נבן ספאחיה לך הביתה אחרת אין מכבי ת"א

כאן ניתן לבלבל את המוח על שלל השטויות שיש לכם להגיד...

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15, hadari

נבן ספאחיה לך הביתה אחרת אין מכבי ת"א

הודעהעל ידי תמיר » 09/03/2007 16:11

איך מכבי ת"א נראית השנה זה לא יאומן!אני אוהד ירושלים ונמאס לי כבר לשיר במשחקים טאו עולה עולה עולה,לובליאנה עולה עולה וכו וכו...פעם היה נדיר שהיינו שרים במשחקים על קבוצות שנצחו את מכבי ככה שכל פעם שזה היה קורה זה היה ממש שיר שהפך לדגל של הקבוצה כמו על ריטאס או צסק"א.נמאס..מכבי נראית כמו לא יודע מה וזה היה ההקדמה לטור.
ועכשיו לעניין

בתור שחקן כדורסל לא ברמה גבוהה פשוט צורב לי לראות איך מכבי משחקים לא מבחינת הכדורסל עצמו אלא מבחינה טקטית!.אני בחיים לא ראיתי אזורית כל כך גרועה.אזורית הכי בסיסית יותר טובה מהאזורית של מכבי ששחקנים בעצמם לא יודעים מה לעשות שם.למשל-התרגיל הבסיסי נגד אזורית הוא שהשחקן הגבוה עולה לאזור הפוסט בצורה אלכסונית והגארד ה2 ששומר באזורית חייב למנוע ממנו תכדור אחרת זה סל של 100% או מקליעת חצי מרחק או ממסירה וגם חדירה.נמשיך באזורית.אחרי שעוברים את אחד השחקנים שעומדים למעלה יש 2.העזרה חייבת לבוא יותר קרוב מהסל ולא לאפשר חדירה של רמת קט סל שגורמת לסל פשוט.
שהכדור מגיע לפינה חייב הגארד השני לבוא לדאבל אפ בעזרת מגן הפינה ולחטוף את הכדור פשוט לחטוף.מכבי אמנם עושים את זה אבל מה זה שווה עם הגארד השני לא הולך לסגור את קו המסירה הראשון.והפינה הקיצוני לא עולה למעלה לקחת את מסירת הוויק סייד.אני בתור שחקן מבין את הדבר הזה ופשוט לא מבין איך קבוצה כל כך גדולה משחקת כך.עזבו אותכם שהתרגילים של הקבוצה שלי יותר טובים משל מכבי בהתקפה גם.כי פשוט אין להם כלום חסימה ליסאיטיס ואז הכנסה לניקולה או לג'ימי.והמשחק של מכבי ממלהיב הפך למשחק חדירה והוצאה מגעיל.אין תרגילים גד אזורית שחקנים בקושי עושים תנועה והכי גרוע לא יורדים להגנה.
סיכום:לדעתי החומר שחקנים שיש למכבי הוא חומר בנזונה.מביינום שעם מאמן אחר הוא היה הגארד הטוב באירופה יסאיטיס קלעי מדהים,ליאור שחקן ענק פשוט ענק,גם פליקס אחלה שחקן אבל שמאמן משפיל אותו הוא לא יכול להתרכז במשחק ולהראות מה הוא שווה[נבן במשחק האחרון קרא לו 3 דקות לסוף ופלקס סירב להכנס ]כל הכבוד לו!
כמובן שיש את המתאזחים המעולים דרק וארנולד.ולבסוף הגדול מכולם-ניקולה.השחקן הטוב באירופה שחקן חמישיה בכל קבוצת nba.
ומסגל כזה טוב מה המאמן הוציא?כלום אפס נדה גורנישט.פשוט קבוצה אפורה שאני לא מסוגל להסתכל על משחק שלם שלה כי אני ארדם.
עם מכבי רוצה להציל את העונה שיביאו את רפרשה מרומא או את בלאט מטרוויזו אבל שיעשו משהו רק בעמדת המאמן.והכי חשוב שיפסיקו להרוס תשחקנים שלהם עם פרסומים של הבאת רכז.ואז עוד פרסום להבאת עוד רכז [אודריך]הרי עם יביאו את שני הרכזים גם ביינום גם ירטין וגם יותר לא יהיו בקבוצה.אז חלאס ניהול גרוע קבוצעה מגעילה אפורה וגרועה .

עודד אל תעביר תטור הזה לספורט
סוף בלון להתפוצץ
תמיר
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי תמיר » 09/03/2007 19:29

שעה לאחר הטור שפירסמתי פורסם בone.שנבן הולך הביתה בסוף השנה..אךך אני מלך
סוף בלון להתפוצץ
תמיר
משתמש חסר חיים

הודעהעל ידי dsc » 09/03/2007 19:42

כן תמיר הרי אף אחד לא יכול היה לנחש שספאחיה לא יישאר בשה הבאה
צהוב, עולה עולה, צהוב עולה עולה... עולה

מי שלא קופץ אדום, מי שלא קופץ אדום ...
dsc
משתמש חסר חיים

Re: נבן ספאחיה לך הביתה אחרת אין מכבי ת"א

הודעהעל ידי Oded Ross » 01/06/2018 22:18

למה יש הסתברות יותר גבוהה, לעונה נוספת של הנ"ל כמאמן מכבי או לתגובה נוספת בנושא זה של מי שפתח אותו (ו/או הכותב השני)? :)
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

חזור אל צעירים וצעירים במוחם

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד