דירוג אתרי השחמט בעולם

דירוג אתרי השחמט בעולם

הודעהעל ידי sps3 » 08/07/2011 22:01

להלן קישור לדירוג אתרי השחמט הפופולריים בעולם . (המספר מימין מציין את מקום האתר ברשימת כל אתרי האינטרנט בעולם)

http://chesspro.ru/guestnew/looknullmes ... 92-44-7653

התמונה המצטיירת כאן רחוקה מלעודד.
sps3
משתמש ותיק

Re: דירוג אתרי השחמט בעולם

הודעהעל ידי Oded Ross » 09/07/2011 21:37

מעניין.
אני מופתע שגיימנוט כל כך גבוה ברשימה.
קצת חבל ש- chess.com ראשון, יש אתרי שחמט יותר טובים וזה בעיקר בגלל הכתובת האטרקטיבית שלו שגורמת לו להיות התוצאה הראשונה בחיפוש.
הדירוגים נראים סבירים, יש מיליארדים של אתרים ברשת, למה ציפית? שהם יהיו ברשימת הנצפים ביותר אחרי גוגל, פייסבוק ויוטיוב?
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל

הודעהעל ידי איתי ז. » 10/07/2011 16:43

איפה האתר של רב-אמן הקנדי קווין ספראגט? בלוג השחמט הכי טוב לדעתי!

רוב האתרים שם באמת תמוהים, chess.com סביר בגלל שכותבים שם אנשים מוכשרים, אבל חוץ מזה לא משהו.

chessbase.com זה אתר שאני נכנס אליו על בסיס יומי אבל הוא נחלש מאוד לאחרונה, יותר מדי תמונות של מקומות ואנשים, אפשר לכתוב דברים מענינים על שחמט בלי וריאנטים ארוכים, אבל הם סתם מתחילים לשעמם.

ראיתי ברשימה את האתר של pogonina.com , זה דווקא אתר שמתעדכן הרבה ותוכן שחמט רלוונטי, אבל אין שם נימה אישית, והרבה דברים נכתבים על ידי האדמין ולא על ידי נטליה פוגונינה בעצמה.

יש אתרי מנהלות כמו fide.com , זה פשוט אתר שנכנסים אליו לבדוק מד-כושר, אין בו משהו מעניין.

בגדול המצב באמת בעייתי, בגלל שיש מעט מאוד אתרים כמו של ספראגט. הייתי רוצה שיהיו יותר בלוגים של שחמטאים חזקים (דרגת אמן לפחות), שיכתבו בעצמם ויעדכנו על בסיס יומי/ כמה פעמים בשבוע.

ניקח לדוגמה את הבלוג של מגנוס קארלסן, זוועה, הוא לא מעדכן וגם שהוא מעדכן הוא כותב בצורה כל-כך לאקונית...
לנאקמורה היה בלוג אבל הוא גם הפסיק לעדכן ועבר לטוויטר, שזה די חלש.

לג'רמי סילמן, שהוא כותב מ-ד-ה-י-ם וספרו reassess your chess הוא אחד הספרים הטובים לדעתי, יש אתר נחמד אבל גם הוא הפסיק לעדכן בתכני שחמט.

מי ירים את הכפפה? מי יפתח בלוג משעשע?
"זה מסע מאוד כבשי. מסע טיפוסי של כבש" - הכהן הגדול
איתי ז.
משתמש ותיק

הודעהעל ידי sps3 » 23/07/2011 14:33

יש ספקות משמעותיים מאוד בקשר לאמינות (ושיטות לאיסוף הנתונים) של אתר הדירוגים אלקסה.

http://chesspro.ru/guestnew/looknullmes ... 92-44-7701
sps3
משתמש ותיק

הודעהעל ידי IC » 25/07/2011 17:59

איתי ז. כתב:איפה האתר של רב-אמן הקנדי קווין ספראגט? בלוג השחמט הכי טוב לדעתי!

רוב האתרים שם באמת תמוהים, chess.com סביר בגלל שכותבים שם אנשים מוכשרים, אבל חוץ מזה לא משהו.

chessbase.com זה אתר שאני נכנס אליו על בסיס יומי אבל הוא נחלש מאוד לאחרונה, יותר מדי תמונות של מקומות ואנשים, אפשר לכתוב דברים מענינים על שחמט בלי וריאנטים ארוכים, אבל הם סתם מתחילים לשעמם.

ראיתי ברשימה את האתר של pogonina.com , זה דווקא אתר שמתעדכן הרבה ותוכן שחמט רלוונטי, אבל אין שם נימה אישית, והרבה דברים נכתבים על ידי האדמין ולא על ידי נטליה פוגונינה בעצמה.

יש אתרי מנהלות כמו fide.com , זה פשוט אתר שנכנסים אליו לבדוק מד-כושר, אין בו משהו מעניין.

בגדול המצב באמת בעייתי, בגלל שיש מעט מאוד אתרים כמו של ספראגט. הייתי רוצה שיהיו יותר בלוגים של שחמטאים חזקים (דרגת אמן לפחות), שיכתבו בעצמם ויעדכנו על בסיס יומי/ כמה פעמים בשבוע.

ניקח לדוגמה את הבלוג של מגנוס קארלסן, זוועה, הוא לא מעדכן וגם שהוא מעדכן הוא כותב בצורה כל-כך לאקונית...
לנאקמורה היה בלוג אבל הוא גם הפסיק לעדכן ועבר לטוויטר, שזה די חלש.

הבלוג של ספראגט הוא ללא ספק שילוב הזוי בין שחמט רציני לבדיחות ושטויות, למשהו שאין דרך מנומסת יותר מלהגדיר אותו כפורנו רך, מצד שני הבן אדם די מיוחד הוא מעדכן בלי הפסקה גם באמצע תחרויות שלו.
לג'רמי סילמן, שהוא כותב מ-ד-ה-י-ם וספרו reassess your chess הוא אחד הספרים הטובים לדעתי, יש אתר נחמד אבל גם הוא הפסיק לעדכן בתכני שחמט.

מי ירים את הכפפה? מי יפתח בלוג משעשע?

ספרגט הוא טיפוס די מיוחד, הבלוג שלו גם פעיל מאוד וגם מכיל שילוב משעשע בין שחמט לשטויות
IC
משתמש ותיק

הודעהעל ידי avnerchess » 26/07/2011 14:04

IC כתב:ספרגט הוא טיפוס די מיוחד, הבלוג שלו גם פעיל מאוד וגם מכיל שילוב משעשע בין שחמט לשטויות

מילא שטויות, חלקן משעשעות, אבל נראה לי שהאיש שוביניסט חזירי...
avnerchess
משתמש ותיק

הודעהעל ידי איתי ז. » 26/07/2011 21:06

avnerchess כתב:
IC כתב:ספרגט הוא טיפוס די מיוחד, הבלוג שלו גם פעיל מאוד וגם מכיל שילוב משעשע בין שחמט לשטויות

איך אתה אומר על קדוש כמו ספראגט שהוא שוביניסט חזירי?? בגלל שהוא שם תמונות של נשים מעורטלות? בתכלס את כל העירום שהוא מציג הוא מוסיף בחצי-קריצה, נראה לי שפשוט לא חשוב לו להיות פוליטקלי-קורקט. יחי ספראגט!!
איתי ז.
משתמש ותיק

הודעהעל ידי avnerchess » 27/07/2011 09:38

איתי ז. כתב:
avnerchess כתב:

איך אתה אומר על קדוש כמו ספראגט שהוא שוביניסט חזירי?? בגלל שהוא שם תמונות של נשים מעורטלות? בתכלס את כל העירום שהוא מציג הוא מוסיף בחצי-קריצה, נראה לי שפשוט לא חשוב לו להיות פוליטקלי-קורקט. יחי ספראגט!!

אפילו את יהודית פולגר הוא מציג כמועמדת לתמונת הציצים
והשיא: Fuck you, Amy! The world is a better place without you...

והיכן דוסינו ? לכנות גוי כ "קדוש" ?
avnerchess
משתמש ותיק

הודעהעל ידי avnerchess » 16/08/2011 13:02

ועוד הגיג מגעיל של ה"קדוש" הנ"ל:
Tatania is the daughter of GM Averbakh and is considered one of the most beautiful women of her generation. It is said that when she was a teenager her ambtion was to seduce every single GM in the Soviet Union...ofcourse, in those days a GM actually meant something more than today! In anycase, naughty rumours have it that she achieved her ambition...
avnerchess
משתמש ותיק

הודעהעל ידי איתי ז. » 17/08/2011 11:11

טוב על טעם וריח אין להתווכח, ספראגט באמת אומר דברים שהם "על הקצה", אבל זה למה מענין לקרוא אותו! הוא בדיוק ההפך מהפוליטקלי-קורקט המלוקק של פולגאר, קוסטניוק, ואפילו פוגונינה לפעמים.

הדבר היחידי שמפריע לי ממש באתר שלו זה שהוא ממש שונא את קספארוב, לא ברור למה....
איתי ז.
משתמש ותיק

הודעהעל ידי IC » 17/08/2011 18:01

avnerchess כתב:ועוד הגיג מגעיל של ה"קדוש" הנ"ל:
Tatania is the daughter of GM Averbakh and is considered one of the most beautiful women of her generation. It is said that when she was a teenager her ambtion was to seduce every single GM in the Soviet Union...ofcourse, in those days a GM actually meant something more than today! In anycase, naughty rumours have it that she achieved her ambition...

האמתי שזה ממש משעשע, בייחוד שהיא נראית כמו הבת של טיימנוב ולא כמו אשתו. בכל מקרה אתה כנראה צודק, אבל זה לא עושה את זה פחות מעניין, אפשר לא לקרוא.
IC
משתמש ותיק

חזור אל אתרי שחמט

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד