ילדים שזכו בתחרויות לא למד כושר

קפה שחמט, כמעט כמו קפה ארומה, נועד לשיחות עמוקות על עולם השחמט שלא בנושאים המפורטים מטה

המנהלים: dylam1, SD2006, Uri Blass, יהודה, SIMOND15

ילדים שזכו בתחרויות לא למד כושר

הודעהעל ידי Uri Blass » 12/10/2014 20:26

אני חושב שמן הראוי לציין את שמות הזוכים בנושא מיוחד.

לצערי לתחרויות רבות לא התפרסמו זוכים כך שבנושא זה אצרף לינקים לתחרויות שלא פורסמו בהם זוכים תוך ציון העובדה שחסרים זוכים.
אערוך בהמשך אבל הנה רשימה ראשונית(לצערי נראה שמרבית הזוכים פורשים משחמט כך שמד כושרם רק בסביבות ה1400)

הזוכים הם:
מתן ואקנין כיתות גן-א זוכה לינק מספר 2 היום מד כושר 1367 בן 16
ליאל בן יהודה כיתות ג-ד זוכה לינק מספר 2 היום מד כושר 1404 בן 18
עומר בר טל רמה ב זוכה לינק מספר 3 היום מד כושר 1384 בן 18(התעלמתי מרמה א כי לזוכה היה מד כושר גבוה מ1400 כבר באותו זמן לפי בדיקה שלי)
דורון נזרצקי זוכה לינק מספר 5 גן-א היום מד כושר 1462 בן 16
דוד בראונשטיין זוכה לינק מספר 5 ב-ג היום מד כושר 1332 חסר גיל
אוהד קראוס זוכה לינק מספר 5 ד ומעלה היום מד כושר 2281 גיל 19
נועה זימרה זוכת לינק מספר 5 תחרות בנות היום מד כושר 1300 גיל 18
גל ליבוביץ זוכה לינק מספר 6 כיתות ד-ה היום מד כושר 1482 גיל 19
אור לביא זוכה לינק מספר 6 כיתות ו-ז היום מד כושר 1444 גיל 22
אוריה מלאך זוכה לינק מספר 7 כיתות גן-ב מד כושר 1369 גיל 17
רביד סעדיה זוכה לינק מספר 7 כיתות ג-ד מד כושר 1510 גיל 19
התעלמתי מכיתות ה-ו בהתחשב במד כושרו של הזוכה באותו זמן.
אליהו שץ זוכה לינק מספר 7 כיתות ז ומעלה לא רשום באיגוד
יונתן בריידו זוכה לינק מספר 8 כיתות א-ג מד כושר 1874 גיל 16 אולי תחרות אחרונה שלו לא למד כושר(זוכה בכיתות ד-ו לא הוזכר כי מד כושרו היה גבוה מדי אפילו לתחרות למד כושר)


לינק מספר אחת 2004 חסרים זוכים תל-אביב דצמבר 2014
לינק מספר שתים ראשון לציון 24.3.2005

לינק מספר שלוש הרצליה 25.3.2005

לינק מספר ארבע ראשון לציון 9.4.2005 חסרים זוכים

לינק מספר חמש פורים פתח תקווה 2005

לינק מספר שש 2005 פורים תל-אביב 26.3.2005 חסר חלק

לינק מספר שבע 2005 פורים יהודה ושומרון 27.3
לינק מספר שמונה 2005 פורים קרית אונו 24.3
לינק מספר תשע 2005 אליפות פסח לילדים בהרצליה 19.4.2005 חסרים זוכים
לינק מספר עשר 2005 ירושלים 17.4.2005 חסרים זוכים

לינק מספר אחת עשרה 2005 פסח ראשון לציון 17.4 חסרים זוכים
לינק מספר שתים עשרה 2005 תל-אביב 18.4 כיתות ד-ז חסרים זוכים
לינק מספר שלוש עשרה 2005 תל-אביב 17.4 גן-ג חסרים זוכים
לינק מספר ארבע עשרה 2005 שחמט נווה רסקו 21.5 חסרים זוכים
לינק מספר חמש עשרה יולי 2005 תחרויות ילדים בראשון חסרים זוכים
לינק מספר שש עשרה יולי 2005 אליפות המתנ"סים בשחמט חסרים זוכים
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11945
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב

Re: ילדים שזכו בתחרויות לא למד כושר

הודעהעל ידי Oded Ross » 12/10/2014 23:06

צירוף מקרים משעשע שבחרת לפתוח את הנושא דווקא הערב, כי לפני שקראתי אותו פרסמתי בנושא דביק ישן ב"אירועים על הסף" את ההודעה הבאה למנהלי התחרויות, שבאותה מידה יכולתי לכתוב שם גם לפני שנתיים-שלוש: viewtopic.php?f=20&p=210027#210027
The rest of the game is no fairy tale, but will be appreciated by those who call chess a war game. Unlike the high level combative artistry of top players, this game captures the true nature of war: sloppy, senseless tragedy, chaos and stupidity.
Oded Ross
מנהל
 
הודעות: 8799
הצטרף: 30/11/2004 23:07
מיקום: קרית-אונו

Re: ילדים שזכו בתחרויות לא למד כושר

הודעהעל ידי Uri Blass » 13/10/2014 22:45

בהודעה הראשונה ציינתי זוכים ישנים משנת 2004-2005 וגם לא גמרתי את 2005
בהודעה זאת אציין זוכים חדשים יחסית ואתחיל בשנת 2014 אערוך

הזוכים
אוראל ריבשטיין גן-ט לינק מספר 1 היום מד כושר 1200 גיל 5
יהלי סוקולובסקי כיתה א לינק מספר 1 היום מד כושר 1639 גיל 8
ליאם טל שחר כיתה ב-ג לינק מספר 1 היום מד כושר 1268 גיל 8
דורי רובינשטין גן לינק מספר 2 היום וגם אז מד כושר 1217 בזכות אליפות הארץ עד גיל 6 גיל 6
ענבר שביט א לינק מספר 2 היום מד כושר 1231 גיל 7
פז ברונשטיין ב-ד לינק מספר 2 היום מד כושר 1290 גיל 10
נועה פרוקצ'יה גן-ב לינק מספר 4 היום מד כושר 1200 גיל 8
ענבל טורקניץ ג-ו לינק מספר 4 היום מד כושר 1434 גיל 10
אביתר סער-חכם לינק מספר 5 היום מד כושר 1317 גיל 11
אלעד כהן גן לינק מספר 7 היום מד כושר 1244 גיל 6
עומר צבע לינק מספר 9 היום 1400 גיל 7
אלעד כהן גן זוכה לינק מספר 10(פעם שניה ב2014)
אלון הרט כיתה א זוכה לינק מספר 10 היום מד כושר 1322 גיל 8
גיא לוין כיתות ב-ג זוכה לינק מספר 10 היום מד כושר 1409 גיל 8
אמילי לוין כיתות ד-ו זוכה לינק מספר 10 היום מד כושר 1465 גיל 12
איתי פייגין גן-א זוכה לינק מספר 11 היום מד כושר 1221 גיל 7
רום מתות ב-ד זוכה לינק מספר 11 היום מד כושר 1338 גיל 10
פדות בראלי גן-א זוכה לינק מספר 12 היום מד כושר 1200 גיל 8
משה יעקב וייס ב-ג זוכה לינק מספר 12 היום מד כושר 1210 גיל 9
לזוכה כיתות ד מד כושר מעל 1400 בזמן התחרות כך שהחלטתי שלא להחשיבו
עתניאל עמרם ה-ו זוכה לינק מספר 12 1294 גיל 12
אלישיב שילר ז ומעלה זוכה לינק מספר 12 1300 גיל 13
נועם גדסי גן זוכה לינק מספר 13 מד כושר 1280 גיל 7
אינדי בר א זוכה לינק מספר 13 מד כושר 1374 גיל 7
יובל סנדלר ב זוכה לינק מספר 13 מד כושר 1200 גיל 9
עידן רוזן ג-ד זוכה לינק מספר 13 מד כושר 1200 גיל 9
עדי אבידן ה-ז זוכה לינק מספר 13 מד כושר 1300 גיל 13
אלון קלימן גן חובה זוכה לינק מספר 15 לא רשום באיגוד
הלל גורביץ מתחילים עד כיתה ג זוכה לינק 15 לא רשום באיגוד
תהילה שמחון בנות מתחילות רמה ב (לא רשומה באיגוד) ומאיה גלילי(מד כושר 1200 גיל 7) זוכות לינק 15
אבלין מריאסין בנות מתקדמות זוכה לינק 15מד כושר 1298 גיל 9
איתמר ויינגרטן בית הארד ילדים מתקדמים עד כיתה ד זוכה לינק 15 לא רשום באיגוד
יואב שטרן ילדים מתחילים עד כיתה ח זוכה לינק 15 מד כושר 1250 גיל 11
איתי מאור גן-ב זוכה לינק 18 לא רשום באגוד
יובל אטר גן-א זוכה לינק 18 מד כושר 1232 גיל 7
אייל מרכוס ג-ה זוכה לינק 18 מד כושר 1213 גיל 10
אסף גוטמן ב-ג זוכה לינק 18 לא רשום באיגוד
דניאל בירותי ד-ה זוכה לינק 18 מד כושר 1225 גיל 10
רבקה שוורצבורד גן-א בנות לינק 19 מד כושר 1212 גיל 7
לטם זכרוביץ ב-ג בנות לינק 19 לא רשומה באיגוד
הדר שור ד-ו בנות לינק 19 מד כושר 1259 גיל 12
נתיב רומם כיתה א לינק 20 מד כושר 1242 גיל 8
סהר פנסו לינק גן 21 מד כושר 1208 גיל 6
אופיר צימרין כיתה א לינק 21 מד כושר 1239 גיל 7
הראל רוד לינק ב-ג לינק 21 מד כושר 1207 גיל 9
יואב זילברשטיין ד-ז לינק 21 מד כושר 1318 גיל 11
הלל גורביץ א-ב לינק 22 זכה גם לינק 15
רון רויטמן ג-ד לינק 22 לא בטוח אם רשום באיגוד.
איל לבני כיתות ד לינק 23 מד כושר 1333 גיל 11
איתי רובניק-טויטש כיתות ה לינק 23 מד כושר 1250 גיל 11
ליאור דרוול גני ילדים לינק 23 לא רשום באיגוד
דותן גרינשפן כיתות ב לינק 23 מד כושר 1200 גיל 8
הראל גונדרס כיתות ג לינק 23 מד כושר 1309 גיל 10
ליאור קדוש כיתות גן-ב לינק 24 היום מד כושר 1500 גיל 8
אוריאן לס כיתות ג-ו לינק 24 מד כושר 1308 גיל 11
דור אביסרה כיתות ג-ו לינק 25 מד כושר 1326 גיל 11
דניאל קרנר כיתות גן -ב לינק 25 מד כושר 1200 גיל 8
ליאור דרוול כיתות גן לינק 26(זכה גם לינק 23)
ברק פאר כיתות א לינק 26 מד כושר 1205 גיל 7
אהוד קורן כיתות ב-ג לינק 26 לא רשום באיגוד
רותם סעוני כיתות ד-ז לינק 26 לא רשומה באיגוד
גל נאמן גן חובה לינק 27 לא רשום באיגוד
יאיר שגב כיתות א-ב לינק 27 לא רשום באיגוד
תמיר פוליאקוב עד כיתה ג לינק 27 מד כושר 1200 גיל 8
אמילי ויינשטיין בנות מתחילות לינק 27 מד כושר 1203 גיל 9
עידן מלכוב עד כיתה ו ילדים מתחילים לינק 27 לא רשום באיגוד
אלחנן לנדאו מעל כיתה ו ומצטיינים לינק 27 מד כושר 1200 גיל 10
דניאל גומן ד ומעלה לינק 28 מד כושר 1379 גיל 16
מריק גרטנפלוס גן-ג לינק 28 אין מד כושר זכה מקום ראשון למרות שבגיל גן
יניב מדובוי גן לינק 30 מד כושר 1203 גיל 6
איתי פייגין כיתה א לינק 30 זוכה לינק 11
אביתר דראל צדקה ב-ג לא רשום באיגוד
רותם סעוני ד-ה לינק 30 ראו לינק 26
איתי פייגין גן-א לינק 33 גם זוכה לינק 30(תחרות שלישית שהוא זוכה).
אסף גולדמן נוער לא למד כושר לינק 34 מד כושר 1250 גיל 12
יניב מדובוי גן-א לינק 37(זכה גם בלינק מספר 30)
איתי פייגין כיתות ב-ג לינק 37 תחרות רביעית שהוא זוכה
רותם סעוני כיתות ד-ז לינק 37 תחרות שלישית שהיא זוכה


לינק 1 תחרות מתחילים קרית אונו 18.1.2014
לינק 2 שבת 1.2.2014 קרית אונו
לינק 3 תחרויות שח חורף לעיתות באשדוד 1.2.2014 15.2.2014 1.3.2014 חסר זוכה
לינק 4 אליפות קרית אונו לבנות 15.2.2014
לינק 5 שח פורים לנוער 16.3.2014 חסר ה-ו
לינק מספר 6 תחרות ימי ששי לנוער רחובות 28.2.2014-18.4.2014 חסר זוכה
לינק מספר 7 תחרות ימי שבת למתחילים קרית אונו 22.2.2014
לינק מספר 8 גביע דרום באשדוד לפי כיתות 15.3.2014 חסר זוכה
לינק מספר 9 תחרות הכנה לאליפות הארץ עד גיל 8 1.3.2014
לינק מספר 10 פורים קרית אונו בחלוקה לכיתות 16.3.2014
לינק מספר 11 פורים קרית אונו מד כושר וגילאים 17.3.2014
לינק מספר 12 אליפות יו"ש הפתוחה בשח אקטיבי וכיתות 17.3.2014
לינק מספר 13 שח פורים בכפר סבא 16.3.2014
לינק מספר 14 שח פסח לילדים בחיפה חסר תוצאות 5.4.2014
לינק מספר 15 אליפות שח פורים המסורתית בגני תקוה 17.3.2014
לינק מספר 16 אפרוחים שועלים ואריות פתח תקוה 13.4.2014 חסר תוצאות
לינק מספר 17 אליפות פסח לכיתות במועדון אשדוד חסרות תוצאות 5.4.2014
לינק מספר 18 מרתון פורים במרכז מרק 16.3.2014
לינק מספר 19 אליפות תל-אביב הפתוחה לבנות 19.4.2014
לינק מספר 20 אליפות תל-אביב הפתוחה לפי כיתות 9-10.4.2014 תוצאות חלקיות נוספות לינק 23
לינק מספר 21 קרית אונו פסח חלוקה לפי כיתות 11.4.2014
לינק מספר 22 שח פסח באשקלון 13.4.2014
לינק 23 תוצאות אליפות תל-אביב הפתוחה לפי כיתות החשבתי רק שחקנים עם פחות מ1400 בזמן הזכיה
לינק 24 שחמט לילדים במועדון פורת 3.5.2014
לינק 25 שחמט לילדים במועדון פורת 17.5.2014
לינק 26 שחמט ל"ג בעומר קרית אונו 19.5.2014
לינק 27 שחמט ל"ג בעומר גני תקווה 19.5.2014
לינק 28 שח שבועות לילדים בחיפה 31.5.2014
לינק 29 אליפות שבועות בפתח תקוה 5.6.2014 חסרים זוכים
לינק 30 אקטיבי שבועות קרית אונו 3.6.2014
לינק 31 תחרות בלתי מדורגים בשתי רמות גני תקווה 2.5-13.6.2014 חסרים זוכים
לינק 32 תחרויות קיץ במועדון אשדוד ימי ששי יולי 2014 חסרות תוצאות
לינק 33 תחרות שחמט לילדים קרית אונו שבת 5.7.2014 רק גן-א כי לא היתה מגבלת מד כושר בתחרות ב-ד
לינק 34 תחרות עממית לא למד כושר הרצליה 25.8.2014
לינק 35 תחרויות במועדון אשדוד חסרות תוצאות
לינק 36 תחרויות נוער בסוכות 10.10 חסרות תוצאות
לינק 37 סוכות בקרית אונו 8.10
Uri Blass
אחראי
 
הודעות: 11945
הצטרף: 01/12/2004 05:25
מיקום: תל-אביב


חזור אל קפה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

cron