSKY, Yegor מד כושר בינלאומי 2015 מקום 197-199 בעולם בשנתון הנמוך
LESZKO, Bence מד כושר בינלאומי 1987

בנות גיל 15:
SINITSINA, Anastassia מד כושר בינלאומי 2101 מקום 7 בעולם מקום 5 באירופה שנתון נמוך
LEVITAN, Ronit מד כושר בינלאומי 2018 מקום 17 בעולם מקום 10 באירופה שנתון נמוך
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11852
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: אליפות אירופה לתלמידי בתי ספר בפולין

הודעהעל ידי Uri Blass » 06/07/2018 16:57

אחרי סיבוב 5 מ-7 או 7 מ-9:(בחלק מהתחרויות בגלל מיעוט משתתפים לא התקיימו היום 2 סיבובים ויש בסך הכל 7 סיבובים)
ליאל לויטן גיל 7 בנות 4 מ-5 מקום 1(1-3 משותף) מקום ראשון בארץ בנות עד גיל 7
אמה צירקל גיל 7 בנות 2.5 מ-5 מקום 7 (7-8 משותף) לא מדורגת בארץ כאשר 1200 ראשוני נותן לה מקום שביעי משותף בארץ
הודא קאסם גיל 13 בנות 3.5 מ-7 מקום 16(15-19 משותף) מקום ראשון בארץ בנות גיל 12-13
שני אלמוג גיל 13 בנות 3.5 מ-7 מקום 18(15-19 משותף) מקום שלישי בארץ בנות גיל 12-13
מישל קטקוב גיל 15 בנות 3 מ-5 מקום 4(4-5 משותף) מקום שני בארץ בנות גיל 14-15
רונית לויטן גיל 15 בנות 2.5 מ-5 מקום 7(6-8 משותף) מקום ראשון בארץ בנות גיל 14-15
יעל פדרובסקי גיל 15 בנות 2.5 מ-5 מקום 8(6-8 משותף) מקום ששי בארץ בנות גיל 14-15
ליאור וטשטיין גיל 15 בנות 2 מ-5 מקום 10(9-11 משותף) מקום רביעי בארץ בנות גיל 14-15
איתי כץ גיל 7 בנים 3 מ-7 מקום 19(16-20 משותף) מקום עשירי בארץ בנים עד גיל 7
מודי קאסם גיל 9 בנים 3 מ-7 מקום 30(30-37 משותף) מקום שביעי בארץ בנים גילאי 8-9
גיא טבשי גיל 9 בנים 3 מ-7 מקום 35(30-37 משותף) מקום 12 בארץ בנים גילאי 8-9
אורי רוטמן גיל 9 בנים 2.5 מ-7 מקום 41(38-41 משותף) מקום 253-260 בארץ בנים גילאי 8-9

מקס פבזנר גיל 11 בנים 4.5 מ-7 מקום 12(8-13 משותף) מקום 10 בארץ בנים גילאי 10-11
הראל ויסברג גיל 11 בנים 4.5 מ-7 מקום 11(8-13 משותף) מקום 9 בארץ בנים גילאי 10-11
יוני לייב גיל 11 בנים 4.5 מ-7 מקום 13(8-13 משותף) מקום 13 בארץ בנים גילאי 10-11
יאיר ויסברג גיל 11 בנים 4 מ-7 מקום 19(14-21 משותף) מקום 25 בארץ בנים גילאי 10-11
ירון לויטן גיל 11 בנים 4 מ-7 מקום 20(14-21 משותף) מקום 29 בארץ בנים גילאי 10-11
יונתן אובסינסקי גיל 11 בנים 4 מ-7 מקום 21(14-21 משותף) מקום 32 בארץ בנים גילאי 10-11
דני קרבצ'נקו גיל 11 בנים 3 מ-67 מקום 32(29-34 משותף) מקום 27 בארץ בנים גילאי 10-11

דניאל לייב גיל 13 בנים 4.5 מ-7 מקום 8(5-10 משותף) מקום 13 בארץ בנים גילאי 12-13
אדר גלייזר גיל 13 בנים 4 מ-7 מקום 12(11-15 משותף) מקום 31 בארץ בנים גילאי 12-13
יגור סטוליארסקי גיל 15 בנים 4 מ-6 מקום 9(9-12 משותף) מקום 14 בארץ בנים גילאי 14-15
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11852
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: אליפות אירופה לתלמידי בתי ספר בפולין

הודעהעל ידי Uri Blass » 07/07/2018 21:51

לפני הסיבוב האחרון מחר בבוקר סידרתי את השחקנים לפי המיקום שלהם בטבלה.

ליאל לויטן גיל 7 בנות מקום 1 5 מ-6(סיכוי טוב למדליה ולמקום ראשון)
רונית לויטן גיל 15 בנות מקום 4 3.5 מ-6(מרחק נקודה ממקום 3 ומשחקת מולה מחר. סיכוי למדליה לא ברור אין סיכוי למקום ראשון)
מישל קטקוב גיל 15 בנות מקום 5 3 מ-6
דניאל לייב גיל 13 בנים מקום 6 5.5 מ-8 (מרחק חצי נקודה ממקום שלישי ומרחק נקודה ממקום ראשון תיאורטית אולי סיכוי לזהב אבל מאמין שלא כי אין לו בוכהולץ טוב מעשית אולי אם מנצח מדליה לא מזהב)
יעקב סוקולינסקי גיל 17 בנים מקום 7 3 מ-8
יגור סטוליארסקי גיל 15 בנים מקום 9 4.5 מ-8 תיאורטית יכול להגיע במקרה הטוב למקום שלישי משותף ולא מעריך שזה יקרה.
יעל פדרובסקי גיל 15 בנות מקום 9-10 2.5 מ-6
הראל ויסברג גיל 11 בנים מקום 11 5 מ-8(מקום שלישי 6.5 מ-8)
אמה צירקל גיל 7 בנות מקום 11 2.5 מ-6
ליאור וטשטיין גיל 15 בנות מקום 11 2 מ-6
מקס פבזנר גיל 11 בנים מקום 12 5 מ-8
שני אלמוג גיל 13 בנות מקום 14 4.5 מ-8(במקרה הטוב מחלקת מקום חמישי)
יוני לייב גיל 11 בנים מקום 16 4.5 מ-8
אדר גלייזר גיל 13 בנים מקום 16 4 מ-8
ירון לויטן גיל 11 בנים מקום 18-19 4.5 מ-8
איתי כץ גיל 7 בנים מקום 19 3 מ-8
הודא קאסם גיל 13 בנות מקום 20 3.5 מ-8
יאיר ויסברג גיל 11 בנים מקום 22 4 מ-8
מודי קאסם גיל 9 בנים מקום 26 4 מ-8
יונתן אובסינסקי גיל 11 בנים מקום 26 4 מ-8
גיא טבשי גיל 9 בנים מקום 28 4 מ-8
דני קרבצ'נקו גיל 11 בנים מקום 37 3 מ-8
אורי רוטמן גיל 9 בנים מקום 44 2.5 מ-8
יגור סטוליארסקי גיל 15 בנים 4 מ-6 מקום 9(9-12 משותף) מקום 14 בארץ בנים גילאי 14-15
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11852
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: אליפות אירופה לתלמידי בתי ספר בפולין

הודעהעל ידי Uri Blass » 08/07/2018 18:38

סיכום תוצאות:



ליאל לויטן גיל 7 בנות 6 מ-7 מקום ראשון
מישל קטקוב גיל 15 4 מ-7 מקום רביעי
רונית לויטן גיל 15 4 מ-7 מקום חמישי
דניאל לייב גיל 13 5.5 מ-9 מקום שמיני
יעקב סוקולינסקי גיל 17 3.5 מ-9 מקום שמיני
יגור סטוליארסקי גיל 15 5 מ-9 מקום תשיעי
אמה צירקל גיל 7 בנות 3.5 מ-7 מקום תשיעי
יעל פדרובסקי גיל 15 3 מ-7 מקום תשיעי-עשירי
מקס פבזנר גיל 11 5.5 מ-9 מקום 11
ליאור וטשטיין גיל 15 2 מ-7 מקום 11
יוני לייב גיל 11 5.5 מ-9 מקום 14
הודא קאסם גיל 13 בנות מקום 16 4.5 מ-9
הראל ויסברג גיל 11 5 מ-9 מקום 17
שני אלמוג גיל 13 בנות מקום 17 4.5 מ-9
איתי כץ גיל 7 מקום 17 4 מ-9
גיא טבשי גיל 9 5 מ-9 מקום 21
ירון לויטן גיל 11 4.5 מ-9 מקום 21
אדר גלייזר גיל 13 4 מ-9 מקום 21
מודי קאסם גיל 9 4.5 מ-9 מקום 24
יונתן אובסינסקי גיל 11 4.5 מ-9 מקום 25
יאיר ויסברג גיל 11 4 מ-9 מקום 30
דני קרבצ'נקו גיל 11 4 מ-9 מקום 33
אורי רוטמן גיל 9 בנים 2.5 מ-9 מקום 47
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11852
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב


חזור אל תחרויות בעולם

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים