גמר אליפות הארץ לנוער 2019

ספרו על הצלחותיכם בתחרות האקטיבית האחרונה או מפלותיכם בתחרות ימי שלישי.

גמר אליפות הארץ לנוער 2019

הודעהעל ידי Uri Blass » 18/03/2019 09:01

משתתפים:

גיל 8:

1)יונתן ובר 1570 עלה ממחוז מרכז מקום ראשון
2)הראל פסטר 1514 עלה ממחוז מרכז מקום שני
3)אלירן רהב שילון 1501 עלה ממחוז צפון מקום שני(אוולינה חיירוב ויתרה לטובת גמר הבנות)
4)איתן פייבישבסקי 1422 עלה ממחוז מרכז מקום שלישי
5)איתי חייקין 1400 עלה ממחוז מרכז מקום עשירי
6)הוד גידיץ 1400 עלה ממחוז מרכז מקום שמיני
7)אריאל לריושין 1400 עלה ממחוז מרכז מקום רביעי
8)אריאל סעידי 1398 עלה ממחוז מרכז מקום ששי
9)אביב מינקין 1355 עלה ממחוז מרכז מקום חמישי
10)אביעד קליין 1336 עלה ממחוז מרכז מקום 11
11)מיכאל שילה 1233 ממלא מקום ראשון ממחוז מרכז מקום 15
12)דויד פינסקי 1226 עלה ממחוז דרום מקום 2

ויתרו על הגמר
מחוז מרכז:
1)בן גילר מחוז מרכז מקום שביעי
2)רוני מוסקוביץ בת מקום תשיעי גמר הבנות
3)רון סדי מרכז מקום 12
4)דניאל זיו מרכז מקום 13
5)יונתן סנדלר מרכז מקום 14
מחוז צפון:
1)אוולינה חיירוב(בגלל שהיא בת)
מחוז דרום:
1)אמה צירקל(בגלל שהיא בת)

עדיין לפי הבנתי אפשרים 4 ממלאי מקום ממחוז מרכז וממלא מקום ממחוז דרום וממלא מקום ממחוז צפון.

גמר גיל 10:
1)אוראל ריבשטיין 1823 אוטומטית
2)נועם ברמן אוסטרובסקי 1723 מקום שלישי מחוז מרכז
3)יואב רבינוביץ 1698 מקום שני מחוז מרכז
4)מיכאל בלומנטל 1668 מקום 18 מחוז מרכז
5)יהונתן אזולאי 1666 אוטומטית
6)רז קינברג 1597 מקום עשירי מחוז מרכז
7)יהל דויד קירש 1592 מקום 1 מחוז דרום
8)נועם פייבישבסקי 1582 מקום 14 מחוז מרכז
9)מודי(מוחמד) קאסם 1564 מקום 11 מחוז מרכז
10)נועם אטר דץ 1551 מקום תשיעי מחוז מרכז
11)עידו ויקס 1550 מקום 13 מחוז מרכז
12)יהלי שרגיל בן סירה 1540 מקום 16 מחוז מרכז
13)אייל דזנט 1538 מקום 17 מחוז מרכז
14)תומר שטרנפלד 1535 מקום 23 מחוז מרכז
15)עידו שחק 1533 מקום 15 מחוז מרכז
16)נדב כפיר 1528 מקום 2 מחוז דרום
17)עילי פסטר 1523 מקום 24 מחוז מרכז
18)איתי אפק 1514 מקום ראשון מחוז מרכז
19)עידו אטר דץ 1505 מקום חמישי מחוז מרכז
20)כפיר בוחניק 1505 מקום שביעי מחוז מרכז
21)גל גביזון 1489 מקום 12 מחוז מרכז
22)אדם דוד ירוסלבסקי 1469 מקום 21 מחוז מרכז
23)אייל קריגמן 1442 מקום 19 מחוז מרכז
24)אסף קמינצקי 1438 מקום חמישי מחוז דרום
25)בן יוגב 1416 מקום שמיני מחוז מרכז
26)עומר הרשקוביץ 1409 מקום 3 מחוז דרום
27)עלי בשארה 1400 מקום 1 טירה
28)מאור כץ 1400 מקום 22 מחוז מרכז
29)אילי עבדו 1383 מקום שני מחוז צפון
30)גוזיף עוויד 1298 מקום שני מעיליא
31)חאלד מצראווה 1265 מקום 2 טירה(כנראה מקום 1 ויתר)
32)איהם דראושה 1248 מקום 4 טירה(כנראה מקום 3 ויתר)

לא רשומים
מחוז מרכז
1)סטניסלב אומנסקי מקום ששי מחוז מרכז
2)אופק מגן מקום 20 מחוז מרכז

מחוז צפון
1)עןמר מנדלר מקום ראשון מחוז צפון

מחוז דרום
1)אביגיל פרנקל מקום 4 מחוז דרום ויתרה לטובת גמר הבנות

לא עלו
1)אנגל בר 1614(מדורג ששי סיים עם 4 מ-6 ולא עלה לגמר)
2)שחר גוז 1571(מדורג עשירי סיים עם 3 מ-6 ולא עלה לגמר)
3)איתן דרור 1534(סיים עם 3.5 מ-6 ולא עלה)
4)רוי גילר 1514(סיים עם 4 מ-6 ולא עלה)
5)גיא סיון 1507(סיים עם 3.5 מ-6 ולא עלה)
6)יונתן שיפרין 1501(סיים עם 3 מ-6 ולא עלה)
7)גיא טבשי 1498(סיים עם 3 מ-6 ולא עלה)
8)נועם סלוצקי 1497(סיים עם 3 מ-6 ולא עלה)
9)יונתן חזן 1488(סיים עם 3.5 מ-6 ולא עלה)
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11930
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2340291789372140

הודעהעל ידי Super Pat Sir » 20/04/2019 22:45

Super Pat Sir
זומבי
 
הודעות: 10960
הצטרף: 18/01/2005 14:26
מיקום: מזרח חדרה ( על יד שרידי הפרדסים האחרונים )


חזור אל תחרויות בארץ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים