סמיילים בשביל פז אבינרי

כאן ניתן לבלבל את המוח על שלל השטויות שיש לכם להגיד...

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15, hadari

סמיילים

הודעהעל ידי Paz Avineri » 05/07/2012 09:19

Oded Ross כתב:וכשהיה נדמה לי שאתה הולך לסיים את ההודעה באופן פחות או יותר סטנדרטי, שוב הצלחת להפתיע בשתי השורות האחרונות

Oded Ross כתב:לפי הסדר: כן (אין סיבוב באותו שבוע כמו שאפשר לראות מהתאריכים), כן (לא יחברו), כן, לא, וגם אני לא מסוגל לסיים הודעות כמו פז (או לחקות את בקר) אז אין תגובה על המשפט האחרון :wink:

אריאל לוצקי כתב:אני לא מסוגל לסיים כמו פז אז פשוט אני ארשום משפט שבקר אמר לנו בסבב הקיץ הקודם:

" מה זה שוק פה !!! איפה אתם חושבים שאתם נמצאים!!!!!

האם זאת הפתעה טובה :?: כדי לך :!: ואת המילה "סטנדרטי" לא קראתי/שמעתי הרבה זמן כשזה בקשר אלי, אז גם אם זה בשלילה, אל תופתע. ראה הוזהרת! אסיים באופן יחסית קבוע באופן (כך אתה קורא לו) "מפתיע" :twisted:
מה הבעיה לסיים הודעות כמוני :?: :cry: :cry: :cry: כלומר, לא מזיז לי! :cool: :cool: :cool: ( :mrgreen: )
אומר לך אותו דבר (ההודעה הנ"ל)
ובקשר למשפטו של בקר:
:) + :| :2 (חבל שאין פו את הסמיילי הזה, ורשמתי מימין לשמאל כי ככה זה בשפת הסמיילים :!: בקיצור, ראיתי משפטים טובים יותר)
דרך אגב, מה שאני אוהב בסמיילים זה שיש להם מספר משמעויות. לדוגמא, המקרא הנמצא לטמה:
:D = יום מאוד שמח
:) = יום נחמד
:( = יום שיותר קשור לרגשות, ולא כל אחד היה חושב שזה יום :( . לדוגמא: אם איטליה היתה מנצחת את ספרד (אני יודע במקרה שהיה 4:0 לספרד, לא מתוך עניין) אז לא היה לי יום :( וגם כשספרד ניצחה, עדיין לא היה לי :(
:o = יום מלא הפתעות
:shock: = יום שגרם לך להיות בשוק
:? = יום שאתה לא בטוח לגביו
:cool: = יום מלא כיף, הרפתקאות או סיכונים בטוחים (הכי כיף, מדבר מנסיון)
:lol: = יום שגרם לך לצחוק הרבה (אני מקווה שלחלקכם יש את היום הזה בזכותי, אבל אני מניח שלא)
:x = יום שמישהו/י רימה/תה אתכם, התעצבנות יתר בעבודה/בית ספר וכו'
:P = יום בעיקר של בנות (אפשר להבין ע"פ המילה)- פיטפוטים, ריכולים וכו'
:oops: = יום שהובכת מין הפח אל הפחת (הכוונה היא ההפך, שהובכת רק יותר ויותר, אך זה מתאים למצבך)
:cry: = יום שהוא בד"כ שילוב של הרבה מאד :( וקצת :o ו :shock: , וכדי להמנע (לא שאנו שולטים, כי דבר כזה יכול להיות מוות) ממצב זה אם אפשר
:evil: = יכול להיות מאוד :x ויכול להיות גם סמיילי שאין פה! 666 (השטן, למי שלא יודע)
:twisted: = יום שלא קורה הרבה, בד"כ מסיבה כלשהיא, כי לא רוצים להרוג מישהו כל יום (אני מקווה שאתם לא)
:roll: = יום שאתה חושב שאתה רוצה למות(אני משתמש בסמיילי זה כי אין פה סמיילי מתאים)ממשהו שמישהו אמר.למשל:המורה שלי לתנ"ך שאל אותי למה אינני משקיע (באותו זמן זה היה סוף השנה, והוא אמר שאין לו בעיה שנגיד את האמת), ואמרתי לו שאני לא חושב שזה מקצוע חשוב (אז הוא חפר לי הרבה, מה שזכרתי זה 60 בתנ"ך 100 בחשבון ו100 באנגלית, (כנראה דיבר על ממוצע), למרות שבפועל נתן לי 80) אז בקיצור, הסברו שעמם אותי מוות
:wink: = יום שהתהפך, לטובה בלבד יום זה יכול להיות גם יום רגוע, לדוגמא: אתה חושב שאתה מאחר לתחרות שחמט (לא מדבר מנסיון, כל מקרה הקשור למציאות הינו מקרי בלבד) ולא הודעת, ובסוף נותנים לך פרס על זה שהקדמת
:!: = יום חשוב
:?: = יום שבו הכל פתוח, אתה קצת לחוץ
:idea: (זה עומד להיות קשה) =יש לך רעיון שלא תמיד לטובת הזולת, אך פותר אותך ממשהו
:arrow: זה אני לא יכול :!: זה קשה מדי :evil: (שימו לב שזה לא חייב להיות יום, זו לא המשמעות היחידה של סמיילים, ממש לא...)
:| = יום לא מעניין, רגיל לגמרי
:mrgreen: = יום מוזר, שאתה עושה דברים מוזרים ומצחיקים (רק לפעמים) כמו בוכק, שזה שילוב של :cry: ו :lol:
ולסיום, השתמשו במקרא זה, הוא יעזור לכם המון!
Paz Avineri
משתמש קבוע

Re: אליפות הקיץ של גבעתיים - החל מ-8.7

הודעהעל ידי אריאל לוצקי » 05/07/2012 09:24

Paz Avineri כתב:
Oded Ross כתב:וכשהיה נדמה לי שאתה הולך לסיים את ההודעה באופן פחות או יותר סטנדרטי, שוב הצלחת להפתיע בשתי השורות האחרונות

Oded Ross כתב:לפי הסדר: כן (אין סיבוב באותו שבוע כמו שאפשר לראות מהתאריכים), כן (לא יחברו), כן, לא, וגם אני לא מסוגל לסיים הודעות כמו פז (או לחקות את בקר) אז אין תגובה על המשפט האחרון :wink:

אריאל לוצקי כתב:אני לא מסוגל לסיים כמו פז אז פשוט אני ארשום משפט שבקר אמר לנו בסבב הקיץ הקודם:

" מה זה שוק פה !!! איפה אתם חושבים שאתם נמצאים!!!!!

האם זאת הפתעה טובה :?: כדי לך :!: ואת המילה "סטנדרטי" לא קראתי/שמעתי הרבה זמן כשזה בקשר אלי, אז גם אם זה בשלילה, אל תופתע. ראה הוזהרת! אסיים באופן יחסית קבוע באופן (כך אתה קורא לו) "מפתיע" :twisted:
מה הבעיה לסיים הודעות כמוני :?: :cry: :cry: :cry: כלומר, לא מזיז לי! :cool: :cool: :cool: ( :mrgreen: )
אומר לך אותו דבר (ההודעה הנ"ל)
ובקשר למשפטו של בקר:
:) + :| :2 (חבל שאין פו את הסמיילי הזה, ורשמתי מימין לשמאל כי ככה זה בשפת הסמיילים :!: בקיצור, ראיתי משפטים טובים יותר)
דרך אגב, מה שאני אוהב בסמיילים זה שיש להם מספר משמעויות. לדוגמא, המקרא הנמצא לטמה:
:D = יום מאוד שמח
:) = יום נחמד
:( = יום שיותר קשור לרגשות, ולא כל אחד היה חושב שזה יום :( . לדוגמא: אם איטליה היתה מנצחת את ספרד (אני יודע במקרה שהיה 4:0 לספרד, לא מתוך עניין) אז לא היה לי יום :( וגם כשספרד ניצחה, עדיין לא היה לי :(
:o = יום מלא הפתעות
:shock: = יום שגרם לך להיות בשוק
:? = יום שאתה לא בטוח לגביו
:cool: = יום מלא כיף, הרפתקאות או סיכונים בטוחים (הכי כיף, מדבר מנסיון)
:lol: = יום שגרם לך לצחוק הרבה (אני מקווה שלחלקכם יש את היום הזה בזכותי, אבל אני מניח שלא)
:x = יום שמישהו/י רימה/תה אתכם, התעצבנות יתר בעבודה/בית ספר וכו'
:P = יום בעיקר של בנות (אפשר להבין ע"פ המילה)- פיטפוטים, ריכולים וכו'
:oops: = יום שהובכת מין הפח אל הפחת (הכוונה היא ההפך, שהובכת רק יותר ויותר, אך זה מתאים למצבך)
:cry: = יום שהוא בד"כ שילוב של הרבה מאד :( וקצת :o ו :shock: , וכדי להמנע (לא שאנו שולטים, כי דבר כזה יכול להיות מוות) ממצב זה אם אפשר
:evil: = יכול להיות מאוד :x ויכול להיות גם סמיילי שאין פה! 666 (השטן, למי שלא יודע)
:twisted: = יום שלא קורה הרבה, בד"כ מסיבה כלשהיא, כי לא רוצים להרוג מישהו כל יום (אני מקווה שאתם לא)
:roll: = יום שאתה חושב שאתה רוצה למות(אני משתמש בסמיילי זה כי אין פה סמיילי מתאים)ממשהו שמישהו אמר.למשל:המורה שלי לתנ"ך שאל אותי למה אינני משקיע (באותו זמן זה היה סוף השנה, והוא אמר שאין לו בעיה שנגיד את האמת), ואמרתי לו שאני לא חושב שזה מקצוע חשוב (אז הוא חפר לי הרבה, מה שזכרתי זה 60 בתנ"ך 100 בחשבון ו100 באנגלית, (כנראה דיבר על ממוצע), למרות שבפועל נתן לי 80) אז בקיצור, הסברו שעמם אותי מוות
:wink: = יום שהתהפך, לטובה בלבד יום זה יכול להיות גם יום רגוע, לדוגמא: אתה חושב שאתה מאחר לתחרות שחמט (לא מדבר מנסיון, כל מקרה הקשור למציאות הינו מקרי בלבד) ולא הודעת, ובסוף נותנים לך פרס על זה שהקדמת
:!: = יום חשוב
:?: = יום שבו הכל פתוח, אתה קצת לחוץ
:idea: (זה עומד להיות קשה) =יש לך רעיון שלא תמיד לטובת הזולת, אך פותר אותך ממשהו
:arrow: זה אני לא יכול :!: זה קשה מדי :evil: (שימו לב שזה לא חייב להיות יום, זו לא המשמעות היחידה של סמיילים, ממש לא...)
:| = יום לא מעניין, רגיל לגמרי
:mrgreen: = יום מוזר, שאתה עושה דברים מוזרים ומצחיקים (רק לפעמים) כמו בוכק, שזה שילוב של :cry: ו :lol:
ולסיום, השתמשו במקרא זה, הוא יעזור לכם המון!

קראתי משפט אחד ונרדמתי אפשר סיכום
אריאל לוצקי
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי Paz Avineri » 05/07/2012 09:28

אם מדברים כבר על שינה, גם סמיילי כזה חסר פה :!:
הודעות כאלה לא תראה, אז אריאל, תהנה מהן כל עוד אני כותב :!:
נערך לאחרונה על ידי Paz Avineri בתאריך 05/07/2012 09:29, נערך פעם אחת בסך הכל.
Paz Avineri
משתמש קבוע

הודעהעל ידי אריאל לוצקי » 05/07/2012 09:28

פז תהיה בריא!!!!
אריאל לוצקי
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי Paz Avineri » 05/07/2012 09:31

זה מתפתח לשיחה של צ'אט...
אבל למי איכפת מספאם :?:
ותודה לוצקי, למרות שאינני חושב שזה יעזור לבריאות.
סמיילים טובים לבריאות (גם סמיילי בריא חסר).
בסוף בקר ישאל: מה זה פה משחק שחמט :?:
Paz Avineri
משתמש קבוע

סמיילים

הודעהעל ידי Paz Avineri » 05/07/2012 21:28

lior gal כתב:אני דווקא מחבב את השכונה שפז ואריאל עושים כאן משעשע + +

נתראה ביום ראשון, למרות שלא אשחק הפעם.
עודד אנא רשום את צבי בר שירה גם כן.
תודה,
ליאור

איזו אווירה משעשעת אריאל עושה :?: ועדיין לא ראיתי שהשתמשתם במקרא הסמיילים :!: :!: :!:
אני אתחיל:
היום היה לי יום :D כי אנחנו בתחילת החופש הגדול :!: אפשר גם לכתוב שהיה לי יום :P, בכל זאת רשמתי ו/או חפרתי.
חוץ מזה, רוב שאר היום היה לי :), סה"כ יותר כיף לשבת בבית על כיסא נוח עם לפטופ ומזגן, מאשר להיות תקוע באיזו כיתה שבה המזגן מכוון על ילד אחד שקופא ומבקש לכבותו, עם איזה כיסא מפלסטיק שיותר קשה מסלע כבד מאוד וגם המציאו בכסא זה כל מיני פטנטים (שאלו אותי בהודעה פרטית ואגיד כמה) כדי לא לקנות חדש, ובמקום לפטופ אתה יושב ליד איזה ספר, שבד"כ לא ממש מעניין אותך ואת כל מי שנמצא איתך באותו חדר (כולל המורה). לא יודע מה אתכם, אני מעדיף את הגירסא הראשונה :!:
שכחתי לציין, לביה"ס אני קם ב7:30 (לא מתוך רצון) ובימים אלו אני קם מתי שאני רוצה :!: (לצערי אני קם לפני 10:00 :cry: :cry: :cry: וכו')
עכשיו לנושא יחסית רציני (היחס מיוחס אך ורק אלי)- ישנה רשימת שחקנים :?:
Paz Avineri
משתמש קבוע

הודעהעל ידי אריאל לוצקי » 06/07/2012 08:26

תודה,
ליאור

Paz Avineri כתב:

תודה,
ליאור

איזו אווירה משעשעת אריאל עושה :?: ועדיין לא ראיתי שהשתמשתם במקרא הסמיילים :!: :!: :!:
אני אתחיל:
היום היה לי יום :D כי אנחנו בתחילת החופש הגדול :!: אפשר גם לכתוב שהיה לי יום :P, בכל זאת רשמתי ו/או חפרתי.
חוץ מזה, רוב שאר היום היה לי :), סה"כ יותר כיף לשבת בבית על כיסא נוח עם לפטופ ומזגן, מאשר להיות תקוע באיזו כיתה שבה המזגן מכוון על ילד אחד שקופא ומבקש לכבותו, עם איזה כיסא מפלסטיק שיותר קשה מסלע כבד מאוד וגם המציאו בכסא זה כל מיני פטנטים (שאלו אותי בהודעה פרטית ואגיד כמה) כדי לא לקנות חדש, ובמקום לפטופ אתה יושב ליד איזה ספר, שבד"כ לא ממש מעניין אותך ואת כל מי שנמצא איתך באותו חדר (כולל המורה). לכלא יודע מה אתכם, אני מעדיף את הגירסא הראשונה :!:
שכחתי לציין, לביה"ס אני קם ב7:30 (לא מתוך רצון) ובימים אלו אני קם מתי שאני רוצה :!: (לצערי אני קם לפני 10:00 :cry: :cry: :cry: וכו')
עכשיו לנושא יחסית רציני (היחס מיוחס אך ורק אלי)- ישנה רשימת שחקנים :?:

ליאור אני :D שאתה :D ופז כדי שלא תחשוב שאני משעממם ניתן עוד משפט של בקר הפעם על ספורט מתחרות האביב;
אתה יודע למה רוסיה הפסידה כי לא הייתה לה מוטיבציה!!!!! אתה יודע למה פדרר ( שחקן טניס ) כי לא הייתה לו מוטיבציה ... אתה יודע למהאתה תפסיד, עניתי לו : כי אין לי מוטיבציה ? אז הוא אמר לי כי אתה פה ולא על הלוח!!!
אריאל לוצקי
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי Paz Avineri » 06/07/2012 12:04

עדיין משעמם...
:roll: :roll: :roll:
ישנו נושא הרבה יותר חשוב, והוא:

עוד לא...

עוד לא,

תמשיכו לרדת,

יש עוד זמן...

הנה אנחנו :!:

קבלו תיקון... :oops: :oops:

סמיילים :!: :!: :!:

:D :) :( :o :shock: :? :cool: :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Paz Avineri
משתמש קבוע

הודעהעל ידי אריאל לוצקי » 06/07/2012 14:10

פז עד שאני משתמש במקרא אתה לא מגיב :roll: :twisted:
אריאל לוצקי
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי Paz Avineri » 06/07/2012 14:54

קשה לקרוא לזה משתמש, יותר בכיוון של "משתמש" + :twisted: :twisted: :twisted:
רק בלי החלק האחרון.
:lol: :D :) :|
נערך לאחרונה על ידי Paz Avineri בתאריך 06/07/2012 17:06, נערך פעם אחת בסך הכל.
Paz Avineri
משתמש קבוע

הודעהעל ידי אריאל לוצקי » 06/07/2012 15:16

עודד אפשר רשימת משתתפים :cool: :roll: :D :o :P :idea: :mrgreen: :evil: :twisted:
אריאל לוצקי
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי DanielP » 06/07/2012 15:59

עותר לחסום ולפתוח נושא רענן חף מפרצופים מחויכים.
()"")
( 'o')")
( ,,)(")(")
DanielP
משתמש ותיק

הודעהעל ידי יהודה » 06/07/2012 16:33

מצטרף לעתירה
תחשוב על המשמעות של הדברים שאתה עושה!!!
יהודה
אחראי

הודעהעל ידי Paz Avineri » 06/07/2012 17:04

אריאל לוצקי כתב:עודד אפשר רשימת משתתפים :cool: :roll: :D :o :P :idea: :mrgreen: :evil: :twisted:

[/b]
DanielP כתב:עותר לחסום ולפתוח נושא רענן חף מפרצופים מחויכים.
יהודה כתב:מצטרף לעתירה

מה הרעיון בסתם לעשות סמיילים באקראי :?: תעשה בהקשר למשפט :!:
זה :evil: לא פרצוף מחייך :!: :wink:
ביה"מ לא ממש יעזור לכם, כי נתתי לשופט משהו בצבע הזה :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ונתתי לו הרבה.
סמיילים לנצח :!: :!: :!:
בהתחלה, כשהשופט שמע שהולכים לגשת לבית משפט בגלל זה, הוא :lol:
אמרתי לו שאם יגשו לבית משפט ואפסיד, אהיה מאוד :( ו :cry:
כשהשופט שמע את זה, הוא התחיל ב :x ועבר ל :evil:
הוא אמר לי שאינו יכול לגרום לי לנצח ככה סתם, אז נתתי לו דבר בצבע זה :mrgreen:
הוא היה ב :shock: , :? , :o ו :mrgreen: כשראה את הסכום.
אמרתי לו להשאר :cool: , כדי שאף אחד לא :? ויחשוד (חסר גם הסמיילי הזה :!: )
סיימנו את העסקה ב :) ונצחתי את המשפט, והייתי עם :D על הפנים.
דרך אגב, השופט הוא אני :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
כל קשר הקשור למציאות הינו מקרי בהחלט, הסמיילים להמחשה בלבד
Paz Avineri
משתמש קבוע

הודעהעל ידי אריאל לוצקי » 06/07/2012 17:07

DanielP כתב:עותר לחסום ולפתוח נושא רענן חף מפרצופים מחויכים.

מה הבעיה עם הנושא הזה :?: :?: :?: :wink:

ועוד יומיים התחרות לכן עוד משפט מבקר:

בקר: ניצחת? אני: כן בקר : רק אל תשחק בזק זה הורס תשח אני : אוקיי
אריאל לוצקי
משתמש מתחיל

הבא

חזור אל צעירים וצעירים במוחם

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים