פסטיבל ע"ש דב פורת - תחרות האקטיבי - 8-9/9 - פרסים כספיים!

ספרו על הצלחותיכם בתחרות האקטיבית האחרונה או מפלותיכם בתחרות ימי שלישי.

פסטיבל ע"ש דב פורת - תחרות האקטיבי - 8-9/9 - פרסים כספיים!

הודעהעל ידי Nir-Klar » 21/08/2018 21:49

פסטיבל דב פורת 2018 – שח מהיר
בחסות ראש העיר ישראל זינגר

שחקן/ית נכבד/ה

הנך מוזמן/ת לתחרות שח מהיר שתיערך במסגרת פסטיבל השחמט ע"ש דב פורת ז"ל,
במועדון השחמט רמת-גן, רח' מאיר בעל הנס 14.
התחרות תיערך בימים שבת-ראשון 8-9/9/2018 (כ"ח-כ"ט באלול, ערב ראש השנה).

התחרות תחולק ל-2 רמות:
ראשית – שחקנים בעלי מד-כושר 2100 ומעלה; משנית – שחקנים בעלי מד-כושר מתחת ל-2100.
שחקנים בעלי מד כושר בין 2000 ל-2100 רשאים לבחור בין 2 התחרויות.
שתי התחרויות ידווחו למד-כושר בינלאומי לשח מהיר.
כל המשתתפים נדרשים להיות בעלי כרטיס שחמטאי בתוקף!

קצב המשחקים: בשתי הרמות: 20 דק' לשחקן + תוספת של 5 שניות למסע.

לוח הזמנים:
התייצבות, גמר הרשמה מאוחרת – יום שבת עד השעה 9:30.
סיבובים 1-4 – יום שבת 8/9 החל משעה 10:00.
סיבובים 5-9 – יום א' 9/9 החל משעה 9:30.

הפרסים יחולקו לפי הפירוט הבא:

ברמה הראשית:
מקום 1 – 5000 ₪ + גביע; מקום 2 – 4000 ₪; מקום 3 – 3000 ₪; מקום 4 – 2000 ₪;
מקום 5 – 1400 ₪; מקום 6 – 1000 ₪; מקום 7 – 800 ₪; מקום 8 – 600 ₪;
שחקן מצטיין עד מד-כושר 2400 – 500 ₪
שחקן מצטיין עד מד-כושר 2200 – 400 ₪
שחקן מפתיע – 300 ₪; שחקנית מצטיינת, גמלאי מצטיין – 250 ₪

ברמה המשנית:
מקום 1 – 2500 ₪ + גביע; מקום 2 – 1500 ₪; מקום 3 – 1000 ₪; מקום 4 – 700 ₪;
מקום 5 – 500 ₪; מקום 6 – 300 ₪
שחקן מצטיין עד מד-כושר 1900, 1700 – 250 ₪
שחקן מפתיע, מצטיין מועדון ר"ג – 250 ₪

במקרה של שוויון נקודות הפרסים למקומות הראשונים יחולקו בשיטת הורט (חצי מסכום הפרס יחולק שווה בשווה וחצי לפי בוכהולץ קאט-1). פרס המפתיע ייקבע לפי עליה צפויה במד-כושר.
הפרסים בכ"א מהקטגוריות מותנים בכך שיהיו לפחות 6 שחקנים בכל קטגוריה! (גמלאים ונשים – 5 שחקנים)
הנהלת התחרות שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים במידת הצורך.
הפרסים יחולקו מיד בתום התחרות!

הרשמה ודמי השתתפות:
ראשית – 180 ₪; חברי המועדון – 160 ₪; אב"ל - 60 ₪, ר"א – פטורים מתשלום בהרשמה מראש בלבד.
משנית – 160 ₪; חברי המועדון – 140 ₪.
30 ₪ הנחה תינתן למשתתפי תחרות הנוער שישלמו מראש לתחרות השח המהיר.

תאריך אחרון לרישום מוקדם: יום ו' 7/9/18 בשעה 14:00. הרשמה מראש ללא תשלום אינה תקפה!
שימו לב! הרשמה לאחר מועד הרישום המוקדם כרוכה בתוספת של 20 ₪!
ביום התחרות ניתן יהיה להירשם עד חצי שעה לפני התחלת הסיבוב הראשון על בסיס מקום פנוי בלבד.
יש להבטיח את מקומכם ע"י הרשמה בכרטיס אשראי בכתובת:
https://www.ezpay.co.il/Payment.aspx?id=15467
בתחתית העמוד בהערות יש לציין לאיזו רמה נרשמים ואם מעוניינים לשחק גם בתחרות הנוער או בבזק.

לבירורים:
ניר קלאר [email protected], טל. 054-5544035 (עדיף במייל)
נערך לאחרונה על ידי Nir-Klar בתאריך 09/09/2018 15:03, נערך פעם אחת בסך הכל.
Nir-Klar
משתמש קבוע
 
הודעות: 486
הצטרף: 19/12/2004 20:41

Re: פסטיבל ע"ש דב פורת - תחרות האקטיבי - 8-9/9 - פרסים כספיים!

הודעהעל ידי Nir-Klar » 29/08/2018 18:22

רשימת משתתפים עדכנית ל3.9.18
1.|דן צולר, |2506
2.|סער דרורי, |2429
3.|יהונתן בקלצ'וק, |2466
4.|איליה סמירין, |2594
5.|איליה חמלניקר, |2499
6.|אלון מינדלין, |2499
7.|ויטלי גולוד, |2531
8.|טל בראון, |2540
9.|אביטל בורוחובסקי, |2526
10.|נימרוד ויינברג, |2413
11.|אורי כוכבי, |2200
12.|דוד גורודצקי, |2504
13.|מתן גורודצקי, |2242
14.|פיטר גוחבט, |2316
15.|מיכאל רויז, |2631
16.|יאיר בודנשטיין, |2032
17.|איתמר אהרנוביץ, |2328
18.|אופיר אהרון, |2324
19.|ערן אופיר, |2219
20.|יונתן אוריצקי, |2015
21.|רומן בר, |2502
22.|יואב מיליקוו, |2245
23.|אלי מיליקוו, |2180
24.|דן דרורי, |2176
25.|אורי יניב, |2044
26.|אלכס פינקל, |2400
27.|יהלי סוקולובסקי, |2150
28.|עידו בן ארצי, |2375
29.|עידן אדר, |2163
30.|מתן פולג, |2231
31.|קובי סיון, |2316
32.|פבל צ'רנומורדיק, |2296
33.|בני איזנברג, |2152
34.|ארקדי ברונשטיין, |2181
35.|אייל גביזון, |2214
36.|דן טרטטוביץ, |2220
37.|יגור סטוליארסקי, |2049
38.|ליאור מוסיוק, |2200
39.|קפר איליגוייב, |2325
40.|ניסים איליאגוייב, |2376
41.|דניאל איליאגוייב, |2152
42.|אסף גורשטיין, |2096
43.|יונתן ניסים, |2107
44.|יהב עמנואל, |2248

משנית:
1.|קלים סמוליאר, |1961
2.|עמיחי סובל, |1700
3.|אלון סובל, |1879
4.|עידו סובל, |1836
5.|יוסף גוחבט, |1583
6.|רון אופיר, |1939
7.|אשר אלפרוביץ, |1954
8.|ליאם טל-שחר, |1872
9.|אלעד כהן, |1789
10.|יובל שטיימן, |1767
11.|הודא קאסם, |1775
12.|מודי קאסם, |1604
13.|אדריאן מרקוביץ, |1970
14.|יעקב סוקולינסקי, |2024
15.|גל גביזון, |1496
16.|דוד בולוקבשטיין, |1963
17.|יעל פדרובסקי, |1738
18.|עדי פדרובסקי, |2081
19.|גל שפירא, |1900
20.|עידו רשף, |1520
21.|מאיה תדמור, |1655
22.|איל נוי, |1943
23.|עמית לנדאו, |2044
24.|זוהר לוי, |1976
25.|ג'ייסון לאור, |1388
Nir-Klar
משתמש קבוע
 
הודעות: 486
הצטרף: 19/12/2004 20:41


חזור אל תחרויות בארץ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים