שלישי במרכז.ק בית השחמט מ9.10 ב18:30 שתי רמות פרסים כספיים!

ספרו על הצלחותיכם בתחרות האקטיבית האחרונה או מפלותיכם בתחרות ימי שלישי.

שלישי במרכז.ק בית השחמט מ9.10 ב18:30 שתי רמות פרסים כספיים!

הודעהעל ידי rami baquiche » 06/09/2018 14:44

שלישי במרכז קהילתי בית השחמט מ.2018 9.10 ב18:30 שתי רמות פרסים כספיים!



"סתו יום של חול" 2018 במרכז קהילתי בית השחמט ברמת-אביב !

במסגרת תחרויות הסתיו תתקים התחרות המרכזית והמסורתית בימי שלישי וכמו בסבבים הקודמים עם פרסים מוגדלים!

ימי שלישי: "כמיטב המסורת". תחרויות נושאות פרסים כספיים בשתי רמות: התחלת המשחקים ב18:30 מס' 1) ראשית: מעל מד- כושר 1800 מס' 2) משנית: מתחת למד- כושר 2000 מתאריך 9.10.2018 ועד 27.11.2018 ( לא כולל 30.10 בשל הבחירות לרשויות המקומיות)שבעה סיבובים שוויצרים בקצב 90 דקות לשחקן + 30 שניות למסע. למאחר מעל 60 דק' ירשם הפסד טכני. התחרויות תחשבנה למד כושר ישראלי ובינלאומי!

דמי השתתפות 160 ש"ח.לנוער , חיילים בחובה וסניורים 140 ש"ח. לחברי מרכז מרק 120 ש"ח. לאמנים בינלאומיים 80 ש"ח רבי אמנים-פטורים בהודעה מראש.
פרסים:
ראשית- פרס ראשון מובטח 2000 ש"ח וחריטת שם הזוכה על לוח המנצחים.
משנית-פרס ראשון 500 ש"ח ומגן
פרסים כספיים מובטחים למקום שני ושלישי בשתי הרמות לשחקן המפתיע לסניור המצטיין ולנער המצטיין!
15% מהמשתתפים יזכו בפרס.

תנאי הרשמה: התחרויות תחשבנה לצרכי דירוג ומד-כושר ישראלי ובינלאומי. ומחייבות פנקס מתחרה בר תוקף,למועד סיום התחרות , או לחילופין דמי דירוג תוספת 70 ש"ח למחיר התחרות

ההרשמה והתשלום לכל התחרויות מראש. אין שמירת מקומות ללא תשלום. טלפון להרשמה ותשלום 036436948, או במקום, טאגור 26 רמת-אביב תל-אביב

שמירת מקום לנרשמים עד 20 דקות לפני תחילת התחרות. ביום התחרות ההרשמה על בסיס מקום פנוי בלבד .
הנהלת המרכז שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים לפי שיקול דעתה.

נשמח מאוד לראותכם

צוות מרכז קהילתי בית השחמט מאחל לכולכם שנה טובה ומתוקה :)
"הטרגדיה של האישה היא כשהיא מתבגרת והופכת להיות כמו אמא שלה, הטרגדיה של הגבר היא כשהוא לא..." (אוסקר ויילד)
rami baquiche
משתמש חסר חיים
 
הודעות: 3502
הצטרף: 01/12/2004 00:54

הגרלת סיבוב 3 ראשית

הודעהעל ידי Oded Ross » 19/10/2018 23:17

ביום ג' 23.10 בשעה 18:30 (פרט למשחקו של שוצמן שמתחיל ב-18:45).

מכיוון שנותר משחק השלמה אחד בין אורנן בר-אור לאון צרפתי שיתקיים רק ביום ב', חוסר ההגינות בהגרלה לפי תוצאה צפויה שעשויה להיות לא נכונה והרצון לתת לכולם להתכונן בזמן סביר למשחקם הבא, להלן כל 3 ההגרלות האפשריות בהתאם לתוצאת משחק זה.
5 מתוך 17 המשחקים לא תלויים בתוצאה שלו (מסומנים בכחול בהגרלה הראשונה), וכמעט לכל שאר השחקנים יש לכל היותר 2 יריבים אפשריים.
לבן משמאל בכל ההגרלות.

ניצחון בר-אור:
1 Guz Ari 2 - 2 Shutzman Joseph
2 Inbal Nimrod 2 - 2 Itzhaky Shmuel (דחוי/מוקדם לבקשת הלבן)
3 Bar-Or Ornan 2 - 2 Philosoph Assi
4 Zilberman Yaacov 1½ - 1½ Ehrlich Roy
5 Vaisman Felix 1½ - 1½ Vladimirsky Mark
6 Kadria Shay 1½ - 1½ Lahav Michal (דחוי לבקשת השחור)
7 Kadria Avi 1½ - 1 Zalkind Konstantin
8 Bodenshtein Yair 1 - 1 Axelrod Arie
9 Shabtai Ran 1 - 1 Shwarchbard Zvi
10 Levi Or 1 - 1 Ben Ari Yannay (דחוי/מוקדם לבקשת הלבן)
11 Chachashvili Zuri 1 - 1 Smoliar Klim
(דחוי/מוקדם לבקשת הלבן)
12 Amit Eli 1 - 1 Levanzov Evgeny
13 Tal Rami 1 - ½ Caspi Gadi
14 Klevinskiy David ½ - ½ Neeman Gal
15 Volkov Yuri ½ - ½ Leor Ephraim
16 Levits Yuri 0 - ½ Homa Miky
17 Radion Slava 0 - 0 Alperovich Asher
18 Levi Guy 0 - 0 Feigenbaum Chen
Tsarfati Ohn 0 - - Bye


תיקו:
1 Philosoph Assi 2 - 2 Shutzman Joseph
2 Inbal Nimrod 2 - 2 Itzhaky Shmuel
3 Vaisman Felix 1½ - 2 Guz Ari
4 Zilberman Yaacov 1½ - 1½ Vladimirsky Mark
5 Bar-Or Ornan 1½ - 1½ Lahav Michal
6 Kadria Shay 1½ - 1½ Ehrlich Roy
7 Kadria Avi 1½ - 1 Zalkind Konstantin
8 Bodenshtein Yair 1 - 1 Axelrod Arie
9 Shabtai Ran 1 - 1 Shwarchbard Zvi
10 Levi Or 1 - 1 Ben Ari Yannay
11 Chachashvili Zuri 1 - 1 Smoliar Klim
12 Amit Eli 1 - 1 Levanzov Evgeny
13 Tal Rami 1 - ½ Caspi Gadi
14 Klevinskiy David ½ - ½ Leor Ephraim
15 Volkov Yuri ½ - ½ Homa Miky
16 Tsarfati Ohn ½ - ½ Neeman Gal
17 Levi Guy 0 - 0 Levits Yuri
18 Radion Slava 0 - 0 Alperovich Asher
Feigenbaum Chen 0 - - Bye


ניצחון צרפתי:
1 Philosoph Assi 2 - 2 Shutzman Joseph
2 Inbal Nimrod 2 - 2 Itzhaky Shmuel
3 Vaisman Felix 1½ - 2 Guz Ari
4 Zilberman Yaacov 1½ - 1½ Vladimirsky Mark
5 Kadria Shay 1½ - 1½ Lahav Michal
6 Kadria Avi 1½ - 1½ Ehrlich Roy
7 Zalkind Konstantin 1 - 1 Bodenshtein Yair
8 Tal Rami 1 - 1 Axelrod Arie
9 Shabtai Ran 1 - 1 Shwarchbard Zvi
10 Levi Or 1 - 1 Ben Ari Yannay
11 Chachashvili Zuri 1 - 1 Smoliar Klim
12 Amit Eli 1 - 1 Tsarfati Ohn
13 Bar-Or Ornan 1 - 1 Levanzov Evgeny
14 Klevinskiy David ½ - ½ Neeman Gal
15 Volkov Yuri ½ - ½ Leor Ephraim
16 Homa Miky ½ - ½ Caspi Gadi
17 Levi Guy 0 - 0 Levits Yuri
18 Radion Slava 0 - 0 Alperovich Asher
Feigenbaum Chen 0 - - Bye


הגרלת המשנית תפורסם לכל המאוחר ביום א', פה ו/או ב chess-results.com .
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל
 
הודעות: 8793
הצטרף: 30/11/2004 23:07
מיקום: קרית-אונו

Re: שלישי במרכז.ק בית השחמט מ9.10 ב18:30 שתי רמות פרסים כספיים!

הודעהעל ידי Oded Ross » 22/10/2018 18:35

בר-אור ניצח בהשלמה.

הגרלת הראשית (כפי שכתוב גם בהודעה הקודמת):
http://chess-results.com/tnr383371.aspx ... art=2&rd=3

משנית (פורסמה אתמול):
http://chess-results.com/tnr383370.aspx ... art=2&rd=3
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל
 
הודעות: 8793
הצטרף: 30/11/2004 23:07
מיקום: קרית-אונו

הגרלות סיבוב 5

הודעהעל ידי Oded Ross » 11/11/2018 20:12

יום ג' 13.11 בשעה 18:30.

ראשית:
http://chess-results.com/tnr383371.aspx ... art=2&rd=5

משחקים דחויים:
יצחקי - שוצמן (לבקשת הלבן; באופן חריג לא יתקיים לפני סיבוב 6 ויוגרל כתיקו)
גדי כספי - זלקינד (לבקשת השחור)

משנית:
עקב משחק השלמה בצמרת שיתקיים מחר, לאחריו תפורסם ההגרלה המלאה, להלן הגרלה חלקית (ברשימה זו לבן מימין):

וילקובסקי - עובדיה
וייסמן - מאמו (דחוי לבקשת שני השחקנים)
וינרסקי - גודוביץ'
מרכוס - עילם כהן (דחוי לבקשת שני השחקנים)
שילוח - דני חיים
משקובסקי - גביש (הוקדם לבקשת הלבן)
שמיר - גיל רון
שון גילר - גדות
בר-חי - פריברג
רוי גילר - יוגב
אברמוב - יונתן חזן
הובר - יותם חזן
שקד - אור שתיל
ביבי - צדקה דראל (דחוי לבקשת שני השחקנים)
ברנדס - גיא ולר (דחוי לבקשת השחור)
מוסרי - תום גולן
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל
 
הודעות: 8793
הצטרף: 30/11/2004 23:07
מיקום: קרית-אונו

הגרלות סיבוב 7 (אחרון)

הודעהעל ידי Oded Ross » 25/11/2018 15:31

ביום ג' 27.11 בשעה 18:30 (פרט למשחקו של פליקס וייסמן שיחל ב-19:00).

כפי שנעשה במקרה קודם ומכיוון שנותר משחק השלמה אחד בין שי כדריה לפליקס וייסמן שיתקיים מחר בערב, להלן כל 3 ההגרלות האפשריות בהתאם לתוצאת משחק זה.
רוב המשחקים לא תלויים בתוצאה שלו (מסומנים בכחול בהגרלה הראשונה), וכמעט לכל שאר השחקנים יש לכל היותר 2 יריבים אפשריים.
לבן משמאל בכל ההגרלות.

ניצחון כדריה:
1 Shutzman Joseph 5½ - 5 Shabtai Ran
2 Chachashvili Zuri 5 - 4½ Kadria Shay
3 Zilberman Yaacov 4 - 4 Bodenshtein Yair
4 Tal Rami 4 - 4 Itzhaky Shmuel
5 Guz Ari 3½ - 3½ Zalkind Konstantin
6 Axelrod Arie 3½ - 3½ Lahav Michal
7 Vaisman Felix 3½ - 3½ Alperovich Asher
8 Smoliar Klim 3½ - 3½ Ben Ari Yannay
9 Inbal Nimrod 3½ - 3 Philosoph Assi
10 Klevinskiy David 3 - 3 Ehrlich Roy
11 Amit Eli 2½ - 2½ Leor Ephraim
12 Bar-Or Ornan 2½ - 2½ Feigenbaum Chen
13 Vladimirsky Mark 2½ - 2½ Caspi Gadi
14 Neeman Gal 2½ - 2½ Volkov Yuri
15 Levi Or 2 - 2 Levits Yuri
16 Homa Miky 2 - 2 Shwarchbard Zvi
17 Levi Guy 1½ - 2 Kadria Avi
18 Tsarfati Ohn 1½ - ½ Radion Slava
Levanzov Evgeny 1½ - - Bye



תיקו:
1 Shutzman Joseph 5½ - 5 Shabtai Ran
2 Chachashvili Zuri 5 - 4 Vaisman Felix
3 Zilberman Yaacov 4 - 4 Bodenshtein Yair
4 Itzhaky Shmuel 4 - 4 Kadria Shay
5 Tal Rami 4 - 3½ Zalkind Konstantin
6 Axelrod Arie 3½ - 3½ Alperovich Asher
7 Smoliar Klim 3½ - 3½ Ben Ari Yannay
8 Guz Ari 3½ - 3½ Lahav Michal
9 Inbal Nimrod 3½ - 3 Philosoph Assi
10 Klevinskiy David 3 - 3 Ehrlich Roy
11 Amit Eli 2½ - 2½ Leor Ephraim
12 Bar-Or Ornan 2½ - 2½ Feigenbaum Chen
13 Vladimirsky Mark 2½ - 2½ Caspi Gadi
14 Neeman Gal 2½ - 2½ Volkov Yuri
15 Levi Or 2 - 2 Levits Yuri
16 Homa Miky 2 - 2 Shwarchbard Zvi
17 Levi Guy 1½ - 2 Kadria Avi
18 Tsarfati Ohn 1½ - ½ Radion Slava
Levanzov Evgeny 1½ - - Bye


ניצחון וייסמן:
1 Shutzman Joseph 5½ - 5 Shabtai Ran
2 Chachashvili Zuri 5 - 4½ Vaisman Felix
3 Zilberman Yaacov 4 - 4 Bodenshtein Yair
4 Tal Rami 4 - 4 Itzhaky Shmuel
5 Guz Ari 3½ - 3½ Zalkind Konstantin
6 Axelrod Arie 3½ - 3½ Kadria Shay
7 Smoliar Klim 3½ - 3½ Ben Ari Yannay
8 Inbal Nimrod 3½ - 3½ Lahav Michal
9 Philosoph Assi 3 - 3½ Alperovich Asher
10 Klevinskiy David 3 - 3 Ehrlich Roy
11 Amit Eli 2½ - 2½ Leor Ephraim
12 Bar-Or Ornan 2½ - 2½ Feigenbaum Chen
13 Vladimirsky Mark 2½ - 2½ Caspi Gadi
14 Neeman Gal 2½ - 2½ Volkov Yuri
15 Levi Or 2 - 2 Levits Yuri
16 Homa Miky 2 - 2 Shwarchbard Zvi
17 Levi Guy 1½ - 2 Kadria Avi
18 Tsarfati Ohn 1½ - ½ Radion Slava
Levanzov Evgeny 1½ - - Bye


הגרלת המשנית פורסמה כבר שלשום:
http://chess-results.com/tnr383370.aspx ... art=2&rd=7
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל
 
הודעות: 8793
הצטרף: 30/11/2004 23:07
מיקום: קרית-אונו

Re: שלישי במרכז.ק בית השחמט מ9.10 ב18:30 שתי רמות פרסים כספיים!

הודעהעל ידי Oded Ross » 26/11/2018 23:02

פליקס ניצח במשחק ההשלמה.

הגרלת הראשית:
http://chess-results.com/tnr383371.aspx ... art=2&rd=7

(שני הלוחות האחרונים בלבד השתנו לעומת הכתוב בהודעה הקודמת כי גיא לוי לא יכול להגיע)
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל
 
הודעות: 8793
הצטרף: 30/11/2004 23:07
מיקום: קרית-אונו


חזור אל תחרויות בארץ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים