מוקדמות יורו 2012

כאן ניתן לבלבל את המוח על שלל השטויות שיש לכם להגיד...

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15, hadari

Re: מוקדמות יורו 2012

הודעהעל ידי hadari » 03/09/2010 11:34

naf1 כתב:

תינוקות !

את טיש שכחתם !

טעות. את טיש לא הכרנו... :oops:
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי avnerchess » 03/09/2010 12:02

naf1 כתב:בס"ד

את ארמה כן אבל לא את יוסי זאנה.הייתי שם את דרייפוס(סוג של אבוקסיס רק פחות קשוח )ואת יחבס כי הוא היה שחקן נשמה ותמיד שם גולים חשובים.

דווקא את זאנה אזכור לטובה איך נבהל מדריקס הפצוע ולכן שם 2 עצמיים באותו משחק. (ודוביד קרא לו בוגד)
avnerchess
משתמש ותיק

הודעהעל ידי denesh » 03/09/2010 15:44

hadari כתב:איך אומרים? בקשה אחרונה אדוני הקוסם: תיעלם.

אריאל, אם לא היית צוחק ממנו, היית יותר מדי צלול ומבין שההרכב אתמול היה בדיחה גרועה.
חילופים הכרחיים לקראת המשחק מול גיאורגיה:

תמיר כהן -> דקל קינן
דני בונדר -> עמרי קנדה/יואב זיו/קלמי סבן (רק לא שוב קוז'קין)
ערן זהבי -> גילי ורמוט (פרננדז נזכר רק בדקה ה-50 להבין איזה שטות הוא עשה)

ואם במקרה שהנבחרת תפסיק להגן על עצמה מול מלטה בבית עם 4-5-1, שיעלו במערך 4-4-2 כשהחלוצים הם שכטר וארביטמן/ברדה/סהר/עטר
"יש לי כל שני משחקים ממוצע של שער למשחק"
(אלון מזרחי)
denesh
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי naf1 » 03/09/2010 16:03

בס"ד

עוד לא החלטתי בעד מי אני בבית א'.
"אדרבה, תן בליבנו, שניראה כל אחד מעלת חברנו, ולא חסרונם" (רבי אלימלך מליז'נסק)
naf1
משתמש ותיק

הודעהעל ידי pazaland » 03/09/2010 18:31

ברגע זה טורקיה כובשת את השני שלה מול הקזחים . שער מדהים בוולה מהאוויר אחרי כדור קרן . איזה שער נפלא !!!
אח"כ אביא קישור מיו-טיוב . לא יאמן כמה שהגול הזה יפה :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
(ואל תשאלו אותי למה אני רואה את המשחק הזה...סתם ה-TV פתוחה בעודי גולש לי באינטרנט :? )
pazaland
משורר הפורום

הודעהעל ידי pazaland » 03/09/2010 19:09

אתם מבינים , רק עכשיו התחילה המחצית השניה , אבל מישהו כבר העלה את הגול המרהיב ליו-טיוב .
תבלו :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=mOHbcOTMXMk
pazaland
משורר הפורום

הודעהעל ידי avnerchess » 03/09/2010 20:24

דומה מאוד לגול של רביבו נגד מכבי בר"ג. 1995
תוצאה סופית 3-0 לחיפה
תוצאה סופית מכבי (ת"א) אלופה.
גיורא שפיגל: עדיף גול בוולה על אליפות
שחר: לך הביתה (לא בדיוק באותו יום)
avnerchess
משתמש ותיק

הודעהעל ידי pazaland » 03/09/2010 20:31

pazaland
משורר הפורום

הודעהעל ידי hadari » 03/09/2010 20:47

pazaland כתב:אתם מבינים , רק עכשיו התחילה המחצית השניה , אבל מישהו כבר העלה את הגול המרהיב ליו-טיוב .

נפתלי יתמוגג במוצאי שבת, ויעלה באוב את הצמד המופלא קלאוס אלופס ולותר מתיאוס שניסו במשך שנים (לשווא, למיטב ידיעתי) לייצר גול כזה בנבחרת מערב-גרמניה.
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Oded Ross » 03/09/2010 23:27

pazaland כתב:אתם מבינים , רק עכשיו התחילה המחצית השניה , אבל מישהו כבר העלה את הגול המרהיב ליו-טיוב .

סוף-סוף אתה חוזר להביא כאן לינקים לגולים איכותיים (במקרה זה "איכותי" זה לשון המעטה :D :o ).
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי hadari » 04/09/2010 07:57

hadari כתב:

נפתלי יתמוגג במוצאי שבת, ויעלה באוב את הצמד המופלא קלאוס אלופס ולותר מתיאוס שניסו במשך שנים (לשווא, למיטב ידיעתי) לייצר גול כזה בנבחרת מערב-גרמניה.

פייר ליטברסקי כמובן, לא יודע איך בא לי אלופס... :oops:

denesh כתב:
אריאל, אם לא היית צוחק ממנו, היית יותר מדי צלול ומבין שההרכב אתמול היה בדיחה גרועה.
חילופים הכרחיים לקראת המשחק מול גיאורגיה:

תמיר כהן -> דקל קינן
דני בונדר -> עמרי קנדה/יואב זיו/קלמי סבן (רק לא שוב קוז'קין)
ערן זהבי -> גילי ורמוט (פרננדז נזכר רק בדקה ה-50 להבין איזה שטות הוא עשה)

ואם במקרה שהנבחרת תפסיק להגן על עצמה מול מלטה בבית עם 4-5-1, שיעלו במערך 4-4-2 כשהחלוצים הם שכטר וארביטמן/ברדה/סהר/עטר

יש לי בעיה עקרונית עם זה שכל אחד נהיה לי מאמן (החל מפרשנים וכלה בפורומיסטים/טוקבקיסטים), וזה כמובן לא מכוון אליך אישית דנש אלא בערך לחצי מדינה וזכור היטב המשפט של נילסן בעניין. לא יכול להיות שכשגרנט מאמן אז כולם אומרים "איך הוא לא מבין שצריך לזמן את ברקוביץ'", כשקשטן מאמן אז "איך הוא לא מזמן את בוזגלו", ועכשיו הזמירות נמשכות. אני כבר לא מדבר על כל היועצים למיניהם שטוענים שזה צריך לשחק פה ולא שם, את ההוא הייתי שם בהגנה ואת ההוא בכלל הייתי שולח ליציע, מה הוא משחק לי 4-4-2 כשברור שצריך לשחק 9-0-1 וכו' וכו'. אני אומר: רציתם (שוב, אולי לא אתה אישית דנש) מאמן זר - הנה, קיבלתם מאמן זר. עכשיו תנו לו לעבוד. זה מה הוא יודע, ככה הוא מבין ובשביל זה משלמים לו כסף. הרי אם הוא היה שם את ההרכב ה"מתבקש" בטח חצי מדינה (החצי השני מן הסתם) היתה יוצאת מהחורים ואומרת שזה מאמן מושפע שמרכיב שחקנים על פי לחצים, עסקנים ועיתונאים ולא מביא איתו שום דבר "משלו". זה עדיף? בשביל לעשות את מה שהעיתונאים ממליצים לא צריך מאמן, מספיק רובוט.

לעצם העניין: חוץ מתמיר כהן, שחקני ההרכב שמשכו הכי הרבה אש לפני המשחק היו רפאלוב ואלמוג כהן, שבסופו של דבר היו הבולטים בנבחרת. נכון, תמיר כהן לא בלם, אבל כשאתה משחק בבית נגד מלטה וברור לגמרי שהיריב (שלא הבקיע שער במשך קמפיין שלם) לא בא להתקיף ושרוב המשחק יתנהל בחצי המגרש שלו, אז מה ההבדל כבר בין בלם וקשר אחורי? כשלא צפויות לך יותר מדי משימות הגנתיות זה לא אמור מאד לשנות. אז לא תמיד צריך להקשיב למה שמנסים להזריק לנו באמצעי התקשורת, רוב העיתונאים/פרשנים כאן (בארץ הכוונה) הם פרשנים בשקל, פרשני בדיעבד, ואני לא מרגיש שהפרשנות שלהם שווה יותר מהפרשנות שלי למשל (ההבדל הוא שלהם יש עיתון ולי יש במקרה הטוב פורום). חלקם מקצועיים, חלקם חרטטנים, וחלקם סתם מתוסכלים מזה שלא מינו לתפקיד את מי שהם הריצו ודי לחכימא.
העם!
דורש!
גזר גמדי!
hadari
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Oded Ross » 04/09/2010 08:29

hadari כתב:יש לי בעיה עקרונית עם זה שכל אחד נהיה לי מאמן (החל מפרשנים וכלה בפורומיסטים/טוקבקיסטים), וזה כמובן לא מכוון אליך אישית דנש אלא בערך לחצי מדינה וזכור היטב המשפט של נילסן בעניין. לא יכול להיות שכשגרנט מאמן אז כולם אומרים "איך הוא לא מבין שצריך לזמן את ברקוביץ'", כשקשטן מאמן אז "איך הוא לא מזמן את בוזגלו", ועכשיו הזמירות נמשכות. אני כבר לא מדבר על כל היועצים למיניהם שטוענים שזה צריך לשחק פה ולא שם, את ההוא הייתי שם בהגנה ואת ההוא בכלל הייתי שולח ליציע, מה הוא משחק לי 4-4-2 כשברור שצריך לשחק 9-0-1 וכו' וכו'. אני אומר: רציתם (שוב, אולי לא אתה אישית דנש) מאמן זר - הנה, קיבלתם מאמן זר. עכשיו תנו לו לעבוד. זה מה הוא יודע, ככה הוא מבין ובשביל זה משלמים לו כסף. הרי אם הוא היה שם את ההרכב ה"מתבקש" בטח חצי מדינה (החצי השני מן הסתם) היתה יוצאת מהחורים ואומרת שזה מאמן מושפע שמרכיב שחקנים על פי לחצים, עסקנים ועיתונאים ולא מביא איתו שום דבר "משלו". זה עדיף? בשביל לעשות את מה שהעיתונאים ממליצים לא צריך מאמן, מספיק רובוט.

רציתם? ואם כן, אז אותו? כי העיקר מאמן זר ולא חשוב מי? אתה תתקשה למצוא כאן מישהו שחשב שהוא ראוי לתפקיד.
hadari כתב:לעצם העניין: חוץ מתמיר כהן, שחקני ההרכב שמשכו הכי הרבה אש לפני המשחק היו רפאלוב ואלמוג כהן, שבסופו של דבר היו הבולטים בנבחרת. נכון, תמיר כהן לא בלם, אבל כשאתה משחק בבית נגד מלטה וברור לגמרי שהיריב (שלא הבקיע שער במשך קמפיין שלם) לא בא להתקיף ושרוב המשחק יתנהל בחצי המגרש שלו, אז מה ההבדל כבר בין בלם וקשר אחורי? כשלא צפויות לך יותר מדי משימות הגנתיות זה לא אמור מאד לשנות.

כאוהד חיפה אין לי כוח לדבר על רפאלוב, אפילו אם במשחק הזה הוא הראה קצת כדורגל במחצית הראשונה :x תראה לי מישהו משני חצאי המדינה שלא חושב שורמוט היה צריך לפתוח.
hadari כתב:אז לא תמיד צריך להקשיב למה שמנסים להזריק לנו באמצעי התקשורת, רוב העיתונאים/פרשנים כאן (בארץ הכוונה) הם פרשנים בשקל, פרשני בדיעבד, ואני לא מרגיש שהפרשנות שלהם שווה יותר מהפרשנות שלי למשל (ההבדל הוא שלהם יש עיתון ולי יש במקרה הטוב פורום). חלקם מקצועיים, חלקם חרטטנים, וחלקם סתם מתוסכלים מזה שלא מינו לתפקיד את מי שהם הריצו ודי לחכימא.

רוב העיתונאים/פרשנים בארץ שעוסקים בכדורגל הם תת-רמה בהתאמה לענף, כותבים בעברית קלוקלת ולא ראויים לתואר עיתונאים. רוב הכותבים על ענפי הספורט האחרים (ומטבע הדברים אין רבים כאלה) טובים יותר, למרות שבזמן האחרון קשה לראות כתבה על טניס בעיתון יומי כלשהו שבה לא משובשים שמותיהם של שלושה שחקנים לפחות :oops:
ובהקשר למשפט האחרון שלך - קראת את רצון אחרי המשחק (דבר שאני משתדל להימנע ממנו, בחיי שזה היה רק כי הכותרת סיקרנה אותי ואני מבקש את סליחתי :P ) ? הבן-אדם אשכרה שיכנע את עצמו שהוא זה שהריץ את הצרפתי לתפקיד ורק בגללו הוא נבחר. לא שזה חדש, הוא גם בטוח שכל העולם משתמש במילה "פנטזיסט" לתיאור קשר עושה-משחק טוב (או מה שזה לא יהיה שהמילה הזו מתארת) ושהליגה האיטלקית היא הכי טובה בעולם :roll:
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי denesh » 04/09/2010 14:29

hadari כתב:אני אומר: רציתם (שוב, אולי לא אתה אישית דנש) מאמן זר - הנה, קיבלתם מאמן זר. עכשיו תנו לו לעבוד. זה מה הוא יודע, ככה הוא מבין ובשביל זה משלמים לו כסף. הרי אם הוא היה שם את ההרכב ה"מתבקש" בטח חצי מדינה (החצי השני מן הסתם) היתה יוצאת מהחורים ואומרת שזה מאמן מושפע שמרכיב שחקנים על פי לחצים, עסקנים ועיתונאים ולא מביא איתו שום דבר "משלו". זה עדיף? בשביל לעשות את מה שהעיתונאים ממליצים לא צריך מאמן, מספיק רובוט.

אני האמת דווקא הייתי בצד של ברקוביץ, כי הוא ישראלי ומתמצה בכדורגל ישראלי יותר ממאמן זר(למרות השטויות שיוצאות לפעמים), וגם הנבחרת חשובה לו לדעתי יותר מכל מאמן אחר. כשפרננדז נבחר, היה לי ברור שאולי הוא מאמן גדול, אבל שייקח לו זמן להבין "מי נגד מי" בכדורגל הישראלי, ואיזה שחקנים חייבים להיות ב-11 של הנבחרת ( ראה ערך ורמוט).
עוד טעות לדעתי היתה להביא את טל בנין כעוזרו, כי הוא לא היה קשור לכדורגל כבר כמעט עשור, אין לו ניסיון באימון, וגם כשחקן הוא לא התקרב לרמה של ברקוביץ.
וגם אם ברקוביץ היה נבחר, אני בטוח שהיינו נהנים מהקמפיין הזה אפילו אם לא היינו עולים...

ולגבי ההרכב: אם פרננדז היה "נכנע" ללחצים של המדינה ומעלה את ההרכב הנכון (קינן, ורמוט וכו'), היינו מראים לדעתי יכולת יותר טובה מאיך שנראינו מול האימפריה של מלטה.
אני בטוח שאף אחד לא היה מציק לפרננדז אם הוא פשוט היה מעלה את ההרכב של "המדינה", כי מה לעשות, זה ההרכב הכי חזק.

hadari כתב:עצם העניין: חוץ מתמיר כהן, שחקני ההרכב שמשכו הכי הרבה אש לפני המשחק היו רפאלוב ואלמוג כהן, שבסופו של דבר היו הבולטים בנבחרת. נכון, תמיר כהן לא בלם, אבל כשאתה משחק בבית נגד מלטה וברור לגמרי שהיריב (שלא הבקיע שער במשך קמפיין שלם) לא בא להתקיף ושרוב המשחק יתנהל בחצי המגרש שלו, אז מה ההבדל כבר בין בלם וקשר אחורי? כשלא צפויות לך יותר מדי משימות הגנתיות זה לא אמור מאד לשנות. אז לא תמיד צריך להקשיב למה שמנסים להזריק לנו באמצעי התקשורת, רוב העיתונאים/פרשנים כאן (בארץ הכוונה) הם פרשנים בשקל, פרשני בדיעבד, ואני לא מרגיש שהפרשנות שלהם שווה יותר מהפרשנות שלי למשל (ההבדל הוא שלהם יש עיתון ולי יש במקרה הטוב פורום). חלקם מקצועיים, חלקם חרטטנים, וחלקם סתם מתוסכלים מזה שלא מינו לתפקיד את מי שהם הריצו ודי לחכימא.

חוץ מהפעולה של רפאלוב שהובילה לגול הראשון, הוא כל משחק עשה דריבלים שלא הובילו לשום מקום (או מסירה לא טובה או בעיטה החוצה). ופה בדיוק ההבדל בינו לבין ורמוט: ורמוט עובר שחקן אחד, שניים ועושה משהו גאוני (כמו בגול השלישי). לרפאלוב יש קצת בעיה בסיומת.
לגבי תמיר כהן: אני מסכים איתך שאין הבדל כל כך גדול בין קשר אחורי לבלם, אבל אם יש לך בלם מקצועי מהפריימר-ליג כמו קינן, למה לא לעלות אותו הרכב ראשון? בין אם זו מלטה או סן מרינו, המאמן צריך להתייחס לכל משחק ברצינות, במיוחד שכל במדינה הזאת יודע שכבר 40 שנה אנחנו מפשלים מול קבוצות קטנות, ובגלל זה תמיד לא עולים ליורו/מונדיאל.
"יש לי כל שני משחקים ממוצע של שער למשחק"
(אלון מזרחי)
denesh
משתמש מתחיל

הודעהעל ידי naf1 » 04/09/2010 19:47

hadari כתב:

בס"ד

סחתיין...איזה זיכרון יש לך!
דווקא מי שהיה עושה הכי טוב את הקרנות האלה זה האסלר לדעתי...
"אדרבה, תן בליבנו, שניראה כל אחד מעלת חברנו, ולא חסרונם" (רבי אלימלך מליז'נסק)
naf1
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Oded Ross » 04/09/2010 19:48

denesh כתב:לגבי תמיר כהן: אני מסכים איתך שאין הבדל כל כך גדול בין קשר אחורי לבלם, אבל אם יש לך בלם מקצועי מהפריימר-ליג כמו קינן, למה לא לעלות אותו הרכב ראשון? בין אם זו מלטה או סן מרינו, המאמן צריך להתייחס לכל משחק ברצינות, במיוחד שכל במדינה הזאת יודע שכבר 40 שנה אנחנו מפשלים מול קבוצות קטנות, ובגלל זה תמיד לא עולים ליורו/מונדיאל.

אני מסכים עם כל מה שכתבת חוץ מהמשפט האחרון - למען האמת אפילו ביחס לנבחרות שמדורגות מעל ישראל, המאזן שלנו מול נבחרות מדרגים נמוכים יותר לא רע בכלל (לטביה בקמפיין האחרון היתה מקרה חריג), והן לא הסיבה שאנחנו לא עולים ליורו/מונדיאל, אלא תוצאות לא מספיק טובות מול יריבותינו הישירות לעלייה.
Oded Ross
מנהל

הקודםהבא

חזור אל צעירים וצעירים במוחם

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים