פסטיבל השחמט ה34 של תל-אביב ע"ש צ'רניאק 15-25.4.2019 תוצאות

ספרו על הצלחותיכם בתחרות האקטיבית האחרונה או מפלותיכם בתחרות ימי שלישי.

פסטיבל השחמט ה34 של תל-אביב ע"ש צ'רניאק 15-25.4.2019 תוצאות

הודעהעל ידי rami baquiche » 28/02/2019 14:29

היכונו למהדורה ה34 של הפסטיבל המסורתי שלנו הדומה לשנים האחרונות.

פרטים בקרוב!
נערך לאחרונה על ידי rami baquiche בתאריך 24/04/2019 09:21, נערך פעם אחת בסך הכל.
"הטרגדיה של האישה היא כשהיא מתבגרת והופכת להיות כמו אמא שלה, הטרגדיה של הגבר היא כשהוא לא..." (אוסקר ויילד)
rami baquiche
משתמש חסר חיים
 
הודעות: 3491
הצטרף: 01/12/2004 00:54

Re: פסטיבל השחמט ה34 של תל-אביב ע"ש משה צ'רניאק 15-25.4.2019

הודעהעל ידי rami baquiche » 14/04/2019 08:13

מחר מחר מחר!
ההרשמה לכל התחרויות חוץ מ 7 ו 8 ( כיתות א' כיתות ב'ביום ד' 17.4) שאליהן הגענו למספר המקסימלי בעיצומה!
"הטרגדיה של האישה היא כשהיא מתבגרת והופכת להיות כמו אמא שלה, הטרגדיה של הגבר היא כשהוא לא..." (אוסקר ויילד)
rami baquiche
משתמש חסר חיים
 
הודעות: 3491
הצטרף: 01/12/2004 00:54

Re: פסטיבל השחמט ה34 של תל-אביב ע"ש צ'רניאק 15-25.4.2019 תוצאות

הודעהעל ידי rami baquiche » 24/04/2019 09:37

ריכוז תוצאות סופיות
-------------------------

1.אליפות תל-אביב בשח מהיר עד כיתה ג' - 17 משתתפים : 1. בן גילר 4/5 2. אורי שפר 4/5 3. דוד רינברג 4/5
2. אליפות תל-אביב בשח מהיר לכיתות ד-ו - 12 משתתפים : 1. שון גילר 4.5/5 2. דורי רובינשטיין 4/5 3. אופק מגן 3.5/5
3.אליפות תל-אביב בשח מהיר כיתות ז'-י"ב- 6 משתתפים בשיטת ליגה 1. אור גבריאלי 4/5 2.הראל גונדרס 4/5 3. יואב שטיינברג 4/5
4. שח מהיר משנית עד מד כושר 2000 - 40 משתתפים : 1. צבי שטרנברג 5/5 2. שקד בוקאי 4/5 3. נתן לוין 4/5 4. לירון זרחאי 4/5 5. ליאונרד כצנלסון 4/5 6. נתן פריאטל 4/5 מפתיע בוריס קופרמן 3.5/5 4 מצטיין עד 1700 דניאל שנרך 3.5/5 מצטיין עד 1450 ZHANG JIAYU 2.5/5
5. שח מהיר ראשית מעל מד כושר 1700 - 26 משתתפים: 1. פבל צ'רנומורדיק 4.5/5 2. אוריאל ז'ק 4/5 3. בוריס קנצלר 4/5 4. אריה אקסלרוד 4/5. מפתיעים - רמי בקיש 3.5/5 שי רובך 3/5
6. אליפות תל-אביב לגני ילדים - 13 משתתפים : 1. איתן בלייך 5/5 2. ארטיום וישר 4/5
7. אליפות תל-אביב לכיתות א' - 31 משתתפים : 1. בן גילר 5/5 2. דניאל ורדי 4/5 3. אוריה ילין-רווח 4/5 4.יהב גדות4/5 5. דניאל המר 4/5
8. אליפות תל-אביב לכיתות ב' - 29 משתתפים : 1. עמרי עמית 4.5/5 2. תום ניקל 4/5 3. דולב רפופורט 4/5 3. אלון לוין 4/5 4. גלי אמיתי 4/5 5. עומר פולמן שקד 4/5
9.אליפות תל-אביב לכיתה ג' -31 משתתפים : 1. יונתן פייגנבוים 4.5/5 2. אורי טרגן 4/5 3. סופיה סקריפניקובה 4/5 4. גיא הרצמן רזניק 4/5
10. אליפות תל-אביב לכיתה ד' - 17 משתתפים : 1. רוי גילר 4/5 2. רועי ברנדס 4/5 3. יהלי רתם 4/5 4. שרון גיא 4/5
11. אליפות תל-אביב לכיתות ה'-ו' 20 משתתפים : 1. שון גילר 4/5 2. איתמר הלפגוט מירון 4/5 3. אמיר שקד 4/5 4. יותם חזן 4/5
12. אליפות תל-אביב לכיתות ז-י"ב - 8 משתתפים: 1. אור גבריאלי 5/5 2. יונתן ריינשטיין 3.5/5

13. אליפות תל-אביב לבנות כיתות גן-א' -10 משתתפות : 1. עלמה ורון 4/5 2. נועה הבר 4/5 3. איילת דרזנר 3.5/5
14. אליפות תל-אביב לבנות כיתות ב'- ג' - 9 משתתפות : 1. זוהרה הורן 5/5 2. נויה ברוקס 3/5 3. סופיה סקריפניקובה 3/5 4. שקד לוי 3/5
15. אליפות תל-אביב לבנות כיתות ד-ו - 5 משתתפות בשיטת ליגה :1. גיל אלמוגי 4/4 2. ליהיא מרכוס 3/4 3. סטפני צ'יבן 2/4
16. אליפות תל-אביב למשפחות זוג ילד גן-א' + מלווה מבוגר - 28 משתתפים ( 14 זוגות ) : 1.שון ובן גילר 9/10 2. טל ורועי חיימוביץ 7/10 3. גריגורי ולב לבדב 6/10
17. זוגות "שבדי" זה לא צחוק - 72 משתתפים ( 36 זוגות) : 1. ישראל כספי ושי גינכיל 2. אסף גבעון וירון עמית 3. אבי כדריה ושי כדריה. 4. אור גלובוס ועידו גורשטיין מפתיעים 1. רועי ברנדס ובן יוגב מפתיעים 2 תומר ולר וגיא ולר. מצטיינים עד גיל 12 - שון גילר ורוי גילר
18.פסח הפתוחה ראשית -26 משתתפים : 1. בוריס קנצלר 4/5 2 . ישראל כספי 4/5 3-7. גבריאל פלום, יוסי שוצמן, יובל יניב (נער מצטיין), ארי גוז, אורי כוכבי 3.5/5 כ"א מפתיע אדריאן מרקוביץ' סניור מצטיין (אחרי מרקוביץ') יורי לוויץ'
19. פסח הפתוחה משנית - 36 משתתפים : 1. יגאל ישראלביץ' 4.5/5 2-5. גל ראיקו, אבי כהן, גדעון לייבו, מקס פבזנר 4/5 מפתיע אורן משקובסקי
20. פסח הפתוחה שלישית - 31 משתתפים : 1. גלעד מאמו 5/5 2. שחר הוכשטד 4/5 3. דוד דבורסקי 4/5 4. גבריאל שנדלוב 3.5/5 מפתיע דורון פריברג



סך הכל 465 השתתפויות. תודה לכולכם!

תודה לשותפי בניהול הפסטיבל עודד רוס
תודה לעמיתי רמי טל על ארגון וניהול משלחת מועדון תל-אביב לגמרי אליפות ישראל לנוער ששיחקו במקביל במבשרת ציון
תודה ליבגני לבנזוב על עזרתו הרבה בהפקת אירועי הפסטיבל
תודה למנהלי ושופטי התחרויות: ויקטור פריידלס, בוריס קנלר,שמוליק יצחקי,ארנון סרטנה, ואייל יבלונקו
תודה לרונן להב אספן כלי השח הנדירים על תצוגתו והרצאתו המאלפת ( שנה שנייה ברציפות).
תודה לשי כדריה על עזרתו ולכל האחרים שסייעו ובחרו להשאר בעילום שם.
אחרון חביב תודה לאמן משה כנען על תרומתו רבת השנים בתחרויות פסח הפתוחות.

להתראות בפסטיבל הבא!
"הטרגדיה של האישה היא כשהיא מתבגרת והופכת להיות כמו אמא שלה, הטרגדיה של הגבר היא כשהוא לא..." (אוסקר ויילד)
rami baquiche
משתמש חסר חיים
 
הודעות: 3491
הצטרף: 01/12/2004 00:54


חזור אל תחרויות בארץ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד