מרתון תחרויות פורים ה' 21.3.2019 0930-2230 ב מ.ק בית השחמט!

ספרו על הצלחותיכם בתחרות האקטיבית האחרונה או מפלותיכם בתחרות ימי שלישי.

מרתון תחרויות פורים ה' 21.3.2019 0930-2230 ב מ.ק בית השחמט!

הודעהעל ידי rami baquiche » 06/02/2019 15:26

פרטים בקרוב!
"הטרגדיה של האישה היא כשהיא מתבגרת והופכת להיות כמו אמא שלה, הטרגדיה של הגבר היא כשהוא לא..." (אוסקר ויילד)
rami baquiche
משתמש חסר חיים
 
הודעות: 3483
הצטרף: 01/12/2004 00:54

Re: מרתון תחרויות פורים ה' 21.3.2019 0930-2230 ב מ.ק בית השחמט!

הודעהעל ידי rami baquiche » 17/02/2019 16:23

יש גם חידה והיא תפורסם כאן ביום ראשון או שני הבא, כרגע קבלו את סדר התחרויות על-מנת שתוכלו להתכונן!
:D "משנכנס אדר מרבין בשחמט" מרתון "עד-לא-ידע!" לתחרויות פורים.
עשר תחרויות שחמט בבוקר פורים יום חמישי 21/3/19 בשעות 09:30- 14:00
פירוט התחרויות הפתוחות לכל: חמישה סיבובים בשיטה שוויצרית: 1) 1) לכיתות גן- א' 2) לכיתות ב' (3 לכיתות ג' 4) לכיתות ד'- ה' 5) לכיתות ו' ומעלה
6) שח שיפורים * עד 1300 לילדים עד גיל 9 (ילידי 2010 ואילך). 7) 7) שח שיפורים עד 1450 לילדים עד גיל 11 (ילידי 2008 ואילך). 8) שח שיפורים עד 1600 לנוער עד גיל 13 ( ילידי 2006 ואילך). 9) שח שיפורים עד 1800 פתוח לכל (כולל מבוגרים). 10) שח שיפורים מעל 1800 פתוח לכל (כולל מבוגרים).* לשיפור מד כושר
תחרויות 6-10 בקצב של 15 דקות לשחקן ובתוספת 5 שניות למסע, נחשבות למד כושר ומחייבות פנקס מתחרה בר תוקף. (או תוספת 40 ₪).
פרסים: לתחרויות 5 - 1 : מגנים, מדליות , מזכרות שחמט. . לתחרויות 6-10 : גביעים, מדליות, ספרי שחמט יקרי ערך.
11) בשעות 15:00- 18:15 תחרות פורים הפתוחה בשח "שבדי" "זוגות" בקצב 5 דקות לשחקן פרסים לכל אחד מבני הזוג: ראשון 300₪, שני 200₪, שלישי רביעי וחמישי 150₪ כל אחד
12) בשעות 18:30- 22:00 תחרות פורים הפתוחה בשח בזק בקצב 4 דקות לשחקן ועוד 2 שניות למסע
פרסים: ראשון 600₪, שני 450₪, שלישי 350₪, רביעי 200₪, חמישי 150₪ שיטת תחרויות 11-12 16 סיבובים שוויצרים (שמונה כפולים). למפתיעים ולנוער מצטיין בתחרויות 11-12 פרסים בסך 150 ₪

דמי השתתפות לתחרות - 60 ₪. לחברי מרכז קהילתי בית השחמט - 50 ₪. דמי השתתפות לכל המרתון - 140 ₪. לחברי מרכז קהילתי בית השחמט - 120 ₪. הרשמה ותשלום מראש (כולל קבוצות)! בטל: 6436948- 03 במרכז השחמט. בימים א' - ה' בשעות 11:00-17:00. מספר המקומות מוגבל, כל הקודם זוכה ! בבוקר התחרות לא תפתח קופת הרשמה - חג פורים שמח!!! מצוות מרכז השחמט
"הטרגדיה של האישה היא כשהיא מתבגרת והופכת להיות כמו אמא שלה, הטרגדיה של הגבר היא כשהוא לא..." (אוסקר ויילד)
rami baquiche
משתמש חסר חיים
 
הודעות: 3483
הצטרף: 01/12/2004 00:54

Re: מרתון תחרויות פורים ה' 21.3.2019 0930-2230 ב מ.ק בית השחמט!

הודעהעל ידי rami baquiche » 25/02/2019 13:21

שימו לב לחידה הבאה: הראשון שיפתור נכונה יקבל השתתפות חינם במרתון ! הסבירו :באיזה אלמנט של השחמט הפרש פי שניים מהמלך, המלך פי שניים מהצריח או המלכה,
והרגלי או הרץ בחרו במספר 14 ?



ההרשמה החלה!

כל הקודם זוכה! :D
"הטרגדיה של האישה היא כשהיא מתבגרת והופכת להיות כמו אמא שלה, הטרגדיה של הגבר היא כשהוא לא..." (אוסקר ויילד)
rami baquiche
משתמש חסר חיים
 
הודעות: 3483
הצטרף: 01/12/2004 00:54

Re: מרתון תחרויות פורים ה' 21.3.2019 0930-2230 ב מ.ק בית השחמט!

הודעהעל ידי rami baquiche » 12/03/2019 20:54

כ כ140 כבר דאגו להרשם לתחרויות הבוקר.
נותרו כ20 מקומות אחרונים השמורים לתחרויות 5-10 כלומר לתחרות כיתות ו' ומעלה ותחרויות למד כושר.
ההרשמה לשבדי של הצהריים והבזק של הערב נמשכת גם היא.
אך מי שרוצה מקום לכל המרתון צריך להזדרז :lol:

זה אומר בעצם שההרשמה לתחרויות 1-4 הסתיימה עם המאחרים הסליחה ולהתראות בתחרויות הבאות :shock:
"הטרגדיה של האישה היא כשהיא מתבגרת והופכת להיות כמו אמא שלה, הטרגדיה של הגבר היא כשהוא לא..." (אוסקר ויילד)
rami baquiche
משתמש חסר חיים
 
הודעות: 3483
הצטרף: 01/12/2004 00:54

Re: מרתון תחרויות פורים ה' 21.3.2019 0930-2230 ב מ.ק בית השחמט!

הודעהעל ידי rami baquiche » 24/03/2019 18:24

תוצאות סופיות:

גן-א
---------------------
1 ילין רווח, אוריה טבע תל-אביב 5 13.5 15.0
2-4 ורון, עלמה פרדסיה 4 14.5 17.0
ורדי, דניאל בית השחמט תל-אביב 4 13.5 15.5
אברמסון, נדב גבעת שמואל 4 11.0 12.5
5-7 שפירא, נתנאל אריאל 3.5 14.5 16.0
בלייך, איתן בית השחמט תל-אביב 3.5 11.5 14.0
תאגורי, קמי בית השחמט תל-אביב 3.5 11.0 12.0
8-14 גולן, אלון עמק חפר 3 13.0 14.5
שרון, עומר שדה יואב 3 12.0 14.0
מאירי, איתמר בית השחמט תל-אביב 3 11.5 13.5
לוי, אליוט בית השחמט תל- אביב 3 11.5 12.5
פרופיס הוניש, עידו טבע תל-אביב 3 10.5 11.5
הררי, מתן בית השחמט תל-אביב 3 10.0 12.0
סרוק, יפתח בית השחמט תל-אביב 3 8.0 8.5
15-20 המר, ארז בית השחמט תל-אביב 2.5 15.0 17.0
מלצר, עומר גבעת-שמואל 2.5 12.5 14.0
תמרי, רננה גבעת שמואל 2.5 12.5 13.5
בן שלמה, עילאי נופי ים 2.5 11.5 13.5
ריינשטיין, נועם רמת החייל תל-אביב 2.5 10.5 12.5
סהר, יהונתן ערוגות 2.5 10.5 12.0
21-27 ששון, רפאל טבע תל-אביב 2 14.5 15.5
וורצל, יואב גבעת-שמואל 2 12.5 14.5
טלינסקי, נטע פרדסיה 2 11.5 13.5
כהן, נעה טבע תל-אביב 2 11.0 11.5
הבר, נועה בית-יצחק 2 9.5 10.0
לוטנברג, רום בית תמי תל-אביב 2 8.5 9.0
קרניאל, יואב טבע תל-אביב 2 8.0 9.0
28-30 ז'אנה, רום בית השחמט תל-אביב 1.5 10.5 11.5
גרוס, אמילי בית השחמט תל-אביב 1.5 10.0 11.0
פורמן, רוי בית-יצחק 1.5 9.5 10.5
31-33 פרידריך, אדם בית השחמט- תל- אביב 1 9.0 11.0
ירנצקי, עמית נווה מונוסון 1 8.5 9.5
לוי, זיו ערוגות 1 8.0 9.0
------------------------------------------
כיתות ב'


1 פוגל, אורי טבע תל-אביב 5 11.0 12.0
2-4 בשן, אורי רין בית השחמט תל-אביב 4 12.5 15.5
גמליאל, עדן בית-יצחק 4 12.0 15.0
פולמן, עומר שקד כפר ויתקין 4 11.5 13.5
5-6 בקר, דניאל בית השחמט תל-אביב 3.5 13.5 15.0
לוין, אלון בית השחמט תל-אביב 3.5 11.5 13.0
7-12 באומן, יהונתן טבע תל-אביב 3 15.5 17.5
זיידנברג, עידו דוד ילין תל-אביב 3 14.0 15.5
געש, איתמר אמנויות תל-אביב 3 13.5 14.5
בשן, יהונתן צ'רלי בית השחמט תל-אביב 3 12.5 14.0
רפפורט, דולב באר טוביה 3 12.5 14.0
זלאיט, אריאל דוד ילין 3 12.0 13.0
13-15 ובר, הראל בית השחמט תל-אביב 2.5 10.5 12.5
מגן, אלון הר נבו תל-אביב 2.5 10.0 11.0
בן-שמואל, איתי בית השחמט תל-אביב 2.5 8.0 9.0
16-21 מלצר, עידו גבעת-שמואל 2 12.0 13.5
צור, איתמר בית השחמט תל-אביב 2 12.0 13.5
ישראלי, אלעד מושב בצרון 2 11.5 13.5
סרן, אלון צוקי אביב תל-אביב 2 11.5 12.0
קורמן, מיכאל בית השחמט תל-אביב 2 11.5 12.0
שטיינברג, הראל בית השחמט תל-אביב 2 7.5 8.5
22-23 מילר, דניאל בית תמי תל-אביב 1.5 10.0 10.5
שיין-אידלסון, אדם 1.5 9.0 10.0
24-26 פריאנטה, אלה נאות אפקה תל-אביב 1 11.5 12.0
רצ'בסקי, אוריאל שוהם 1 9.5 10.0
אגסי, יונתן בית השחמט תל-אביב 1 4.0 5.5
27 אבנעים, אריאל צוקי אביב תל-אביב 0.5 6.5 7.5
28 בן-שמואל, אביב בית השחמט תל-אביב 0 7.0 8.5
-------------------------------------

כיתות ג'



1 שמיר, אייל פרדסייה 4.5 13.5 14.5
2-4 וייצמן, עידו בית השחמט תל-אביב 4 12.5 14.0
פרופיס הוניש, יובל טבע תל-אביב 4 12.0 13.0
פרידריך, דניאל בית השחמט תל-אביב 4 11.5 13.5
5 גרונדלינגר, אלון בית השחמט תל-אביב 3.5 12.5 14.5
6-8 זוהר, יואב פרדסיה 3 12.0 14.0
נלקנבאום, אריאל נתניה 3 11.0 13.0
שרמן, איתי טבע תל-אביב 3 8.5 8.5
9-14 חסון, אורי בית תמי תל-אביב 2 14.5 16.5
סופרין, גיא נופי ים תל-אביב 2 12.5 14.5
גולן, ליאן עמק חפר 2 11.5 13.0
שחר, אוהד בית השחמט תל-אביב 2 11.5 12.5
מוסן, רואי דוד ילין תל-אביב 2 11.5 11.5
הרטל, הלל טבע תל-אביב 2 9.5 10.5
15-16 רימון, ענבר טבע תל-אביב 1.5 10.5 10.5
גרוס, עידו תל-אביב 1.5 9.5 9.5
17 חכים, יואב רמת החייל תל-אביב 1 12.5 12.5
18 אטיאס, מאיה פרדסיה 0 8.0 9.0

---------------------------------------
כיתות ד-ה




1 שרון, גיא שדות יואב 5 11.0 12.0
2 מרכוס, ליהיא טבע תל-אביב 4 8.5 8.5
3 גמליאלי, ירדן בית יצחק 3.5 13.5 13.5
4-7 שחר, נמרוד בית השחמט תל-אביב 3 13.5 15.5
סיגלוביץ, אוהד בית יצחק 3 12.0 14.0
סהר, יואב ערוגות 3 10.0 11.0
סאייר, אביב בית השחמט תל-אביב 3 9.5 9.5
8 רוטלוי, תמר בית השחמט תל-אביב 2.5 14.5 15.5
9-11 באומן, מיכאלה טבע תל-אביב 2 12.5 14.5
ירניצקי, עומר נווה מונוסון 2 12.0 12.0
אריה, אסף גבעת שמואל 2 11.0 12.0
12-13 מיכאלי, עידו עמק חפר 1 11.5 12.5
רוזנפלד, אהרון בית השחמט תל-אביב 1 11.0 11.0
14 סיגלוביץ, יאיר בית יצחק 0 12.5 13.5
---------------------------
עד גיל 9 ו 1300



1 גילר, בן בית השחמט תל-אביב 5 14.0 16.0
2-3 בשין, ענבר ראשון לציון 4 11.5 13.0
יוסיפידיס, טומי בית השחמט תל-אביב 4 11.5 13.0
4-6 שילה, מיכאל בית השחמט תל-אביב 3 15.0 15.5
פלס, אדם בית השחמט תל-אביב 3 13.0 14.5
תאגורי, אלי בית השחמט תל-אביב 3 10.0 12.0
7-13 סמנדרוב, יונתן ראשון לציון 2 13.5 15.5
גדות, יהב בית השחמט תל-אביב 2 12.0 13.5
גרנות שי, נועם בית השחמט תל-אביב 2 11.5 13.5
הרצמן רזניק, גיא בית השחמט תל-אביב 2 11.0 12.5
יקירי, איתי ראשון לציון 2 10.0 10.5
גיזונטרמן, עידן בית השחמט תל-אביב 2 9.0 9.5
ביבי, יונתן בית השחמט תל-אביב 2 7.0 7.5
14 חלפין, מאור קרית קריניצי/בית השחמט 1.5 10.5 12.5
15 פייגנבוים, יונתן בית השחמט תל-אביב 1 6.0 7.5
16 וולדמן, אורי פרדס חנה 0.5 9.5 11.5
----------------------------
עד גיל 11 ו1450


1 ברנדס, רועי 1408 בית השחמט תל-אביב 4.5 12.5 14.5
2 שגיא, אלון 1413 אטיוד רמת-גן 4 11.5 12.5
3 יוגב, בן 1416 בית השחמט תל-אביב 3.5 13.5 15.5
4-7 גולן, תום 1361 בית השחמט תל-אביב 3 13.5 14.5
אייזנשטיין, עמית 1377 שוהם 3 12.0 13.0
וייץ, יונתן 1250 בית השחמט תל-אביב 3 11.5 12.5
שמייסר, מתן 1448 אטיוד רמת-גן 3 9.0 11.0
8-11 צרפתי, זיו 1321 נווה מונוסון קרית אונו 2 13.5 15.5
גביש, מיה 1368 בית השחמט תל-אביב 2 13.5 14.5
בן-שמואל, דניאל 1300 בית השחמט תל-אביב 2 9.5 10.5
לוין, אור 1232 בית השחמט תל-אביב 2 8.0 9.0
12-14 דרור, טל 1250 בית השחמט תל-אביב 1 11.0 12.0
אלמקייס, גלעד 1200 גבעת שמואל 1 10.0 11.0
עציון, בן 1219 ירושלים 1 8.0 9.0
--------------------------------------
עד גיל 13 ו1600


1 וול, כפיר 1527 אטיוד רמת-גן 5 12.0 13.5
2 אטר דץ, עידו 1505 אטיוד רמת-גן 4 9.5 9.5
3 קאסם, מודי 1564 כפר-סבא 3.5 12.5 14.5
4-7 גילר, רוי 1514 בית השחמט תל-אביב 3 13.0 14.0
שקד, אמיר 1520 בית השחמט תל-אביב 3 12.5 14.0
זאון, ז'ה יו 1500 3 12.5 14.0
גדות, עילי 1474 בית השחמט תל-אביב 3 7.5 8.5
8-9 אטר דץ, נעם 1551 אטיוד רמת-גן 2.5 12.0 13.5
צדקה דראל, אביתר 1400 בית השחמט תל-אביב 2.5 9.5 9.5
10-13 חזן, יותם 1543 בית השחמט תל-אביב 2 15.0 17.5
גילר, שון 1599 בית השחמט תל-אביב 2 12.0 14.5
חזן, יונתן 1488 בית השחמט תל-אביב 2 10.5 10.5
ביבי, איתי 1442 בית השחמט תל-אביב 2 9.0 10.0
14 שטיינברג, יואב 1384 בית השחמט תל-אביב 1.5 11.5 14.0
15 עציון, תום 1282 ירושלים 1 11.0 11.0
16 בק ברקאי, יובל 1270 בית השחמט תל-אביב 0 10.5 11.5
--------------------
עד 1800 פתוחה לכל


1 צדקה דראל, דריה בית השחמט תל-אביב 5 12.0 13.5
2 מרכוס, אייל בית השחמט תל-אביב 4 13.0 13.5
3-5 אלמוג, שני שוהם 3 14.0 15.5
שלמן, ישי ירושלים 3 11.0 12.5
נאמן, טל בית השחמט תל-אביב 3 9.0 10.5
6-8 לוין, אמילי ראשון- לציון 2.5 14.5 16.5
קרבצ'נקו, דני נתניה 2.5 13.5 14.0
שילה, יקי בית השחמט תל-אביב 2.5 10.0 11.5
9 מאמו, גלעד בית השחמט תל-אביב 2 11.0 12.5
10-12 גונדרס, הראל בית השחמט תל-אביב 1.5 13.0 14.5
זר, ניסן 1.5 11.0 11.5
ריינשטיין, יונתן בית השחמט תל אביב 1.5 9.0 9.5
13 שילה, מאיר בית השחמט תל-אביב 0.5 10.5 12.0
---------------------------------------
מעל 1800 פתוחה לכל


1 איזנברג, בני פתח-תקוה 4 14.0 16.5
2-7 ארליך, רועי בית השחמט תל-אביב 3.5 13.5 15.5
כהן, אלון ירושחמט 3.5 13.0 15.0
וולקוב, יורי נתניה 3.5 13.0 14.5
לוין, גיא ראשון לציון 3.5 12.5 13.0
סובל, אלון אטיוד רמת גן 3.5 11.5 13.0
נאמן, גל בית השחמט תל-אביב 3.5 10.5 12.0
8-11 וגמן, רוי קרית-אונו 3 11.5 13.0
פרבדיביץ, ולדימיר ירושחמט 3 10.5 11.5
בולקובשטיין, דוד ראשון לציון 3 9.5 11.0
בריל, אייל שוהם 3 8.5 9.5
12-15 זק, ארד אסא ירושלים 2.5 14.5 15.5
וייסמן, מיכאל אטיוד רמת-גן בית השחמט 2.5 10.5 12.0
ביאליק, אייל אטיוד רמת-גן 2.5 9.5 10.0
ליניק, ירון ראשון לציון 2.5 9.0 10.5
16-19 מרקוביץ, אדריאן ראשון לציון 2 13.0 15.0
יבלונקו, אייל בית השחמט תל-אביב 2 11.5 13.5
עזיקרי, גור 2 11.5 12.5
כהן, אלעד קרית-אונו 2 9.5 10.0
20-23 אמיתי, עידו בית השחמט תל-אביב 1.5 11.5 13.0
ביורנבו, כריסטיאן קרית-אונו 1.5 11.0 12.5
סובל, עידו אטיוד רמת-גן 1.5 11.0 12.5
ריבשטיין, אוראל ראשון לציון 1.5 11.0 11.5
24 לוין, נתן ירושחמט 1 10.5 12.5
25 שרמן, ראם פתח-תקוה 0.5 10.5 12.0

שח שבדי
--------------------------------
השתתפו 31 זוגות

ראשון - רועי ארואסטי ושי כדריה
שני- דניאל שנרך וירון עמית
שלישי- עידו גורשטיין ואור גלובוס
רביעי- עידו סובל ורועי ארליך
חמישי- גלב קגנסקי ונתנאל לוי
זוג מצטיין עד גיל 14 - בני אייזנברג וראם שרמן
זוג מפתיע- יפתח קוטלר ואיתמר הדס.

כל אלה זכו בפרסים כספיים :lol:
------------------------------------

שח בזק
-----------------------------

1 גורשטיין, עידו 2395 14 70.5 77.5
2 גלובוס, אור 2322 13 73.5 80.5
3 ארואסטי, רועי 2226 11.5 68.0 74.5
4-6 קנצלר, בוריס 2407 11 73.0 80.5
צ'רנומורדיק, פבל 2280 11 65.0 72.0
ליאן, יורי 2213 11 64.5 71.0
7-9 איזנברג, בני 2078 10.5 75.5 82.0
קגנסקי, גלב 2318 10.5 65.0 72.0
לוויץ, יורי 1970 10.5 65.0 67.0
10 קראוס, אוהד 2308 10 71.5 78.0
11-15 לוי, נתנאל 2214 9.5 70.0 78.0
לוין, גיא 2131 9.5 66.0 73.0
דוידוב, רוברט 2081 9.5 63.5 68.5
קוגן, פבל 2248 9.5 63.0 69.5
מוריי, יעקב 2323 9.5 62.0 69.0
16-21 גוז, ארי 2084 9 76.0 82.0
ברונשטיין, ארקדי 2118 9 70.0 77.0
יניב, יובל 2273 9 66.5 72.5
שרנצל, ישראל 2227 9 66.0 73.5
צמח, נדב 2073 9 58.5 65.0
סובל, עידו 1814 9 51.0 56.5
22-28 שבתאי, רן 2217 8.5 66.0 72.0
יצחקי, שמוליק 2201 8.5 62.5 68.0
וגמן, רוי 2035 8.5 61.5 67.0
סובל, אלון 1937 8.5 58.5 63.5
מוטנקו, דימה 2156 8.5 56.5 62.0
פולק, אלכסנדר 1994 8.5 55.5 57.5
עזיקרי, גור 2007 8.5 55.0 59.0
29-32 שוורצברד, צבי 1936 8 63.0 70.0
אוריצקי, אלי 1901 8 59.0 65.0
ליאן, מרינה 1945 8 58.5 62.5
אמיתי, עידו 1761 8 57.5 62.5
33-35 סמוליאר, קלים 1981 7.5 59.0 64.0
שרמן, ראם 1946 7.5 57.5 63.5
פריאטל, נתן 1752 7.5 55.0 60.5
36-41 זק, ארד 2142 7 66.5 73.5
יבלונקו, אייל 1943 7 62.5 68.5
משקובסקי, אורן 1609 7 52.0 54.0
איזנברג, לב 1664 7 50.0 55.0
מאמו, גילעד 1616 7 47.0 52.0
גדות, עילי 1474 7 46.5 48.5
42-45 ביאליק, אייל 1875 6.5 63.0 68.5
וייסמן, מיכאל 1791 6.5 56.5 62.0
חזן, יונתן 1488 6.5 45.0 47.0
יוגב, בן 1416 6.5 40.5 42.5
46-48 רוזנשטיין, מקסים 2032 6 54.5 60.0
סוקולוב, יוני 1776 6 52.5 54.5
חזן, יותם 1543 6 49.0 51.0
49-50 וייסגור, אלון 1932 5.5 53.5 60.5
שילה, יקי 1420 5.5 49.0 54.0
51 צדקה דראל, אביתר 1400 5 47.0 49.0
52 וייס, עמרי 1710 4.5 45.0 49.0
53 ברנדס, רועי 1408 4 47.0 49.0
54 איש שלום, אורן 1500 3 35.5 39.5
55-57 שילה, מיכאל 1233 2 48.5 50.5
ברנדס, יוסי 1400 2 45.5 47.5
נאמן, טל 1571 2 19.5 27.5
58 נאמן, גל 1879 1 17.5 24.0


סך הכל רשמנו 297 השתתפויות.

מודה לצוות המארגן המנהל והשופט:
ניצן מזרחי,ויקטור פריידלס, בוריס קנלר, ארנון סרטנה, שי כדריה, יבגני לבנזוב, שמוליק יצחקי עודד רוס ורמי טל.
מודה לעבדי הבית: למנהלת ורה. למירה יפית,יוסי, שרלי ומרינה על עבודתם הקשה.
מודה לכל המדריכים ההורים ולכל המשתתפים!

להתראות בתחרויות הבאות!!!

רמי בקיש
"הטרגדיה של האישה היא כשהיא מתבגרת והופכת להיות כמו אמא שלה, הטרגדיה של הגבר היא כשהוא לא..." (אוסקר ויילד)
rami baquiche
משתמש חסר חיים
 
הודעות: 3483
הצטרף: 01/12/2004 00:54


חזור אל תחרויות בארץ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים