מיהו "הפז" האמיתי של הפורום?

כאן ניתן לבלבל את המוח על שלל השטויות שיש לכם להגיד...

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15, hadari

הודעהעל ידי פז » 02/11/2012 15:06

Uri Blass כתב:
פז כתב:
Paz Avineri כתב:אני חושב שכבר סיכמנו את הטעות של מאיר פז. אבל אפשר תמיד לסכם שוב, ולהגיד שוב שהוא טועה, אבל יש חיים אחרים להתקדם אליהם, טעויות אחרות לסכם. ושוב, מדובר על אורי זק. :)

אבינרי.

היכן הפז טעה???

הפז טעה שכתב ז'ק במקום זק

יש אורי זק ויש אוריאל ז'ק ואם אתה כותב ז'ק שאתה מתכוון לאורי זק אז מדובר בטעות.

הטעות היא בגרש!
אני יכול להרגיע את האבינרי שהכוונה הייתה ל אורי זק והטעות הייתה בגרש.
פז
זומבי

Re: מוקדמות אליפות הארץ

הודעהעל ידי Paz Avineri » 02/11/2012 23:04

אני ממש לא מרוצה מ-"האבינרי" שלך... אני מעדיף שתקרא לי אפילו הפז2! האמת היא ששאלתי את עודד איך הוא חושב שאתה תקרא לי, כי האבינרי נשמע רע, אז אולי "המעתיקן" או משהו כזה...
ושוב, אפשר להגיד שוב שטעית :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P וזה מה שחשוב. שטעית :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Paz Avineri
משתמש קבוע

הודעהעל ידי פז » 03/11/2012 09:41

ההודעה נמחקה לבקשת השלטונות
נערך לאחרונה על ידי פז בתאריך 03/11/2012 11:56, נערך פעם אחת בסך הכל.
פז
זומבי

הודעהעל ידי Uri Blass » 03/11/2012 10:03

השילוב של אבי ונר מזכיר לי את השם אבי דורנר
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי stav brener » 03/11/2012 23:20

Paz Avineri כתב:אני ממש לא מרוצה מ-"האבינרי" שלך... אני מעדיף שתקרא לי אפילו הפז2! האמת היא ששאלתי את עודד איך הוא חושב שאתה תקרא לי, כי האבינרי נשמע רע, אז אולי "המעתיקן" או משהו כזה...
ושוב, אפשר להגיד שוב שטעית :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P וזה מה שחשוב. שטעית :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

שרפתי לי את המוח מרוב סמיילים ... :evil: :evil:
"אפילו אם אתה יודע אלף דברים, אל תתבייש לשאול את זה שיודע דבר אחד..."
stav brener
משתמש קבוע

הודעהעל ידי שמוליק » 06/11/2012 08:24

Oded Ross כתב:
Paz Avineri כתב:אני ממש לא מרוצה מ-"האבינרי" שלך... אני מעדיף שתקרא לי אפילו הפז2!

הנה ההופעה המפורסמת ביותר של הפז2!(!) :)
http://www.chessvibes.com/reviews/revie ... -vs-karpov

פז2 המדובר הוא מסע מדהים .
מן הסתם קספארוב היה :shock:
שמוליק
משתמש חסר חיים

Re: מוקדמות אליפות הארץ לגילאי 9-15

הודעהעל ידי פז » 06/11/2012 13:50

אני מתבונן מהצד ולא מבין!

חברים,

אין פז1 ואין פז2 ואין פז3 !!!

יש רק פז אחד והוא הפז!
פז
זומבי

הודעהעל ידי Uri Blass » 06/11/2012 15:15

פז, מה לא ברור לך?

בשחמט אפשר לכתוב פז1 או פז2 או פז3 או פז4 או פז5 או פז6 או פז7 או פז8 בהתאם לערוגה בטור ז אליה מזיזים את הפרש.

אגב יש כמה פזים.

יש מאיר פז
יש פז מגן
יש פז אבינרי
כולם כותבים או כתבו בפורום,ועם כולם יצא לי לשחק שחמט במסגרת תחרותית(אם כי עם פז אבינרי היה מדובר רק באקטיבי).
אני הכרתי גם שחקן שחמט אחר בשם פז הולנדר שמזמן פרש משחמט.
Uri Blass
אחראי

הודעהעל ידי Super Pat Sir » 06/11/2012 16:55

Uri Blass כתב:פז, מה לא ברור לך?

בשחמט אפשר לכתוב פז1 או פז2 או פז3 או פז4 או פז5 או פז6 או פז7 או פז8 בהתאם לערוגה בטור ז אליה מזיזים את הפרש.

אגב יש כמה פזים.

יש מאיר פז
יש פז מגן
יש פז אבינרי
כולם כותבים או כתבו בפורום,ועם כולם יצא לי לשחק שחמט במסגרת תחרותית(אם כי עם פז אבינרי היה מדובר רק באקטיבי).
אני הכרתי גם שחקן שחמט אחר בשם פז הולנדר שמזמן פרש משחמט.

וכאן עוד מספר "פזים" :

http://www.chess.022.co.il/BRPortal/br/ ... arc=181204

איני יודע האם מי מהם כתב כתב או שיחק נגד אורי.
Super Pat Sir
זומבי

הודעהעל ידי פז » 06/11/2012 21:56

משה,

תגיד את האמת ,
מבין כל "הפזים" את מי אתה הכי אוהב?
פז
זומבי

הודעהעל ידי Paz Avineri » 06/11/2012 23:17

אותי!!!!
יש רק פז אחד, אחד ומיוחד, כי הפז האחד והמיוחד רושם עכשיו, הפז האחד, הפז הנחמד, הנדיב בסמיילים. הפז הראשון, הפז המקורי, הפז עם הסמילי הכי מגניב :cool: . אני האחד המיוחד האמיתי, וכל השאר זיוף טפשי :!: :!: על זה אאבק, כי זה הוא אני, פז הוא אני, ופז הוא שמי.
משפט מעורר מחשבה עם אפשרויות רבות לפיענוח, אבל אכתוב רק פיענוח אחד-
״אני אתה, אתה אני״, מאת פז אבינרי, הפז האמיתי
יש או אין, זה לא מעניין, כי ברור לכולם, מי הכי בעולם, מכל הפזים ומכל המשניים, הפז שאני, הוא האמיתי.
אה, טעית בכותרת, והנה עוד דבר שניתן לסכם... מתאימה פה כותרת אחרת..
ונחשו מי כתב את זה-
הפז
לא שהוא פרץ לי לחשבון, אבל אני גנב שמות. מעכשיו אני הוא הפז, והוא יכול להיות הז. לקחתי לו את הפה, הוא לא יכול לדבר...
Paz Avineri
משתמש קבוע

הודעהעל ידי פז » 07/11/2012 22:19

lior gal כתב:הפז עם הסמיילי :P , כל הכבוד על ההברקה של פז2 מעולה :!:
מאיר, קורא לך לעבור לשמך הפרטי ולתת מקום לדור הצעיר.

לא תופתע לשמוע שהקריאה נופלת על אוזניים ערלות
פז
זומבי

חזור אל צעירים וצעירים במוחם

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 6 אורחים