עוד הזמנה של פז לדו-קרב

עוד הזמנה של פז לדו-קרב

הודעהעל ידי פז » 17/12/2010 18:10

הפז מעוניין ליטול חלק במפגש המרתק.
כמו-כן הוא יעשה מאמץ לא קטן בכדי להגיע.

אולי הפז יציע לאור דו-קרב בבזק ללא עזרת השיטה.

הפז.
פז
זומבי

Re: הרצאת אורח רב אמן יבגני סוושניקוב

הודעהעל ידי The Brat » 18/12/2010 03:13

שמע פז, לא שצריך להתייחס למודעות האלה שלך אבל תפסיק לזיין את השכל בפורום.
ובכלל הדיבור מלא פאתוס עצמי בגוף שלישי. מעין תחלואה אישית שפיתחת.
את מי אתה חושב שאתה מעניין בעולם השחמט ? (את מי אני מעניין ? )
אפילו אם תנצח אותי 100-0 בבזק למי באמת אכפת ?
אתה סתם פאצר סמרטוט שלא מעניין אף אחד. אם היה לך מה להוכיח היית משתתף באליפות ישראל ובתחרות בזק במרכז למשל. אתם סתם פרובוקטור זול וסמרטוטי חסר חיים ומשועמם שכתוב יותר מדי בפורום ומפריע למעט ההודעות הענייניות שיש פה.
יש לך מה להוכיח ולהראות בשח ? תשחק מול השחקנים המתאימים בתחרויות הרשמיות בישראל. ת'כלס, אם היה פה באמת מנהל פורום הוא היה אולי חוסם אותך.
איפה אתה ואיפה אייל דויטש ? (גם בכושר הנוכחי שלו הוא 70 דרגות מעליך)
תפסיק לזיין את השכל על ניצחונות מדומיינים על פוסטני או מי שזה לא יהיה. שחקן ברמתו ובקלאס שלו לא סופר אותך.
איפה היית באליפות ישראל בבזק בפ"ת ? איפה היית באליפות בזק בטאגור ? איפה בכלל שחקת תחרות אקטיבי או בקצב מלא עם תוצאה שזכתה לציון ולאזכור בשחמט הארצי ? מה אתה מבלבל פה את המוח ?רק מחמת עליבות הדיונים הענייניים ואי נוכחותם של שחקנים רציניים ורבי-אמנים/ אמנים בינלאומיים בפורום ההודעות שלך מתנוססות ולכאורה "מוסיפות צבע וחיים" לפורום שומם. כדאי שתחדול לספר מעשיות על שיטה או משהו. לא הוכחת ואין לך שום קבלות בשחמט. אתה כנראה סתם משועמם וממורמר וחסר ענייין.
אני בכוונה כותב בגסות ובצורה פוגענית כדי להפיג את הילת המיסתורין שאתה מנסה לייצר סביב עצמך ואולי יש איזה ילד תמים או מישהו שקונה את זה.
בקיצור, כדאי שתפסיק להרעיל את הפורום שלך ואת הניסיונות המעטים הכנים והאמיצים לכתוב פה בצורה עניינית.
(למי שתהה. אני ממש לא כועס, אבל אני פשוט רוצה להעמיד צביעות והעמדת פנים על מקומה)
(בפורום מקצועי מקיאים אנשים כמוך אחרי 2 הודעות וכולם שמים אותם ללעג ולקלס. לא שמענו אותך אפילו מדבר על איזשהו חידוש... משהו... תרומה כלשהי קונקרטית ואותנטית לשחמט נטו. אתה פשוט הונאה מהלכת)
דיבורים בלי קץ ואפס תרומה שחמטית מקצועית נטו ברמה העולמית או הארצית (וזה לא מעניין אם אתה מדריך כמה ילדים לפרנסתך).
שיהיה לכולם שבוע נפלא וסליחה אם מישהו נפגע מהשפה התוקפנית והפוגענית שלי. שוב, אל תשלו את עצמכם שאני לוקח את מאיר פז ולו לרגע ברצינות. פשוט חשוב לי לעשות סדר בדברים כי כשמתלוצצים באמצעות מצג שווא ושקרי ללא הפסק מישהו עשוי להאמין.
שאו ברכה.
The Brat
משתמש קבוע

הודעהעל ידי פז » 18/12/2010 08:46

אור ידידי.
אין ספק שאתה לא כועס ולא עצבני ובטח שלא ממורמר.
חבל שבמקום להעריך את "השיטה" שאין לה תקדים בכל מקום אחר אתה בוחר לגדף ולהשמיץ .
אתה ניצחת את נאקמורה?‏

אם תרצה אאתר את המשחק ואשלח לך אותו בפרטי ואז תיווכח.
עם זאת ולמרות זאת הפז מזמין אותך לכוס קפה ואפילו גם עוגה שתאפה "בשיטה" של הפז בכדי שנוכל ללבן את העניין ולהבין מהיכן מגיע הכעס כלפי הפז(או "השיטה") שמאוד אוהב,מעריץ ומעריך אותך למרות הכל.
אל תשכח שלאחר שפרסמת על מעצרך הפז היה כמעט היחידי שלא פגע בך במצב זה בגלל שהפז הבין את רגישות העניין חוץ מפרשת "האמלח הלא רלבנטי" שנתפס באותה פשיטה אומללה.
וגם כשפרסמת שאזקו אותך למיטה מחשש שתפגע בעצמך הפז התאפק ולא הגיב.
אגב,הכל הסתיים בשלום?
אתה מתכוון לבקש פיצויים מהמשטרה?
אור!
ביחד אתה והפז יכולים להצליח בגדול יש לנו עתיד עסקי וחברי מזהיר ביחד רק אם תרצה!
הפז באמת באמת כולו מלא תקוה שיחסינו עדיין במצב טוב.
עם זאת הפז יעשה מאמץ גדול בכדי להגיע וליישר את ההדורים עם האור כהן.
אבל אור אל תתפוס את הפז במילה בגלל שהוא מאוד עסוק אבל כאמרו הוא יעשה מאמץ!

בוא יחד נצא אל עתיד חדש ומשותף !

לאחר השצף והקצף לא הבנתי עדיין האם אתה מוכן לדו-קרב?‏

הפז שרק התעורר.
נערך לאחרונה על ידי פז בתאריך 18/12/2010 09:11, נערך 2 פעמים בסך הכל.
פז
זומבי

הודעהעל ידי פז » 18/12/2010 08:51

The Brat כתב:שמע פז, לא שצריך להתייחס למודעות האלה שלך אבל תפסיק לזיין את השכל בפורום.
ובכלל הדיבור מלא פאתוס עצמי בגוף שלישי. מעין תחלואה אישית שפיתחת.
את מי אתה חושב שאתה מעניין בעולם השחמט ? (את מי אני מעניין ? )
אפילו אם תנצח אותי 100-0 בבזק למי באמת אכפת ?
אתה סתם פאצר סמרטוט שלא מעניין אף אחד. אם היה לך מה להוכיח היית משתתף באליפות ישראל ובתחרות בזק במרכז למשל. אתם סתם פרובוקטור זול וסמרטוטי חסר חיים ומשועמם שכתוב יותר מדי בפורום ומפריע למעט ההודעות הענייניות שיש פה.
יש לך מה להוכיח ולהראות בשח ? תשחק מול השחקנים המתאימים בתחרויות הרשמיות בישראל. ת'כלס, אם היה פה באמת מנהל פורום הוא היה אולי חוסם אותך.
איפה אתה ואיפה אייל דויטש ? (גם בכושר הנוכחי שלו הוא 70 דרגות מעליך)
תפסיק לזיין את השכל על ניצחונות מדומיינים על פוסטני או מי שזה לא יהיה. שחקן ברמתו ובקלאס שלו לא סופר אותך.
איפה היית באליפות ישראל בבזק בפ"ת ? איפה היית באליפות בזק בטאגור ? איפה בכלל שחקת תחרות אקטיבי או בקצב מלא עם תוצאה שזכתה לציון ולאזכור בשחמט הארצי ? מה אתה מבלבל פה את המוח ?רק מחמת עליבות הדיונים הענייניים ואי נוכחותם של שחקנים רציניים ורבי-אמנים/ אמנים בינלאומיים בפורום ההודעות שלך מתנוססות ולכאורה "מוסיפות צבע וחיים" לפורום שומם. כדאי שתחדול לספר מעשיות על שיטה או משהו. לא הוכחת ואין לך שום קבלות בשחמט. אתה כנראה סתם משועמם וממורמר וחסר ענייין.
אני בכוונה כותב בגסות ובצורה פוגענית כדי להפיג את הילת המיסתורין שאתה מנסה לייצר סביב עצמך ואולי יש איזה ילד תמים או מישהו שקונה את זה.
בקיצור, כדאי שתפסיק להרעיל את הפורום שלך ואת הניסיונות המעטים הכנים והאמיצים לכתוב פה בצורה עניינית.
(למי שתהה. אני ממש לא כועס, אבל אני פשוט רוצה להעמיד צביעות והעמדת פנים על מקומה)
(בפורום מקצועי מקיאים אנשים כמוך אחרי 2 הודעות וכולם שמים אותם ללעג ולקלס. לא שמענו אותך אפילו מדבר על איזשהו חידוש... משהו... תרומה כלשהי קונקרטית ואותנטית לשחמט נטו. אתה פשוט הונאה מהלכת)
דיבורים בלי קץ ואפס תרומה שחמטית מקצועית נטו ברמה העולמית או הארצית (וזה לא מעניין אם אתה מדריך כמה ילדים לפרנסתך).
שיהיה לכולם שבוע נפלא וסליחה אם מישהו נפגע מהשפה התוקפנית והפוגענית שלי. שוב, אל תשלו את עצמכם שאני לוקח את מאיר פז ולו לרגע ברצינות. פשוט חשוב לי לעשות סדר בדברים כי כשמתלוצצים באמצעות מצג שווא ושקרי ללא הפסק מישהו עשוי להאמין.
שאו ברכה.

__________________________-

חזור אל משחק באינטרנט

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד