1 נגד 100

כאן ניתן לבלבל את המוח על שלל השטויות שיש לכם להגיד...

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15, hadari

1 נגד 100

הודעהעל ידי נקאמורה » 09/05/2007 07:07

אתמול יצא לי לחזות בשעשועון החדש בהנחיית אברי גלעד. אחת התוכניות השוות ביותר. הרעיון הוא ששואלים מישהו שאלות והוא צריך לענת עליהם. כל פעם שמישהו מהמאה שנגדו לא יודע את התשובה מעיפים אותו, והמתמודד מקבל כסף על כל מי שהוא מעיף. אחרי 4 שאלות יש לו תמיד אפשרות לפרוש עם הכסף או להמשיך לשחק (אבל הוא חייב להחליט לפני השאלה הבאה ולא באמצע). כמו כן יש 2 גלגלי הצלה, הראשון נותן לו אפשרות לשאול מישהו מהמאה לגבי תשובה כלשהיא, והשני מביא לו 2 אנשים שאחד טעה ואחד צדק והוא יכול לדבר איתם.

אם כל המאה עפים, אז הוא זוכה במליון שקל. אם הוא טועה בשלב כלשהוא הוא נשאר בלי כלום, ואלה מהמאה ששרדו מתחלקים בכסף שהוא הרוויח עד כה.

זה מצחיק במיוחד, כי יש שם קבוצות של מורים, אסטרו פיזיקאים, אופנוענים, ורואים שאחרי 3 שאלות כל המורים כבר בחוץ :D הכי מצחיק הוא שאנשים שם טועים בשאלה הראשונה, כמו מי היתה אשתו של בן גוריון או איזה חיה לא מופיעה בדירה להשכיר.

בכל אופן לדעתי זה אחת התוכניות השוות, ודויטש דרך משל היה יכול לגרוף שם כסף רב :cool:

*עריכה, נא להעביר לצעירים (לא שמתי לב איפה אני נמצא :cool: ).
אתר שחמט מעניין שבו ניתן לשחק גם בהתכתבות:

http://www.chesscircle.net/
נקאמורה
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי אלכס פנוב » 09/05/2007 07:16

אני מניאק אם לא טעית בשאלה "בבוקר לח בשנת התרל"ח " :P
LOVE IS A NAME, SEX IS A GAME.
FORGET THE NAME AND PLAY THE GAME
אלכס פנוב
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי נקאמורה » 09/05/2007 07:38

דווקא בזה לא טעיתי, ומסיבה פשוטה היום זה תשס משהו, אז תרלח זה בערך לפני 130 שנה. 1878 היה הכי קרוב להערכה זו, ולכן צדקתי.

אבל טעיתי בשאלות אחרות (יותר נכון לא היה לי מושג, והסיכוי לנחש הוא רק 1 ל3).

מה שמצחיק הוא שהיא נעזרה בקהל, אחד זרק ניחוש פרוע ולא היה לו שום מושג מה הוא עושה, והשני חשב שהוא יודע אבל הוא בסוף טעה. וכך הלכו להם 43 אלף שקלים.

מעניין, הרמה של המאה לא כזאת גבוהה. כאילו לקחו אנשים מהרחוב (ואלה שבאמת יודעים משהו (לדוגמא אסטרו פיזיקאים) תמיד ייפלו באיזה שאלה מפגרת על בריטני ספירס :lol:

נקאמורה
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי יהודה » 09/05/2007 09:27

guy liebman כתב:דווקא בזה לא טעיתי, ומסיבה פשוטה היום זה תשס משהו, אז תרלח זה בערך לפני 130 שנה. 1878 היה הכי קרוב להערכה זו, ולכן צדקתי.

אבל טעיתי בשאלות אחרות (יותר נכון לא היה לי מושג, והסיכוי לנחש הוא רק 1 ל3).

מה שמצחיק הוא שהיא נעזרה בקהל, אחד זרק ניחוש פרוע ולא היה לו שום מושג מה הוא עושה, והשני חשב שהוא יודע אבל הוא בסוף טעה. וכך הלכו להם 43 אלף שקלים.

מעניין, הרמה של המאה לא כזאת גבוהה. כאילו לקחו אנשים מהרחוב (ואלה שבאמת יודעים משהו (לדוגמא אסטרו פיזיקאים) תמיד ייפלו באיזה שאלה מפגרת על בריטני ספירס :lol:

גיא, השנה עכשיו היא תשסד, כפי שיכולת להבין לבד :lol: , רק שה'ד' קצת מקוצרת...

הבוקר ההוא זה אמור להיות איזה שיר על הקמת פ"ת...
תחשוב על המשמעות של הדברים שאתה עושה!!!
יהודה
אחראי

הודעהעל ידי Oded Ross » 09/05/2007 14:24

הבלדה על יואל מוישה סלומון (לא קרוב של דני-דג ככל הידוע לי :lol: ).
תוכנית מעניינת. אני מסכים עם המשפט האחרון של ליבמן.
לדעתי עם שתי העזרות והשאלות שהיו הייתי לוקח שם 75 אלף כמו המשתתף הראשון. השאלות סבירות ברמתן.
גיא, למה הבאת דווקא את דויטש בתור דוגמה למי שהיה מרוויח שם הרבה כסף? נראה לי שגינצ או דורון הם דוגמאות יותר טובות...
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי יהודה » 10/05/2007 07:45

Oded Ross כתב:הבלדה על יואל מוישה סלומון (לא קרוב של דני-דג ככל הידוע לי :lol: ).
תוכנית מעניינת. אני מסכים עם המשפט האחרון של ליבמן.
לדעתי עם שתי העזרות והשאלות שהיו הייתי לוקח שם 75 אלף כמו המשתתף הראשון. השאלות סבירות ברמתן.
גיא, למה הבאת דווקא את דויטש בתור דוגמה למי שהיה מרוויח שם הרבה כסף? נראה לי שגינצ או דורון הם דוגמאות יותר טובות...

הוא התכוון לדורון, אבל הוא התבלבל...
תחשוב על המשמעות של הדברים שאתה עושה!!!
יהודה
אחראי

הודעהעל ידי נקאמורה » 16/05/2007 07:25

היום למשל היתה מישהי שכמעט הגיעה למליון. נשארו 6 אנשים, אבל אז היא פרשה כי לא נותרו לה גלגלי הצלה. חבל :oops:

נקאמורה
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי Oded Ross » 16/05/2007 17:27

זה היה מקרי. גם אני, כמו רוב השוגים שנשארו מה-100 (31 מ-37!), הייתי בטוח שהתשובה לשאלה על מזכ"ל ההסתדרות היתה יצחק בן-אהרון (ועוד יותר אחרי גלגל ההצלה כשנראה שהבחור שעובד במשרד הממשלתי ענה תשובה נכונה ואז בהסבר ניסה לגרום לה לחשוב שהוא טועה כדי לקחת את הכסף).
גם כשנשארים רק 6 אנשים, בשביל לקחת את המיליון היא צריכה לדעת עוד כמה תשובות וגם שהם יטעו. כדי להעיף את כל השישה סביר להניח שהיא תצטרך לפחות עוד 2-3 שאלות ולא אחת (הרמה של אלה שנשארו מן הסתם עולה).
וכאן בניגוד למיליונר אין "נקודות עצירה" וחשוב יותר אי-אפשר לראות את השאלה ואז להחליט אם עונים עליה או לא.
קשה לי להאמין שנראה מישהו שם לוקח את כל הקופה.
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי Miki » 30/05/2007 23:13

טוב בגלל שהפורום חזר רציתי לשאול פה איזה שאלה ...

נראה לי בתוכנית לפני הקודמת היו שחקני שחמט ב1 נגד 100.. יש למישהו מושג מי אלה היו ?

סתם מסקרן אותי.. פשוט לא ראיתי את ההתחלה של התוכנית.
You Don't Know Enough To Know How Much You Don't Know.
Miki
משתמש קבוע

הודעהעל ידי איתי ז. » 30/05/2007 23:23

אני רק יודע שהיה מועמד לאמן שנפל כי הוא לא ידע שב"שיר הפרחה" מה שלא בא לה זה: ג. עליו.
"זה מסע מאוד כבשי. מסע טיפוסי של כבש" - הכהן הגדול
איתי ז.
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Oded Ross » 31/05/2007 11:33

Miki כתב:טוב בגלל שהפורום חזר רציתי לשאול פה איזה שאלה ...

נראה לי בתוכנית לפני הקודמת היו שחקני שחמט ב1 נגד 100.. יש למישהו מושג מי אלה היו ?

סתם מסקרן אותי.. פשוט לא ראיתי את ההתחלה של התוכנית.

ניק קופלוף (היה בין ה-10 שנשארו מול המתמודד הראשון באותה תוכנית), בלה אטנילוב ועוד שניים שלא זיהיתי (עם אחד מהם אפילו דיברו כמו שאיתי כתב אבל אין לי מושג מי זה). אני אברר מתישהו עם ניק מי היו שני האחרים...
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי נקאמורה » 04/06/2007 09:43

אתמול הרמה היתה נמוכה בצורה בלתי רגילה. חבל מאוד.
עדיין היו כמה קטעים מצחיקים :cool:

נקאמורה
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי Oded Ross » 04/06/2007 15:50

מעניין איך נערכים המיונים לתוכנית הזאת, המתמודד האחרון היה פשוט עלוב :x
בשאלה על השטרות (שלמרות שחשבתי נכון אני חייב להודות שלא הייתי בטוח בתשובה אליה :oops: ) כששחף סגל שאלה שניים מהקהל אז זה שענה נכון (יובל מקרית-אונו) היה אחד שלמד איתי בתיכון. טיפוס די מעצבן האמת, אבל מה - גאון (וזה לא משהו שאני אומר על הרבה אנשים). היה מעניין לראות אותו בצד השני (הכוונה איך הוא היה מצליח כאחד נגד ה-100 ולא להפך).

ולא ממש משתלם להיות בין ה-100 בתוכנית הזאת - הנה, גם בתוכנית הכי גרועה, כששני מתחרים נפלו, אלה שנשארו פעמיים הרוויחו יחד כ-540 ש"ח, ללא ספק סכום עצום, שאולי מכסה להם יום עבודה...
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי נקאמורה » 03/07/2007 17:07

מסתבר שיש את זה גם בטלוויזיה.

שיחקתי קצת עם אבא שלי והגענו ל 8 יריבים ו165 אלף שקל.

מאחר שזה לא כסף אמיתי ניסינו להגיע למליון אבל לא ידענו מה המטבע של מאוריטניה (התשובה אגב זה אוגיה).

בשלבים האלה השאלות הם באמת קשות. למשל, מי אמר יש שופטים בירושליים?

התשובה היא בגין. כל-כך קל ליפול בשאלות האלה אבל חפיף, תמיד אפשר להתחיל חדש, המחיר הוא 5 שקל ליום או 20 לחודש. לא ביג דיל בכלל.

אם אני אצליח אי פעם לקחת את המליון אני אספר. מצד שני זה לא לגמרי ריאלי, המחשב צריך להחליט כמה טעו אבל עדיין נחמד :cool:

נקאמורה
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי SIMOND15 » 04/07/2007 16:41

אם אתה לא יודע משהו אז תבדוק בגוגל(או שיש שם זמן?)
בכל מקרה למה לשלם כשיש את זה באינטרנט בחינם,ונגד אנשים אמיתיים שזה הרבה יותר כיף
ראשון לציון אימפריה!

תמונה
SIMOND15
אחראי

הבא

חזור אל צעירים וצעירים במוחם

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים