בנוני מודרני- מה היא השיטה?

הודעהעל ידי Miki » 11/08/2006 10:54

[quote="Novik"]פד6, סבלת קשות מול יאן באליפות הפורום בפתיחה הזאת שאתה כל כך יוצא אנטי נגדה?

מיקי - אין משו כפוי, יש פול וריאנטים ותאוריה ענקית ואולי אם הלבן הוא 2700 אז אין לך ממש סיכוי פרקטי מולו כי הוא "ידחוס" אותך מה שנקרא אבל מול יריב בלי מד כושר מפוץ אז זה בהחלט כדאי.[/quote]

חחח מול 2700 אין לי או לך סיכוי פרקטי באף ווריאנט
מה ידחוס ? אני אומר לך שראיתי את נבארה שהוא 2700 ולא חסרים עוד שחקנים כמו טופאלוב ועוד רבים וטובים שהיו משחקים את זה.

הטיעון שמשחקים הודית של המלכה וסלאבית זה טיעון טיפשי כי מדברים פה על משחקים בצמרת העולמית שרוב מה שהשחקנים מנסים לעשות זה להחזיק את הצבע השחור עם עמדה שווה פחות או יותר או יתרון קל ללבן שיספיק לתיקו לשחור, אבל שוב זה לא סותר כלום.. השחקנים שם מחפשים סיכון מינימלי אבל אם שחקן משחק בצורה יותר נמרצת והוא יותר נחוש הרבה פעמים תראה שהוא ישחק בנוני.

אני לא מעיד על עצמי שאין לאף אחד סיכוי לדחוס אותי בבנוני (אם כבר ההיפך :wink: ) אני מדבר באופן כללי על הפתיחה כי אתם מתייחסים אל זה כאילו זה איזה מדע מדוייק שזהו שחקן משחק בנוני אז הוא מפסיד וככה דני דיבר על הפתיחה וזה פשוט לא נכון ואפילו לא קרוב להיות נכון.
You Don't Know Enough To Know How Much You Don't Know.
Miki
משתמש קבוע

הודעהעל ידי Novik » 11/08/2006 11:45

"חחח מול 2700 אין לי או לך סיכוי פרקטי באף ווריאנט "

ידעתי שתאמר את זה חח
ניצחת? תיקוס? (מתן יצאת מלך..:D)
Novik
משתמש חסר חיים

הקודם

חזור אל פתיחות - ד4

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד